Kürdanlı Buzdolabı Süsüm

bizsizegeldikbitlendik

Defne'nin anasııııı :))
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
2.114
14
Bu buzdolabı süsünü kk'da görmüştüm (sanırım sersoy isimli bir bayandı) çok hoşuma gitti ve hemen yaptım :dance: önce ince şişlerle örüp sonrada kürdan takıyosunuz ve kürdanların ucunada boncuk takıyorz . ben sonradan eşimin ve benim baş harflerimizi işledim :jeyyar:

attachment.php

Eklentiler

• $b. süsü.JPG
    $b. süsü.JPG
    56,1 KB · Görüntüleme: 1.441
Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: gve
Bu buzdolabı süsünü kk'da görmüştüm (sanırım sersoy isimli bir bayandı) çok hoşuma gitti ve hemen yaptım :dance: önce ince şişlerle örüp sonrada kürdan takıyosunuz ve kürdanların ucunada boncuk takıyorz . ben sonradan eşimin ve benim baş harflerimizi işledim :jeyyar:

attachment.php

Doğru hatırlıyorsun bitanem, o buzdolabı suslerini yapan hatun bendim yerimseniben burda

Ellerine emeğine, yureğine sağlık çok guzel olmuşlar.. uzerine halif işleme fikride super!
gule gule kullan canım opuyorumnanaktan

attachment.php
ay çok hoş olmuş bayıldım:lepi: kesinlikle yapıcam kızım bayılacak bu süsleredelikafadulden
ellerine sağlık harika olmuşopuyorumnanaktan

X