Küllerden Doğmak Vol.2

Ben koydum kahveyi. Mor kepi bende cok istiyorum. Az kilom kaldi benimde. Bende pro uyeligi merak ediyorum. Kazaniliyor mu?
satin alınıyor. Ama bazen yarismalar yapiyor. Odulu bu oluyor

Simdi... koltuklar 15 gun once silindi. Kilerim yok. Bakliyatlari aninda hallederim. Banyo dolabim da 20 gun once dokuldu. Bornoz yikayabilurim :)
Itiraf ediyorum. CKbeautyandsheer in kiskandim diye maratona kalk diyecegini bilsem hic kiskanmazdim ama o da cok ballandira ballandira yazmisti
Bir suru is yaptim. Hatta ne is yapacagim diye baya etrafa bakindim
Ballandira ballandira anlatmasi benim de hosuma votti. Hatta meyda okumalar vardi ha .. onlari yeniden mi canlandirsak ne yapsak kizzzz
GECENIN KÖRÜ MARATONUNA GELEN OLUR MU ACABA?
chentiq K klbk33 ve diğer herkes davetli...
ben gelsem gecenin köru. Cidden saat 1 ya.. katilan olacagini sanmiyorum ama suraya hedefleri yazayim...

1. Camasir mak bittiyse bosaltip yenilerino atmak
2. Mutfagi derli toplu birakmak. //bu aliskanligi hepimiz kazandik mi. Aliskanliklarla ilgili yeni bir fikrim geldi. Gece gece fikir patlamalari yaşıyorum :)
3. Oglanla kiz kontrol edilecek. Opulecek. Cise kaldırılacak
4. 10 sf da olsa kitap okunacak
5. Namaz+tesbihat
6. Nefes egzersizi ve tukkana kepenk indirmek

Ben uyku maratonuna gidiyorum. Herkese iyi geceler.
Huuu huuuu ruyana sesleniyooooryuuummm telapati yapiyorimmm ruyanda beni gorrr. Son etkinligin goruluyorrr. Bilmemi osterimmm. Prolarinkonon gorunmedigini simdi senden gordum. Hic biriniz etkinligimi goremoyor musunuz simdi

Gece maratonu
-yıkanmış çamaşırlar serildi
-kurular katlandı, yerine kondu.
-temiz bulaşıklar yerine, kirli kalan parçalar makineye kondu.
-çöpler toplandı.
-çöp kutusu yıkandı.
-boş kavanozlar "kara delik" kilere istiflendi.
-mutfak tezgahı temiz bırakıldı.
-etrafta olan gözüme takılan yerinde olmayan eşyalar yerine kondu.

arada da amuda kalksaydin

Onuda yaparım bi gün inşallah:))

Ben gördüm☝

2. Mutfagi derli toplu birakmak. //bu aliskanligi hepimiz kazandik mi. Aliskanliklarla ilgili yeni bir fikrim geldi. Gece gece fikir patlamalari yaşıyorum :)

Ben kazandım örtmenim.yeni fikir ne imiş merak ettim uykuda tutmaz şinci

Ayrıca gece gece bu ne enerji.maşallah
Beni de uyku tutmadı bi türlü herkesler uyudu ben oturuyom gece böcüüü gibi.
Neysee hadi ben çekiyim en iyisi kepenkleri ışığı gören gelirde
Hayırlı geceleeer

Ben gordum ve geldim

Aynı anda yazmışız hayırdır bacım sende mi uyumadın.sabah 6 da nasıl kalkcam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…