Saç Rengi ve Saç Boyama Küllü saç sevdası ve yine mi turuncu sonuç!!:(

sena9797

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2017
752
1.075
27
kızlar selamlar benim doğal saçım 6.1 civarında bir renkti ve saçımı açtırıp platin rengi ombre yaptırdım yakıstırmıslardı bir sene kadar falan kullandım fakat sonra saçım çalı süpürgesi gibi olduğu için fönsüz gezemiyordum bende 3 ay saçıma hiç boya sürmedim taki bu güne kadar..

İgora 6.1 ve 7.1 ve 0.22 turuncu azaltıcıyı kullandım. Oksidanları saçma sapan bir markadan %6lık kullandım. (Bence oksidanlar yüzünden saçımın turunculuğu gitmedi igora kullanmalıydım)

Resim ekledim kızlar elimde yarım tüp 6.1 kaldı onunla kapatıyım mı kapanır mı sizce resim ekledim çok belli oluyor mu?

Eklentiler

• 500EF5E2-012D-4FCA-8C6D-FAC13F0A72AE.jpeg
    500EF5E2-012D-4FCA-8C6D-FAC13F0A72AE.jpeg
    34 KB · Görüntüleme: 281
  • 99478962-DE50-47B2-8439-FE2AA725A0C7.jpeg
    99478962-DE50-47B2-8439-FE2AA725A0C7.jpeg
    34,3 KB · Görüntüleme: 279
  • 26D4751B-57E3-4138-A7BB-DCCD286DB9BE.jpeg
    26D4751B-57E3-4138-A7BB-DCCD286DB9BE.jpeg
    32,6 KB · Görüntüleme: 1.379
Fazla belli değil enazindan sırıtmıyor yıkadıkça açılır zaten...
Boyarsan birdaha uç kısımlar da koyulaşır ve daha turuncusu olur bence elleme canım.

Hem oksidan hem de saç zeminin koyu kumralsa turunculanma oluyor bende de aynısı oluyor...
Boyamın içine mercimek kadar yeşil boya katıyordum bende
Bende igora 0.22 sıktım canım ama az sıktım okuduğum forumlarda sigara boyu kadar sıkın yazıyodu cila yapıcam sacıma bir ara onla inş geçer turunculuk

Kendi uyguladığım yöntemi yazıyorum kesin sonuç verir ama arada tekrarlamanız lazım. Bir miktar beyaz renkli saç kreminin içine (marka farketmez beyaz renk olmalı) biraz 0.22 sıkın ve iyice karıştığından emin olun. Oksidan eklemeyin. Bunu bu şekilde bir gece bekletin, sabah pastel mavi renkte bir kremle karşılaşıcaksınız. Banyoda saçınızı şampuanladıktan sonra bu ciladan turunculuk olan yerlere sürün. 15 dakika bekletin. Normal krem durular gibi durulayın. saçınızda turunculuk kalmayacak. Eğer sonuç almazsanız 20-30 dk da bekletebilirsiniz. Saça zarar vermiyor mavilik yapmıyor tamamen küllülük veriyor. Bunu ayda 2 kez tekrarlıyorum ben ve küllü saçı koruyorum. Mor şampuanlardan çok çok daha etkili tavsiye ederim.

Kendi uyguladığım yöntemi yazıyorum kesin sonuç verir ama arada tekrarlamanız lazım. Bir miktar beyaz renkli saç kreminin içine (marka farketmez beyaz renk olmalı) biraz 0.22 sıkın ve iyice karıştığından emin olun. Oksidan eklemeyin. Bunu bu şekilde bir gece bekletin, sabah pastel mavi renkte bir kremle karşılaşıcaksınız. Banyoda saçınızı şampuanladıktan sonra bu ciladan turunculuk olan yerlere sürün. 15 dakika bekletin. Normal krem durular gibi durulayın. saçınızda turunculuk kalmayacak. Eğer sonuç almazsanız 20-30 dk da bekletebilirsiniz. Saça zarar vermiyor mavilik yapmıyor tamamen küllülük veriyor. Bunu ayda 2 kez tekrarlıyorum ben ve küllü saçı koruyorum. Mor şampuanlardan çok çok daha etkili tavsiye ederim.
Canım bişey soracagım ama 0.22 boya beyaz renkte nasıl mavi olucak karışım bekledikçe mi mavileşiyo

Evet canım boya beyaz renkte krem de beyaz ama bekleyince 7-8 saate pastel mavi renge dönüyor içine oksidan koymuyorum karışıtırıp beyaz halde bırakıyorum sabahına kullanıyorum.

Evet canım boya beyaz renkte krem de beyaz ama bekleyince 7-8 saate pastel mavi renge dönüyor içine oksidan koymuyorum karışıtırıp beyaz halde bırakıyorum sabahına kullanıyorum.
Çok teşekkürler ombrnin o çizgi görüntüsünden kurtulmak için yapıcam sonucu paylaşırım

X