Kürtaj sonrası doğum kontrol hapı ?

sprngg

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2023
806
458
31
Kızlar haziran 13te kürtaj oldum ilk adeti 34. Gün oldum diğer adetlere göre yoğunluk azdı ama ondan sonra hep bi lekelenme hali kahverengi şeklinde içerde de minik bir pıhtı kalmıştı atamıyordum doktor yasmin verdi daha yoğun olursun belki yoksa histeroskopi yapıp onu almak zorundayım dedi üç gün oldu hap biteli bugün lekelenme kırmızıya döndü ama o da tuvalete gittiğimde görüyorum adet mi değil mi anlamadım karnım bile ağrımıyor acaba bu hap olan adeti azaltıyor mu hayatımda hiç kullanmadım vallahi bıktım artık herkes kürtaj sonrası eski düzene hemen dönüyor ben oldum mu olacam mı olmadım mı nedir bilmiyorum

Bende Ocak ayıinda kürtaj oldum lekelenme şeklinde bir ay kadar kanamam oldu sonra adet oldum Yasmin rahim duvarıni inceltecegi için yoğun kanaman olmaz dedi doktor öylede oldu hafif bir adet gecirdim sonra normale döndü adetim benim kanamalı sancılı geçer zaten

Bilemedim ki ben adet mi oluyorum yani lekeli şekilde kırmızı kan. Ama bana verirken daha yoğun olacağını düşünüyorum deyip verdi. Baktığımda da doğum kontrol haplarının adeti azalttığını okudum.

Adeti azaltıyor ama yine adet kanamasını anlıyorsunuz kırmızı lekelenme olmadı bende hiç kahverengi koyu kırmızı geldi o dönem sizin kürtajın üzerinden de baya geçmis başka bir sorun olabilir tekrar başka bir doktora gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…