Popüler Konu Kurabiye Tarifleri Oylama

En başarılı bulduğunuz ''Kurabiye Tarifleri'' hangileridir?

• Tuzlu Kurabiye

• Simit Kurabiye

• Portakallı Kurabiye

• Cocostar Kurabiye

• Kakaolu Çatlak Kurabiye

• Tartolet Kurabiye

• Browni Kurabiye

• Ceviz Kurabiye

• Saten Kurabiye

• İncirli, Cevizli Kurabiye

• Perişan Kurabiye

• Limonlu Kurabiye

• Kozalak Kurabiye

• Nutella Dolgulu Çikolata Parçacıklı Kurabiye

• Waffle Kurabiye

• Cream Puf

• Tarçınlı Cevizli Parıltılı Kış Kurabiyesi

• Starbucks Kurabiyesi

• Tiramisu Kurabiye

• Elmalı Kurabiye

• Orman Meyveli Kurabiye

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Bir köpüklü Türk kahvesine her şeyi unutup,yeni baştan başlayabiliriz :KK16:

Kim yapıyor kahveleri :KK45:

Köpüklü olsun ama :sus:

Onu özellikle altını çizerek belirttim,köpüksüz kahve içmek istesek bulaşık suyu içeriz değil mi ama aşkom? :KK45: :sus:
Ya yine konumdaki gibi taşırırsam köpükleri giderse :skandal: yoksa o yüzden mi özellikle köpüklü olsun diyorsunuz :skandal:, köpüklü olmadı diye tekrar çekeyim dedim fırsat olmadısonra dedim Amaaan sanki o kadar iddialı tarif varken ona mı bakacaklar:deli: ya konuma bakanlar bi kahveyi yapamamış derse:skandal: normalde kahveleri hep köpüklü olurdu, gidem de bir köşede ağlayayım:cry:

Ya yine konumdaki gibi taşırırsam köpükleri giderse :skandal: yoksa o yüzden mi özellikle köpüklü olsun diyorsunuz :skandal:, köpüklü olmadı diye tekrar çekeyim dedim fırsat olmadısonra dedim Amaaan sanki o kadar iddialı tarif varken ona mı bakacaklar:deli: ya konuma bakan Bi kahveyi yapamamış derse:skandal: normalde kahveleri hep köpüklü olurdu, gidemem de bir köşede ağlayayım:cry:
Aslında, ya taşırırsa yazacaktım 🤪Ama sen mesajı almışsın😁
Bence bu sefer sunumun farklı ve güzel olmuş🥰Umarım hep bu yönde ilerleme sağlarsın😍Boşver kahveyi😁

Aslında, ya taşırırsa yazacaktım 🤪Ama sen mesajı almışsın😁
Bence bu sefer sunumun farklı ve güzel olmuş🥰Umarım hep bu yönde ilerleme sağlarsın😍Boşver kahveyi😁
Kahve de nazar boncuğu olsun di mi Nevoş :KK45: Kahvesi fazla gözükmeyen sunum koyarız yarışma sunumuna:KK45:Yarışma bitsin o köpüksüz kahve resimlerini hep sileceğim zaten :skandal:

Kahve de nazar boncuğu olsun di mi Nevoş :KK45: Kahvesi fazla gözükmeyen sunum koyarız yarışma sunumuna:KK45:Yarışma bitsin o köpüksüz kahve resimlerini hep sileceğim zaten :skandal:
Evet nazar boncuğu olsun 😍🧿Bende bu ay özenemedim. Hiç beğenmedim ama bu ayda böyle olsun dedim😁
Sonra telafi ederiz.
Yok ya silme çok dikkat çekmiyor. Herkes kurabiyeye bakıyor.

X