Küllerden Doğmak Vol.2

Çok tembellestim mevsim ile beraber ağrılarım arttı yorgun hissediyorum. Ise gidiş geliş saatimi de değiştirdim ona alışmam da zor olcak gibi.
Bugün sadece bulaşık makinesini çalıştırdım
Difrize börülce ve barbunya attım yarımşar kilo birazdan spor yapacam

İyi geceler, fırsat bulmuşken yazayım ben de, çok kopmayayım..
Vitrin iç- dış temizlendi,
Toz alındı,
Çamaşır toplandı,
Yeni çamaşır yıkandı, asıldı,
Nevresim değişti,
İki kere kahvaltı hazırlandı,
Komşuya kahve ziyareti,
Yemek fasılları,
ödeve yardım
Ve kapanış..

Günaydın. Var mı maraton yapacak birisi :)
Tünaydın, ben yeni girdim ama bilmeden yapmış oldum.
Ispanak yıkandı,
Fırın çekilip altı üstü her yeri temizlendi,
Sebzelik çekilip altı, dışı komple silindi,
Çöp atıldı,
Çöp kovası temizlendi,
Işık anahtarları silindi,
Mutfağın yerleri silindi,
Bulaşık makinası çalıştırıldı, boşaltıldı.
Bulaşık makinası dışı silindi (onu çekemiyorum)
..

Evet ya ha_mim nerelerde bakiyorum bakiyorum ortalarda yok merak ettim iyidir insAllah

Çamaşır toplandı,
Bir Makina daha çamaşır yıkandı,
Kv. Banyo yaptırıldı,
Geri kalan vakitte tembellik yapıldı (yemek öğünler hariç)

Evet ya ha_mim nerelerde bakiyorum bakiyorum ortalarda yok merak ettim iyidir insAllah

Bende inşallah iyidir
ha_mim
Sensiz olmaz gel

Allah razı olsun sizlerden bir etiket insanı nasıl mutlu ediyor.iyi ki varsınız canlar...sizi habersiz bıraktım hakkınızı helal edin...

Görmeyeli nasılsınız

Hastalıklar aksilikler işler güçler derken baya olmuş gelmeyeli.
Gelmedim amaaa boş durmadım yaneee.mutfak dolabının ve yatak odası dolap içlerinin örtülerini yıkadım.tüm çekmeceleri dolapları mobilyaların her bir yerini sildim yerleştirdim.epey vaktimi aldı bu işler.ince işlerde cabası.mutfak dolaplarında günlük kullanılmayan eşyalarda yıkandı.
Kazakları çıkarmamıştım onları çıkarıp yazı hatırlatan herşeyi tamamen kaldırdım
Daha çooook işim var.beni gaza getirin anacııım:))

Ne olacak evin hali.

Bırak dağınık kalsın:))

Kızlar nette sihirli su diye bi tarif buldum ben çok memnun kaldım sizde deneyin
Nasıl derseniz;

1,5 su bardağı beyaz sirke ve yarım çay bardağı bimin bulaşık deterjanını fısfıslı bir şişeye doldurup evin heryerinde kullanıyoruz.neden bim derseniz diğer markalar daha kuvvetli olduğu içinmiş.eğer yoksa diğerlerinden daha az miktar koyun.mutfak dolabı banyo lavabo ocak...
Ben dolaplarımı bu suyla sildim çok başarılıydı.sadece dolapların en üst yağlı kısımlarında yağçöz kullandım.duşakabinde musluklardada çok iyi.sizde deneyin bakalım beğenecekmisiniz

MasaAllah MasaAllah:))

Vass bu kadar iddiali deneyelim bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…