Kürtaj Antibiyotik Kanama

Stuborn34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2019
5
0
31
Kızlar merhaba 8+6 haftalıkken kürtaj oldum. Bebeğin gelişimi ve kalbi 6. Haftada durmuştu. Belki bi ihtimal diye 2 hafta gibi bir süre bekledik. Kısmeti yokmuş bebişimin. Ben anestezili kürtaj istediğim için o hizmette bir hastane tercih ettim. Bazı hastanelerde sanırım anestezi yokmuş. Neyse gittim bana bir dil altı hapı verdiler sıranı bekle denildi. Yarım saat sonra benim küçük tuvaletim geldi gibi bi his oluştu izin istedim gittim tam tuvaletin orda düşüğüm başladı kan içinde kaldım resmen şoka girdim hasta bakıcılar vs apar topar aldılar beni içeride kalanları temizlemek için yatırdılar serumu verdiler gerisi bende yok. Bu arada bende polip de oluşmuş 2cm den büyük iki tane bu dönemde oldu daha önce olsa bilirdim. Onların da sonuçlarını bekliyorum. Neyse yarım saat içinde taburcu oldum eve geldim ilk gün hiç ağrım olmadı 2. Gün bi tık başladı normal geçer dedim 3. Gün bi tık daha arttı derken dayanılmaz bir sağ kasık ağrısı ve yanması yaşadım 2 gece uyuyamadım hastaneye yatırdılar kanımda enfeksiyon vs görülmemesine rağmen antibiyotik tedavisi ve ağrı kesicilerle 3 gün yattım taburcu oldum. Bugün evimdeyim ve şimdi uyandım ağrım yoktu garip bi şekilde ama bir baktım kanamam olmuş hemde berrak kıpkırmızı daha önce hiç kanamam olmamıştı. Bu yaşadıklarımı yaşayan var mı aranızda merak ettim uzun yazdım ama ayrıntı atlamak istemedim :) Bu arada üşütmemeye dikkat edin ben havalara aldandım şort falan giydim kürtaj sonrası sarın kendinizi 😘

benim çok agrım olmamıştı hiç rahatsız edici ama kanama 10 güne kadar sürebiliyor hatta daha fazla

X