kürtaj olduktan sonra bebiş sahibi olanlar varmı aranızda?

ahsen2045

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2014
109
76
39
selam arkadaşlar ben 3 ay önce kürtaj oldum. kesem büyümediği için alındı hiç kalp atışlarıda duyulmadı. hamile olmayı çok istiyorum ve de korkuyorum yine aynı şey başıma gelirmi die

selam arkadaşlar ben 3 ay önce kürtaj oldum. kesem büyümediği için alındı hiç kalp atışlarıda duyulmadı. hamile olmayı çok istiyorum ve de korkuyorum yine aynı şey başıma gelirmi die

Canım ben ocak ayında kürtaj oldum şu an 12 haftalik hamileyim Allahın izniyle bir sıkıntı yok şuana kadar..

kurtaj in zaten düşüge sebep olacak bir tarafı yok ilk düşük değil ama bildiğim kadarıyla 2. Ve 3. Düşükten sonra tekrarlayan düşük olarak geciyor her 3 kadından 1 i ilkini düşük yapıyor demişti benim doktorum çoğu da farkında olmadan ... sıkma canını Rabbim sana da nasip etsin inşallah hayırlı zamanda...

QUOTE="duygush84, post: 37569195, member: 626701"]Canım ben ocak ayında kürtaj oldum şu an 12 haftalik hamileyim Allahın izniyle bir sıkıntı yok şuana kadar..

kurtaj in zaten düşüge sebep olacak bir tarafı yok ilk düşük değil ama bildiğim kadarıyla 2. Ve 3. Düşükten sonra tekrarlayan düşük olarak geciyor her 3 kadından 1 i ilkini düşük yapıyor demişti benim doktorum çoğu da farkında olmadan ... sıkma canını Rabbim sana da nasip etsin inşallah hayırlı zamanda...[/QUOTE]
A

Canim ben dusukten 1 ay sonra kizima hamile kalmistim tedavi de gormuyordum kuzucuguma hamileydim darisi tum isteyenlere :KK66:

Canım ben ocak ayında kürtaj oldum şu an 12 haftalik hamileyim Allahın izniyle bir sıkıntı yok şuana kadar..

kurtaj in zaten düşüge sebep olacak bir tarafı yok ilk düşük değil ama bildiğim kadarıyla 2. Ve 3. Düşükten sonra tekrarlayan düşük olarak geciyor her 3 kadından 1 i ilkini düşük yapıyor demişti benim doktorum çoğu da farkında olmadan ... sıkma canını Rabbim sana da nasip etsin inşallah hayırlı zamanda...
inşallah canım bebişini sağ salim kucağına alırsın

X