Kürtaj sonrası adet gecikmesi

sonmektup

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2022
33
13
31
Arkadaşlar merhaba ben düşük dolayısıyla kürtaj olmak zorunda kaldım. Kürtajdan 22 gün sonra ilk adetimi oldum fakat şuan 2. Adetim tam 9 gün gecikti. 2 kere gebelik testi yaptım negatif çıktı doktordan randevu aldım gidicem ama çok stres oldum lütfen yardımcı olurmusunuz bilginize çok ihtiyacım var😕

Merhaba adet oldunuz mu acaba ben de 2. Adetimde gecikme yaşıyorum benim ilk adetim de lekelenme şeklindeydi artık bi kanama görüp iyileştiğimi düşünmel istiyorum :KK43:

Merhaba adet oldunuz mu acaba ben de 2. Adetimde gecikme yaşıyorum benim ilk adetim de lekelenme şeklindeydi artık bi kanama görüp iyileştiğimi düşünmel istiyorum :KK43:
Evet canım tam 10. Günde oldum çok stres yaptım belki o yüzdendir bilmiyorum ama ben yinede doktora gidicem sende bi git istersen için rahat eder en azından

Merhaba ben de 1 Ağustos 2023’te sağlık sebeplerinden dolayı kürtaj olmak zorunda kaldım ama travma sebebi oldu. Kürtaj sonrası aynı dakika adet oldum 2 gün sürdü ilaçlarımı da düzenli kullandım hiçbir sıkıntı çıkmadı. Ama çok korktum tekrar hastaneye gidemedim. :KK43: Hâlâ adet olmadım. Ama son 4-5 gündür çok yoğun akıntım ve ara ara kasık ağrılarım var bunlar doğurganlık dönemi belirtisi olabilir mi? Adetim geliyor sanırım… Korkup 2 adet gebelik testi yaptım ikisi de kesin negatif çıktı, geçen ay silik çizgiyle beta testim pozitifti yani bu ay gebe değilim sizce gecikme neden olmuş olabilir? Kürtajdan sonra ne zaman adet oldunuz lütfen yazın çok stresliyim 49 gün oldu doktora gitmek istemiyorum korkudan :KK43:

X