küretajdan sonra regli olmayan oldumu?

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
52
kızlar ben 8 temmuzda kürtaj oldum.hala regli olmadım.gerçi bazen 6 haftayı bulduğunu söylüyolar ama endilşelenmeye başladım.doktorum 3-4 hafta içinde gelir demişti.aranızda bununla ilgili sorun yaşayan oldumu?bazen ilaç verilerek söktürülüyomuş ya da kürtajdan kaynaklanan yapışıklık olabiliyomuş ?korkmaya başladım kızlar....inşallah gelir bir an önce:Saruboceq:

canım bu siteden 2 arkadasımda 2,5 aya yakın regli gelmedi .dr a gittiler ilac falan kullanıp adet gördüler. hatta şuan birisi hamile tekrardan .

merhaba funda

ben de 23 haziranda düşük yaptım.kürtaj oldum.

ben de kaçgündür regli bekliyodum.en sonunda bu sabah geldi.hemen hemen 41-42 gün oluyo işte.doktorum da 1 ay sonra gelir demişti ama 40 gün sürdü.bana 2-3 ay bekle, yaz tatilini değerlendir falan , dinlen dedi. bakalım 2. ye hamile kalmam ne zaman kısmet olacak.artık birşeyi planlamak istemiyorum

:Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme:
delüüüüm bakıyorumda yine eftiklenmeye başlamışsın ..:mymeka:.benim kürtaj olduğum aynı tarihte olmuştu .. yani senin 8 ağustosta olman lazım normali bu .. ama yinede kimisinin daha geç oluyo 45 gün falan sürebilio.. ama dr lar normal diyor .. oyüzden kafanı takıpta üzülme .. çok gecikirsede bi dr agider muayene olursun .. henüz erken ama .Şeniz

canım benimde kürtaj sonrası nerdeyse 50 günü bulmuştu. telaş yapmak için erken.:teselli:

kızlar sağolun.konuyu açtım ardından kanamam oldu,regliyim galiba.acaip çok geliyo ama ped yetişmiyo.hiç olmamıştı bu.doktorum içerde biriken kan var o da gelir demişti.o mu yoksa reglimiyim anlamadım.ama kürtaj kanaması bu kadar çok gelmez heralde...regli olmıycam diye korkmuştum.desteğiniz için teşekkür edrim.

canım regl olmuşsundur muhakkak bak dedin dedin getirttin :)))
ilk regl sancılı ve bol miktarda gelir .
gözün aydın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…