Küllerden Doğmak Vol.2

Valla ben de evde pek kitap okuyamıyorum. İşten eve dönerken yolda okuyorum. az da olsa yetiyor bana

Bu ara evdeki kapıları boyuyorum. Çok sarardı amerikan kapılarım. ilk renklerinden belki 4 ton renk değişimi oldu. Şimdi beyaza çevirdim bi tanesini. rengi de beğendim. hepsini boyayacağım.

Kilo vermeye çalışıyorum olmuyor. bu tatlı ile başım belada.

Temizlik desen yine "ne zaman elim ererse" yapma modundayım. çamaşır yıkıyorum da allahtan, temiz giyiniyoruz bu sebeple

evet baya zaman oldu buralara gelmeyelı senın bebısınde buyumus masallah :) bende gırebıldıgım kadar gırıp kendımı eskısı gıbı duzene sokmak ıstıyorum bakalım
Anladım canım rabbim işinizi kolaylaştırsın bebişinde büyümüş maşallah Allah bağışlasın ,en kısa zamanda dönsün chentiq
[/QUOTE]
Bu mesajini yeni okudum desem.... gecmisi hic okumadim gecip giden sürede.. döndüm diyemiyecegim. Bakiniyorum oyle..

Niyetine aldıysan tamamdır o iş
Ben başladım yastıkları yıkadım
Yatak koruyucularını yıkadım
Yatakları sildim süpürdüm
Üst katın halılarını verdim yıkamaya
Oturma odası koltuklarını sildim
Duvarını sildim
Çekyat altını düzenledim sildim
Kitaplıgımı düzenledim verilecekleri ayırdım
Yatak odası dip köşe sildim süpürdüm toz aldım
Camını sildim tülünü yıkadım
Balkonu yıkadım (yıkadığım suyla mahalle yıkanır)
Banyo dolabımı düzenledim sildim

Dün kızımın odasını dip köşe sildim süpürdüm
Yatak yastık yıkadım

Bugunde oğlanın odasının camını silcem
Yerleri silcem süpürcem
Toz alcam
Halısını makineye atıcam
Banyoyu günlük bir silcem

içim ferahladı.

akşam annemden dönmek vaktimizi aldığı için, 1 makine çamaşır attım ve astım. 1 makine daha attım, bu akşam çalıştıracağım.
ailecek oyun oynadık
Kızın kuruyan çamaşırlarını topladım.
Kişisel temizlik yaptım

KIZ TATLIYA Mİ SARDİN yine.?

olmadi şimdi dün başladiydin şekersize..
birak bence yeme.
ben yedim de noldu agzima tuhaf geldi igrenç geliyo tatlılar..
yemeyecegim:) 2 gündür iyi gidiyo.

bana hiç de garip gelmiyor tadı.

Ben yarın başlarım. çünkü evdeki dolap bomboş. annemdeydim diye bana uygun yemek de yok. bir hazırlayayım, dolabı doldurayım ondan sonra.

Günaydın kızlar.

Ben de başladım bahar temizliğine. ama düzenli değil elime geldikçe yapıyorum.

örneğin çamaşır yıkandı, kurudu, ütülendi. onu yerleştirececğim yeri boşaltıyorum. silip kurulayıp tekrar yerleştiriyorum. evde düğme buldum diyelim, komple kutuyu boşaltıp tasnif edip yerleştiriyorum.

gerçi marie kondoya göre düğmeleri de biriktirmememiz gerekiyormuş. kadın çok haklı. zaten kopan bir şey olunca eşi olan düğmeyi aramak yerine gidip alırız falan diyor ya, neyse her şey sırayla...

kim var acaba topikte. bir maraton yapsak 2 saat. hatta 50 dk calıs 5 dk ara seklinde 3 parti yapsam...

yetişen gelsin işe.. bakalım hamlamıs mıyım

hımm maraton en sevdıgım al o zaman temızlenmıs mutfak sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…