KÜRTAJ SONRASI FİTİL

nazolika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
33
5
24
Merhabalar zorunlu kürtaj olduğumu söylediğim konu açmıştım pıhtı kaldığı için fitil verilmişti bu durumda olan varmı fitilden sonra ne kadar kanama devam etti yardımcı olur musunuz

Merhabalar zorunlu kürtaj olduğumu söylediğim konu açmıştım pıhtı kaldığı için fitil verilmişti bu durumda olan varmı fitilden sonra ne kadar kanama devam etti yardımcı olur musunuz
Merhaba, ben de bugün bu durumda olduğumu öğrendim ama fitil vs vermedi doktor. Anestezi ile çekeceğiz dedi. Fitil ağrı yapıyor mu?

Merhaba, ben de bugün bu durumda olduğumu öğrendim ama fitil vs vermedi doktor. Anestezi ile çekeceğiz dedi. Fitil ağrı yapıyor mu?
Evet o fitil rahim ağzı açılsın diye veriliyor pıhtıyı içinden atmak için kanama yapıyor yani o sayede de verirken ağrı duymuyorsun acı da yok ama verdikten 3-4 saat sonra kanamayla beraber adet sancısı gibi ağrın oluyor o kadar benim bu şekilde 2 kerede düştü ve işleme alınmadım

Teşekkür ederim, ben de başka bir doktora daha gideceğim fitil ilaç vs dener belki. Bugün gittiğim doktor anestezi ile alacağız dedi yaptırmak istemedim pıhtı için

Teşekkür ederim, ben de başka bir doktora daha gideceğim fitil ilaç vs dener belki. Bugün gittiğim doktor anestezi ile alacağız dedi yaptırmak istemedim pıhtı için
Rica ederim ne demek bence bı denenmesi gereken bir şey benim doktorum bı deneyelim düşmezse alırız dedi 2 hafta denedik ve düştü gerek kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…