Kürtaj sonrası beta hcg

Nazifegg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2021
18
3
29
Kızlar kürtajdan 20 gün sonra test yaptım sonuç pozitif çıktı kan testi verdim hcg 39 2 gün sonra kan testi verdim hcg 26 kürtajdan sonra devam eden hormonlardan dolayı hamile değilim ama şuan 10 gün geçti kan testi vereli yine testte pozitif sizce 2 günde bu kadar düşen hcg 10 gün sonra sifirlanmaz mi boşuna mı hayal kuruyorum sizce hamile miyim ????

Bu kadar yavaş sekilde dusmez diye düşünüyorum. Acaba tekrsr kimyasal mi geçirdiniz?

Bu kadar yavaş sekilde dusmez diye düşünüyorum. Acaba tekrsr kimyasal mi geçirdiniz?
O ne demek bilmiyorum ki 1 ay da anca sifirlaniyormus vücutta ama şimdiye sifirlanmasi lazım değil mi 35. Gündeyim ne adetim geliyor ne belirtisi var şaştım

Yavaş düşebilir canım benim 36 gibi değer 10 günden fazla sürede sıfırlandı. Olabiliyor böyle. Eğer kontrolünde doktorun temiz dediyse sıkıntı yok. Tekrar hamilelik olması için değerin yükseliyor olması lazımdı.

Neden 2 günde o kadar çok düştü madem üzerinden 10 gün geçti bitmiş olması gerekiyor adetin kaç günde geldi kürtajdan sonra 35. Günüm daha tık yok

Neden 2 günde o kadar çok düştü madem üzerinden 10 gün geçti bitmiş olması gerekiyor adetin kaç günde geldi kürtajdan sonra 35. Günüm daha tık yok
33. Günde geldi diye hatırlıyorum normalde. 28 günde 1 adet olurum şaşmaz.

Bende geç sıfırlandı olabiliyor.

Kürtajdan önce 1500 dü kürtajdan on gün sonra 500 e inmişti bu değer normal mı sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…