Kürtaj sonrasi ağri problemi

Eminix48

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2022
3
0
29
Merhabalar, kızlar ben 1 ay önce kürtaj oldum bebegim 6+4 ken alındı kalbi atmamış benim kürtajdan sonra kanamam olmadi doktor kontrolde normal bişeyin yok dedi ama benim karnımın ağrısı hiç geçmedi ve böbreklerimde ağrıyor ve ürolojide temiz dedi ne yapmam gerekiyor bu durumu yaşayan var mı teşekürler 🙏

Bende 1 ay önce kürtaj oldum adet kanaması gibi kanamam olmadı ped takacak kadar yani. pamuklu bezlerle idare ettim. 32 gün sonra yani dün ilk adetimi oldum ve şu an normal seyrinde gidiyor her şey. Böbreklerinize gelince ayaklarınızı üşüttüyseniz ondan olmuştur geçenlerde ben de çok üşüdüm ayaklardan günlerce ağrı çektim

Geçmiş olsun, mutlaka kanda enfeksiyon değerine baktır. Sakın ihmal etme. Kürtaj sonrası enfeksiyon gelişti bende, ağrı oldu ama şiddetli. 120 ye çıktı enfeksiyon değerim, 10 gün hastanede yattım. Bu enfeksiyonlar çok fena, tüpleri tıkıyor Allah korusun.

benimde öyle oldu birden ağrı geliyor hareket bile edemiyordum 2 hafta kadar bu agrıları çektim sonra geçti o agrılar olunca doktora gittim enfeksiyon kapmış olabilirsin dedi belki doktor ama çok şükür temiz çıktı normal yani bende 32 gün sonra adet oldum il adetim hatta 3 günüm bugün adetimde korkma yani

benimde öyle oldu birden ağrı geliyor hareket bile edemiyordum 2 hafta kadar bu agrıları çektim sonra geçti o agrılar olunca doktora gittim enfeksiyon kapmış olabilirsin dedi belki doktor ama çok şükür temiz çıktı normal yani bende 32 gün sonra adet oldum il adetim hatta 3 günüm bugün adetimde korkma yani
Tesekur ederim inşallah ağrılarım geçer ve adetimde gelir

Merhabalar, kızlar ben 1 ay önce kürtaj oldum bebegim 6+4 ken alındı kalbi atmamış benim kürtajdan sonra kanamam olmadi doktor kontrolde normal bişeyin yok dedi ama benim karnımın ağrısı hiç geçmedi ve böbreklerimde ağrıyor ve ürolojide temiz dedi ne yapmam gerekiyor bu durumu yaşayan var mı teşekürler 🙏
Merhabalar geçmiş olsun çok aynı şey bendede oldu 15 gün oldu kürtaj olalı ama 2 gündür aşırı derecede ağrı ve kanama var. ilk kanamam olmadı ama şuan var reglide değil. sizin nasıl oldu bu sürecte böbrek agrısı bendede var cunku merak ettim.

Bende 23 Şubat'ta boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum kanamalarım martın 20 sine kadar anca bitti ilk adeti daha olmadım sanırım geç olcam çünkü çok uzun süre kanamalarım kesilmedi benimde sol tarafımda batma ve ağrı oluyo ama çok şiddetli değil inşallah hepimiz tez vakitte sağlığımıza kavuşup bebeklerimizi alırız kucağımıza

Benimde kürtajdan sonra 7 gün kanama olmuştu, sol yumurtalığım ağrıyordu hala da arada ağrır, doktora gittim su içiceksin bol bol demişti az su içiyorsanız da olabilir

Bende 23 Şubat'ta boş gebelik nedeniyle kürtaj oldum kanamalarım martın 20 sine kadar anca bitti ilk adeti daha olmadım sanırım geç olcam çünkü çok uzun süre kanamalarım kesilmedi benimde sol tarafımda batma ve ağrı oluyo ama çok şiddetli değil inşallah hepimiz tez vakitte sağlığımıza kavuşup bebeklerimizi alırız kucağımıza
Sol tarafinizdaki batma gecti mi sol tarafim kasiklarima dogru agrim cok 17 gun oldu ust uste kurtaj oldum 1 hafta arayla gecmiyor belimede vurdu

Sizin agriniz gecti mi peki benimde 17 gun gecmesine ragmen sol tarafimda cok agiriyor ama sadece sol kasigimin agrimasi cok garip
Belki keseniz soldaydı işlem orada olduğu için olabilir benim çok su içince zamanla geçmişti bol bol su tüketin iyileşme sürecinde ağrı oluyor çok geçmiş olsun rabbim sağlıklısını nasip etsin 🤲

Sorun neymis bulabildiler mi. Bende ayni sorunu yasiyorum 28 gun oldu birden lekelenmeler başladı karnim ve sirtim agiriyo idrarda kanda enfensiyon yok yeni baktilar sebebi nedir anlayamadim

X