Kürtaj sonrası adet

Bussraa1234

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
402
75
25
Kızlar merhaba. Ben 9 haftalık bebeğimi düşürdüm. 10 ekimde vakumlu kürtaj oldum. İlk bebeğimdi. 20 kasımda adet olmam gerekirken olmadım. Kasık ağrılarım ara sıra oluyo bir de az az kanamam oluyor. Kürtajdan sonra ilk adrt böyle mi oluyor? Yoksa bir sorun mu var? Kürtaj sonrası rahimde yapışıklık olduğu zaman ya kanama gecikiyo ya da az kanama oluyo diye duydum

Kontrole falan gittin mi doktora..

Regl oldunuz mu ? 10 gün sonra kontrole gittiniz mi

Regl oldunuz mu ? 10 gün sonra kontrole gittiniz mi
Kızlar benim adetim hep 6 gün sürerdi 7 ci gün biraz leke gibi olurdu. Daha sonra 5 güne indi 6 cı gün leke gibi olurdu. Daha sonra 5 ci gün leke gibi gelmeye başladı. Ekimde kürtaj oldum. Kürtajdan sonra ilk adetimi oldum. 3 gün oldu. 4 cü gün leke gibi geldi. Sizce kürtaj olduğum için mi böyle? Yoksa gittikce günleri azalıyor mu?

Bende kürtaj oldum sol kasığım hep ağırdı regl oldum yine ağırdı daha sonra kendi kendine geçti

Hamile kalmadan önce regl günleriniz artar 28se 30 30sa 32 vs olur kürtajdan sonra hep geri atar normaldir hiç gecikmedi hep aynı derseniz yine geriye atması normal

Hamile kalmadan önce regl günleriniz artar 28se 30 30sa 32 vs olur kürtajdan sonra hep geri atar normaldir hiç gecikmedi hep aynı derseniz yine geriye atması normal
Bir de birşey sormak istiyorum.
Ben (-) kan grubu eşim (+)
İlk hamileliğimdi bebek düştü. 4 gün sonra kürtaj oldum. Düşüktün 11 gün kürtajdan 7 gün sonra kan uyuşmazlığı iğnesi yapıldı. Ama 3 gün aralığında yapılmalıydı bende 11 gün sonra oldu. Sizce 2 ci gebeliğimde problem olur mu? Oluraa ne gibi sorun olur?

Benim bir tanıdığımda da kan uyuşmazlığı problemi varmı ilk bebek gayret sağlıklı doğdu ikinci bebeği sağlıklı doğum sonrasıda engelli kaldı ama neden böyle oldu bilmiyoruz belki de iğneyi vurdurmadılar size ne desem yalan olur moralinizi bozmak istemem en iyi bilgiyi doktor söyler

İlk bebekten sonra o iğne yapılmalıydı. Belki de yapılmadığı için ola bilir. Ben de yapıtırsım aslında ama geç bildiğim için geç yaptırsım. Hiç bebeğim yok. İlk bebeğim de düştü. O yüzden kafam biraz karışık hem ben dr kontrolü altında ilaç falan kullanıp daha sonra hamile kalmak istiyorum. Ama yine de korkuyorum. Teşekkür ederim bir daha

Hiç korkmayın gereken önlemleri alın gerisi Allaha kaldı içinizi ferah tutun çünkü bu hastalık değil iğnesi var rabbim hayırlı ve vakitli nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…