Küllerden Doğmak Vol.2

odak noktası bencede guzeldı ama bazı arkada dlar calıstıgı ıcın yetısemıyor. 2ç15 gunde odak noktası degılde her hafta 1 odak ısımız olsa nasıl olur? mesela günlük basıt odevler veriyoruz ya onun gıbı ama 1haftalık sure olsun ve daha zor bı İŞ olsun. mesela cam sılmek mutfak dolabı sılmek beyaz esyaları sılmek gıbı falan

Harika fikir

Guzel olurr bencede

Ben katildim. Simdi yaziyorum. Tum evi supurdum sildim. Çopler atildi. Simdi cocuklari parka cikardik. Aksama yine kendi capimda maraton yapacagim. Pazarlarim hep yogun oluyor. Utu ve cocuklarin yikanmasi isleri kaldi

İşler bitmedi ama yaptıklarımı yazıyım

Balkon yıkandı
Koyu renkler yıkandı serildi
Banyo paspası ve temizlik bezleri yıkandı
Banyo üstten yıkandı
Wc yıkandı
Balkondaki çöp kovası ve sipariş sepeti:)yıkandı
Kıymalı çörek yapıldı( @klbk33 duymasın gümüş gözleri hemen görüyor başıma kakıyor)))
Isırgan demlendi içildi

Kalan işler için ben gelirim canım
Hedeflerim

Yemek sonrası mutfağı toplamak makineyi boşaltıp doldurmak ve elde yıkanacakları yıkamak

On dakika gecikmeli geldim ☺
Salon. Toplandı
Çamaşır katlandı yerleşti
Verilecekler ayirıldı
Bazı kisliklar küçük valiler ayrıldı yerlesti
Y. Odasi toplandi.
Tozlu şeyler ÇırpıLip düzenlendi
Dolap içi komidin vs. Tozu alındı
Çocuklarla ilgilendi
Esle tlf. Konuşuldu ☺
Sirkeler karıştı

Ahahhaaaha etiketin olmamis ama goxum hemen gordu. Insan diyet yapinca hemen gormemesi gerekeni goruyor. Yaptigin sporlar bosa gidecek. Seni yenecegim

K klbk33
250squat (ceza)

Pekiii sen neden ceza aldın
Yohsam sende mi yedin
Etiketi becerememişim ama yakalanmışım yinede rakip mesajlarımı mercek altına alıyor.boş durmadım bende küççük bi araştırma yaptım

Yapilan sporlar ertesi gun 12ye kadar listeye yaziliyor. Yazilmazsa yok sayiliyor. Ben yaptim ama yazmayi erteledim. Sonrada unuttum. O yuzden ceza aldim.
Iyi arastirmissin. Seni ceza sayesinde gectim ama kime niyet kime kismet

Ben niye gelmistim... Yaptiklarimi yazacaktim
Yemek masasi kuruldu kaldirildi
Bulasiklar makineye konuldu.Dugmeye basacagimi insallah unutmam
Kisisel bakim yapildi
Cocuklar yikandi
Cay demlendi

Utuye hiiiiiccc baslayamadim..

Senin ütü bitmedi mi dahaaaaaaa

Badim ben makinadan çıkan herşeyi ütüleyengillerdenim eee evde özellikle çocuklu evde çamaşır bitmediğine göre ütü de bitmiyor..olanları yıkadım ama kurutma makinası kurutuyor şuan , çamaşır makinası yıkıyor yani ütü kısır döngüsü bitmek bilmiyor

Cocuklarin park isi bitti. Ben de katiliyorum.

Sifayildizi olacakcanım yoksa bildirim gelmiyor. Şimdi gördüm 40dakika da bakalım neler yapabilirim
biraz gec oldu maraton sonucum

yerler supuruldu
bı kac esya yer degistirıldi
makınaya camasır atıldı
yemek yapıldı

Ben bugun gezmelerdeydim :)
O kadar iş güç çalışmadan.sonra yakışıır, patlat gitsin.. bitmeyen işler ve monotonluktan kurtulmak için ilk sirada.olmasi gereken şey kendimize zaman ayırmak aslında.

Bende bugün görümcemler vardı, haftalık rutin.
Sabah kahvaltı faslı ve eşimle haftalık muhabbet,
Kahvaltıdan sonra bir fasıl daha çay demleme,
Bulaşık mak. Doldurup açma,
Yine eşimle kırtasiye ve market alışverişi,
Görumcelerle birlikte yemek hazırlama, yeme, kaldırma,
Yikananlari boşaltıp çıkanları makinaya yerleştirmek,
Üçüncü fasıl çay,
Çamaşır toplamak,
Misafirleri yolculamak,
Hasta ziyaretine gitmek,
Akşam yemeği,
Dolan makinayı çalıştırmak,
Kızın ödevini yardım,
Kişisel bakım..
Ve günün kapanışı...

Yorumsuz

Ben çalışmıyorum ama.mazeretlerimden dolayı bana uyar, iyi fikir..
Aynı binada eltim var canım.ama çok nadir yapar.genelde onunla yeme içme aktivitesi yaparlar:))oda herhalde bu işe ben bakıyorum temizliğide o yapsın diye düşünüyor:/kızı filanda yok zaten
E halihazırda sen yaptığın için yapmıyordur, sen ara versen hastalık bahanesiyle falan mecbur kalır herhalde yapmaya. Eşin rahatsız olmuyor mu lerinin köşe yastığı gibi durmasına ..

sivastrabzon sözler çok güzel özellikle ikinci

Nasıl da unuttum; benim için küçük göbüşüm için büyük bir adım:
mekik çekildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…