Kürtaj sonrası adet

gamzenurd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2023
2
0
28
merhaba kürtaj oldum 30. Günüm regli olmadım. Kasıgımda ara ara ağrı oluyor akıntım var kokulu şekilde ve menopoza girmiş gibi ateş basıyor bunlar regli belirtileri midir ?
Sevgilimle birlikte olmadık ama kıyafetlerle yüzeysel bir sevişme oldu ondan hamile kalma ihtimalini bile düşür oldum artık

merhaba kürtaj oldum 30. Günüm regli olmadım. Kasıgımda ara ara ağrı oluyor akıntım var kokulu şekilde ve menopoza girmiş gibi ateş basıyor bunlar regli belirtileri midir ?
Sevgilimle birlikte olmadık ama kıyafetlerle yüzeysel bir sevişme oldu ondan hamile kalma ihtimalini bile düşür oldum artık
Akıntın kokulu ise enfeksiyon kapmış olabilirsin

Merhaba korunarak mi hamile kaldınız? Ve kürtaj süreci nasıl ilerledi kaç dakika sürdü

Merhaba hayır korunarak kalmadım korunmadık biz hayatımın en büyük hatası kürtaj işlemi çok basit 15 dakika falan sürüyor narkoz veriliyor kendine geldikten 5 dakika sonra ayaklanıyorsun ağrın oluyor biraz 2 3 saat içinde geçiyor benim bir kaç guh kanamam oldu ara ara hafif şekilde geldi en geç 40 günde de adet oluyorsun zaten bu süreçle asla ağır birşey kaldırmamalısın üşütmemelisin ağrı çekmemek için

X