Kulüpten benim durumumu merak edenlere müthiş açıklamam

sibel_sibel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
7
0
ben birkaç kez olmayan rahatsızlığım nedeniyle bu sitede mesaj yazmıştım şimdi çok mutluyum ve sizlerle paylaşmak istedim artı bu arada yazılarıyla destek verenlerede teşekkürler ediyorum.dr ismi veriliyormu bilemediğim için yazamayacağım.hatırlarsanız meme usg ,momografim temiz çıkmış emarda kötü kitle çıkmıştı.tabi mahvoldum öyle zor günler geçirdimki biliyorsunuz.izmirde genel cerraha ve radyoloji prof.una gittim her ikiside odiğer radyoloğun yanıldığını o kitle değil lenf bezi olduğunu söyledi.çok çok mutluyum sanki yeniden doğdum inanın bunu sizlerle paylaşmak istedim .bana kansersin diyen dr.u bulup bana bunu nasıl yaptın deyip yakasına yapışmayı isterdim.bana neler yaşattı .arife günüydü o kötü gün o günden beri yarı ölü gibiydim. allaha şükürler olsun allah dermansız hastalık vermesin arkadaşlar öptüm

çok sevindim senin adına canımm....
ALLAHIM bir daha yaşatmasın o zor günlerini.........

sibel canım büyük geçmiş olsun öncelikle a.s.
ben sorunu bilmiyordum ama böyle bi konunun olumlu cıkmasına cok ama cok sevindim hihoyyyt

Çok geçmiş olsun gördüğün göreceğin bu olur işallah
dr.da nasıl böyle bir hata yapabilir yaşadıklarınızı tahmin etmek zor değil
neyseki şimdi sağlıklısınız Allah sevdiklerinizden ayırmasın işallah :nazar:

çok sevindim doktorlar hata yapıyorlar keşke olmasa ama oluyor allah sevdiklerinden ayırmasın

Allah sağlık sıhhat afiye versin herkese, böyle işini bilmeyen doktorlardan da korusun.
Amiiiinnnn
:Saruboceq:

gecmis olsun canim...
allah bir daha yasatmasin öyle zor günler...
ailenle saglikli mutlu bir hayat dilerim...

gecmıs olsun :teselli:
Rabbım bır daha oyle zor gunler yasatmasın :Saruboceq:

Çok sevindim canım.
Gözün aydın. Sevdiklerinle sağlıklı ömürler dilerim.
Hep böyle güzel haberleri paylaşırız İnşaallah.
:nazar:a.s.:teytey::nazar:

Sevincine tüm kalbimle katılıyorum .Allah tüm insanları kötü hastalıklardan korusun diyorum .Sevgiler, mutlu huzur dolu günler...Şeniz

X