Kurban bayrami tatilinde gidilecek yer önerisi ?

Derin__Su

derin sular
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
5.298
122
Esimle Kurban bayraminda ege veya marmara taraflarinda tatil düsünüyoruz.
Yazin tatile cikamadigimiz icin sahil olan yerler daha cok kafama yatiyor ama
ekim ayinda havalar serinleyecek, yine de deger mi ?..

Sizin tercihiniz neresi ? Önerilerinizi bekliyorum..

Esimle Kurban bayraminda ege veya marmara taraflarinda tatil düsünüyoruz.
Yazin tatile cikamadigimiz icin sahil olan yerler daha cok kafama yatiyor ama
ekim ayinda havalar serinleyecek, yine de deger mi ?..

Sizin tercihiniz neresi ? Önerilerinizi bekliyorum..

Gamzelim merhaba,
Nasılsın ? Hal- hatır sorayım öncelikle :)
Berna Laçin'in gezi yazılarında şu otele denk gelmiştim, sayfasına bakınca da çok beğenmiştim. Fiyatlar normalden pahalı ama gene de bir araştır istersen. Otel Bozburun'da adı da Karia Bel'.
Bir de Vedat Milor , Selimiye ve Söğütlü'de çekimler yapmıştı. Manzara enfes gözüküyordu. Denizi o vakitte nasıl olur bilemeyeceğim ama. Bence değer. Tatil sırf denize girmek değil keyifli vakit geçirmek güzel anılar biriktirmektir :)
İyi tatiller şimdiden, sevgiler :)

Gamzelim merhaba,
Nasılsın ? Hal- hatır sorayım öncelikle :)
Berna Laçin'in gezi yazılarında şu otele denk gelmiştim, sayfasına bakınca da çok beğenmiştim. Fiyatlar normalden pahalı ama gene de bir araştır istersen. Otel Bozburun'da adı da Karia Bel'.
Bir de Vedat Milor , Selimiye ve Söğütlü'de çekimler yapmıştı. Manzara enfes gözüküyordu. Denizi o vakitte nasıl olur bilemeyeceğim ama. Bence değer. Tatil sırf denize girmek değil keyifli vakit geçirmek güzel anılar biriktirmektir :)
İyi tatiller şimdiden, sevgiler :)

Merhaba, tsk ederim iyiyim ya sen ?
Ceyiz bölümünden hatirliyorum seni, nasil gidiyor evlilik?

Tatil konusunda katiliyorum, tatil demek illaki deniz demek degil ki zaten
ekim ayinda denize girebilecegimizi zannetmiyorum, saglik olsun..
2 önerinide inceleyecegim, sagol arkadasim.
:KK16:

Merhaba, tsk ederim iyiyim ya sen ?
Ceyiz bölümünden hatirliyorum seni, nasil gidiyor evlilik?

Tatil konusunda katiliyorum, tatil demek illaki deniz demek degil ki zaten
ekim ayinda denize girebilecegimizi zannetmiyorum, saglik olsun..
2 önerinide inceleyecegim, sagol arkadasim.
:KK16:

Ben de iyiyim çok şükür :)Dünya dönmeye devam ediyor, biz de yuvarlanıp gidiyoruz işte :)
Hatırlamana sevindim, çeyiz hazırlığı safhasında aktif olarak siteye yazıyordum. Sonra bir durgunluk geldi :)
Evlilikle ilgili net bir fikrim yok kimi zaman iyi kimi zaman kötü :) Daha çok iyi neyse ki:)
İnceledin mi, beğendin mi? Neye karar verdiğinizi, döndükten sonra da izlenimlerini yazarsan çok sevinirim.
Rica ederim, ne demek bu arada :) Kendine sakladığın bilgi, birikim ne işe yarar ki ? :)

Son düzenleme:
Ben de iyiyim çok şükür :)Dünya dönmeye devam ediyor, biz de yuvarlanıp gidiyoruz işte :)
Hatırlamana sevindim, çeyiz hazırlığı safhasında aktif olarak siteye yazıyordum. Sonra bir durgunluk geldi :)
Evlilikle ilgili net bir fikrim yok kimi zaman iyi kimi zaman kötü :) Daha çok iyi neyse ki:)
İnceledin mi, beğendin mi? Neye karar verdiğinizi, döndükten sonra da izlenimlerini yazarsan çok sevinirim.
Rica ederim, ne demek bu arada :) Kendine sakladığın bilgi, birikim ne işe yarar ki ? :)

Evlilik zor ama her güzelligin bir zorlugu varmis :)
Siteye bende aylarca girmedim yeni yeni aktifim ama takildigim belirli bi Topic yok maalesef, ordan oraya :)
Sanirim bayram da Karadeniz turu yapicaz, ama suan kesinlesmis bir durum yok. Insallah bakalim canim

X