Saç Rengi ve Saç Boyama küllü kumral mı açık küllü kumral mı ??

ash_lee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
47
0
40
kızlar bundan 4-5 ay önce uzun zamandır röfleli kullandığım saçlarım hem dinlensin hem de çok fazla sarılaşma oldu diye biraz koyultayım istedim kuaföre gittim beni bi boyadı röfleli yerlerim yeşilimsi diplerim de turuncumsu oldu.. bekledim bi ay kadar sonra koyulaştırmak istedim bu sefer beni igoranın 8.5ine boyadı temelli turuncu gibi oldum... resim koyamıyorum sanırım ama googledan bakarsanız nası bi şey olduğunu anlarsınız:((
sonra gene bekledim çok da oynamak istemiyorum bakım falan yapıyorum bi taraftan toparlamaya çalışıyorum saçımı... diplerden iki üç parmak çıkınca gene gittim turuncu olmasın bi ton daha açık olsun falan dedim ama bu sefer de igoranın 9.50 sine boyadılar ve geneeeee turuncuyumm aynı o havuç varya dizilerde yanyana koyun kardeş gibi oldukkk::)

bu arada saçlarımı kısacık da kestirdim uçtaki röfleler gtsin deyuuu ((

şimdi diyorum ki bari kendim alayım adam gibi bişeye boyayım da şu turunculuk bakırlık dorelik bilmemne yani ne diyolarsa adına ( havuçluk olabilir) o gitsiinnn...

küllü renklerde boyuycam forumda herkesin tavsiyelerini belki bi haftadır okuyorum herkes küllü bir renk bu havuçluğu kırar diyor..

ancak çok koyultup sonradan açmaya uğraşmak istemiyorum çünkü kendim de açık kumralım hatta sarı oluyo saçlarım yazın güneşten falan.. ama beyazlarım çok fazla o yüzden boyamak zorundayım..:

buradan beyazı olmayan arkadaşlara nolur saçlarını boşuna boyamayın demek istiyorum.. en güzeli doğal renginiz arada bir hevesinizi alın ama sürekli boya kullanmak zorunda kalmak daha kötü emin olun...:

şimdi anlayan arkadaşlara sorum şuuuuu
küllü kumral mı açık küllü kumral mı yoksa koyu küllü sarı mı yapsam... ben koyultmak istemiyorummm çünkü kesin gider açarım koyu saçtan hoşlanmıyorummm hiiçç.. başkasında seviyorum ama banaa yakışmıooo...

eğer yardımcı olrsanız çoooooooooook mutlu olurum ben size şu anki saç rengimi anlamanız için link yollamak istiyorum...

Loreal ,Schwarzkopf,Wella,Garnier

saçlarım böyle ben bunu sarı falan görmüyorum bu bana göre turuncu bende mi bi anormallikk var..::))))))

kızlar nasıl kapatabilirim nolur bana yardım edin bbuu nee yaaaaa diyorum kendime baktıkça aynada:))))))))))))

herkesin derdi bu turunculaşma sanırım.. demek ki bu ara renkler hakkaten çok tehlikeli ya herkeste farklı sonuçlar çıkabiliyor her seferinde farklı oluyor anladığım kadarıyla.. :18:

öncelikle geçmiş olsun,bence açık küllü veya koyu küllü sarı kapatmayabilir(en azından tek seferde),küllü kumral sa evet çok koyu olmaması gerekirken malesef boya süresi doluncaya kadar koyulaşıyor farklı bir renk olabiliyor,bunların hiçbiri olmaması için sadece 7.1 ile cila atın derim,cila evet çabuk akacaktır ama arada aktıkça tekrarlarsanız zamanla bu beğenmediğiniz renkten tamamen kurtulursunuz düşüncesindeyim

aslında sanırım benim kendi rengim de küllü kumral ya da açık küllü kumral gibi bir renk.. ben bir dahaki boyada kendi rengime boyayıp bu çileden kurtulmak istiyorumm eğer paylaştığım linke bakarsanız saçlarım ne sarı ne turuncu igoranın 8.50 si üzerine 9.50si boyandı ve baya işledi bence :
küllüler yeşerme yapar diyorlar o zaman da normal kumral boyar kurtulurum ana renkler daha kolay tutuyor sanırım.. ehhh en olmadı ikinci boyamada oturur yani napalımmm ::)

ama fikirleriniz deneyimleriniz bnm için çook önemli çünkü ben bi rengim olsun artık röfle yaptırmayayım kendim de kolay bulup hep onu kullanayım derdindeyim.. beyazlarım var yoksa hakkaten uğraşmazdım.. insanlar sarıyı çok yakıştırıyolar bana ben de çok seviyorum sarıyı belki düz boyarım ama röfle artık pek istemiyorumm çok yıprandı saçlarım... :

ama şunu da eklemek istiyorum dün ankarada kuaför olan bir ablam aradı uğraşma sakın kumralla falan dedi al bi kolestonun 9.0ını içine de 9luk peroksit koy ama o da riskli geldi bana..

haklısınız sarı saça küllüler uygulanınca yeşeriyor sanırım ama gösterdiğiniz saç rengi ( ki bende katılıyorum pek sarı denemez) turunculu olduğu için yeşereceğini sanmıyorum kaldı ki cila ile böyle birşey söz konusu olmayacaktır,aksine çok bariz bir değişim bile olmaz ama turunculuğu yumuşatır

ama şunu da eklemek istiyorum dün ankarada kuaför olan bir ablam aradı uğraşma sakın kumralla falan dedi al bi kolestonun 9.0ını içine de 9luk peroksit koy ama o da riskli geldi bana..

riskinden ziyade,ben 9 uygularsanız saçınızın tonunun açılacağını ama açılırkende turunculu birşekilde açılacağını düşünüyorum,yani farkeden olmayacak

riskinden ziyade,ben 9 uygularsanız saçınızın tonunun açılacağını ama açılırkende turunculu birşekilde açılacağını düşünüyorum,yani farkeden olmayacak

çook teşekkürlerrr canımmm::)
ben de o bahsettiğiniz turunculuktan çekiniyorum aslına bakarsanız ::) bence de 9la baya turunculu açılabilir haklısınız ben de öyle düşünüyodum aslına bakarsanız yarısı turuncumsu yarısı da sarımsı böyle alacalı bi şey olurum diye korktumm ne yalan söliyimmmmm :)
en güzeli kendi rengime dönmek açık küllü kumral ya da küllü kumral yapmaya karar verdim sanırımmmm :)))
çok teşekkürlerrrrr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…