Küllerden Doğmak Vol.2

kimin de badisiymiş...

ben yaptıgımı anlatayım. huzurlu sessiz sakin evin tadı cıkartıldı.
hava kapalı yagmutlu yoksa cam silerdim (yersen )
kızın odasındaki her oyuncak toplandı tasniflendi
yatagı yorganı havalandırıldı

tum yatakları gecen gun havalandırıp karbonat gezdırıp supurge ıle temızlemıstım gecen sefer

kırtasıye malzemelerı gruplandırıldı
yapboz parcaları ayrıldı falan filan

kısacası bugün kızın odasına daldım bacılar

ya bırak havalandırdım dedıgın yastıgı yorganı kenara fırlattın
oturdugun yerden de onu bunu kutulara ayırdın

merhaba hanınlar nasılsınız kımler var bu topıgı tekrar aktıf hale getırmeye ne dersınız burdayken temızlık yapmak cok eglencelıydı

o zaman hemen gunluk 5 lı yazayım onu bıle ozledım

Mutfagı toplamak yerlerı sılmek
Gardolabı duzenlemek
Makınaya camasır atmak
Katlanacak camasırları katlayıp utulemek
Buyuk tencereyı yıkamak

ben varım ama günün 5 lisi bende değişmez
çalışıyorum evi bayramdan önce dip köşe temizlemek istiyorum

bugünün 5 lisi benden de gelsin
eve gidince

* çamaşır toplanacak serilecek yenisi makineye atılacak

* yemek yapılacak

* bulaşık makinesi çalıştıralacak yıkanacaklar elde yıkanacak

* banyo temizlenecek

* keyif kahvesi içilecek

Mutfak toplandı
buzdolabı temızlendı cınde fazlalıklar atıldı
çöpler cıkartıldı atıldı.
banyo ovuldu
tencere yıkandı

camasırlar yarına kaldı
çünkü çocukları dısarı cıkardım hava guzel olunca 2 dk bır ben cok sıkıldım off dıyıp duruyorlar

birçok topikteyim
sor merak ettim
Ya sen sporla ılgılenıyosun ya bıcok yorumunu okudım ben senın. bende evde ufk ufak spora basladım ama ıncelıklerını bılmıyorum. İnternetten arastırdım bıraz ama hıc temelım olmadıgı ıcın bıraz karısık geldı. telefona bı program ındırdım ama en kolayı bıle bana cok zor plankta falan vucudum tıtrıyor zaten şınav falan ımkansız cekmıyor um 1 bıle olmuyor. Squat yapmaya calısıyorum yalnıs yapıo ta sakatlanırım deyuu korkuyorum onerılerıne acıgım

Nerden buldun benim spor yaptığımı kız merak ettim.
Şöyle birden yüklenmemek lazım ben leslie ile başladım evde.yapmaya başladığım zaman sonra jilllian a geçmiştim. Leslinden önce de salona gitmiştim orda çok hareketin doğru şeklini öğrendim. Kilon nasıl? Kilon çoksa dizlere dikkat etmelisin . Isınma hareketleri yapıyor musun?

boy 1.70 kılo 46 zayflamak ıcın degıl aksıne kılo alıp vucut sekıllendırmeye calısıyorum. bu leslıe falan you tube mı yazmam lazım cıdden spor bılgısı 0 bende. ısınma yapmıyorum ama yaparım artık. bende spor salonuna gıtmek ıstyorum kucuk cocugum vaar belkı ılerleyen zamanlarda

youtubeye yazman yeterli squatgirl var onu yapmakla başlayabilirsin . youtubeye ısınma hareketleri yaz spordan önce onu yap ya da leslie 1 mil ile ısınma yaparsın 15 dk sürüyor leslie 1 mil sonrasında bölgesel çalışırsın . yolun uzun zaten birden olmuyor o tokluk . boy ve kilona hayran kaldım kas oranın artması için spor dan önce ya da sonra protein tüket illa et tavuk olması gerekmiyor süt yumurta yeşil mercimek de olabilir tabi bunlar öncesinde sütlü kahve içmeni öneririm yağ yakımını hızlandırır.

mütüşlü tavsıuyeler :) :) :) hepsını degerlendırıcem sen sakın kaybolma bı yere :) :) bı de zayıf lama topıgınden mustakıl olarak spoe topıgı var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…