Küllerden Doğmak Vol.2

Gunaydinlarrr :) S Sifayildizi badimm yardim cigliklari atmissin bak senin icin geldim

Canim Sağol yeni gördüm bugün hasta ziyaretine gideceğiz hazırlık yapmam lazım

Kuldas çağrini yeni gördüm yukarda yazdığım sebepten dolayı bugün girmeyebilirim

Ben geldiiiimmm..

Bir maraton yapayim dedim, en aon geip bilsirim yapan ben oldum
benim maraton 17.00 se bitti inanın. Soknrada yorgunluktu derken bu saat oldu.. Yazinca bana hak vereceksiniz. Bu arada unutmadan, katilanlara tesekkur ederim.
Sabah butun kasikligi bosaltip, camasir suyuna koydum, beklesikten sonra duru!ama ve diger islemler.. Kasiklik yikandi, kisir icin yesillik yıkandı, dograndi ve hazirlandi, genel toz alindi, yerlere makina acildi, bukasik makinası acilip bosaltildi, lavabolar,wc temizlendi, banyo aynasi silindi, ayakkabılık duzenlendi, dış kapı silindi, kv. Kahvaltı ve ilaçları verildi, yeni buldugum hamur kizartmasi tarifi yapıldı, komsular davet edildi ( disari cikacağımdan kv. Yaninda surmak jcin) çay yapıldı, ikramliklar servis edildi, kiz okuldan alinip disciye gidildi, dışardaki diğer isler halledildi..
Ay, yazarken bile yoruldum ayol..

p_ritha badim sen neler yapıyosun
Iyiyim badim
Mesai koşturmayası
Eve gelince de açma, kek,kurabiye yaptım hepsi pişti tepsilerdeler halen Bulasigi yıkadım
Rüzgar vardı gece az önce de yağmur başladı balkon yıkadım fırsattan istifade çiçek ekecektim erteledim şimdilik
Kızım ve eşim gelene kadar uzanıyorum az

MasaAllah ablam süpersin bol kopuklu bir kahve ve uzun soluklu bir uykuyu haketmissin

Bugun hava kapali ve yağışlıydı masaAllah. Bana olumsuz etki yapti ama fena sıkıldim ve nerdeyse hic is yapmadim sadece kahvalti ve aksam yemegi hazirlama mutfagi toparlama ve ek olarak kasik catallari camasir suyunda bekletip durulama bu kadar az ise ragmen fena bir yorgunluk kirginllik var üzerimde. Simdi namaz kilip utu maratonu yapacağım katilmak isteyenleri bekliorum

Hee bir de esimin cami supurmesinde kucuk bir yardimda bulundum

Ahahahaaha bu guzeldi

Acma borek kek.. Misafir geliyor sanirim

7 parca utu yaptim cay koytum, katilan olmadigina gore henuz aksam yemegi fasli bitmemiş maraton yapan olursa beni etiketleyebilir mi? İstaha gelirsem belki bi kac is daha yaparim

"29 mart gunluk odevi benden gelsin..
Istediginizi secebilirsiniz
1. Hayir olsun diye bir is / bisey yapmak
2. Cop kovasi temizlemek
3. Kendimizi unutuyoruz. Kendimiz icin birsey yapmak"

Gunluk odevi yaptiysaniz eklemeyi unutmayin hamarat bayanlar

gece maratonuna son iki saat

Kalleş internet yüzünden yazamadım.

-Kızın çamaşırları yıkandı. 2 makine.
-kıza elma tarçın çayı yaptım. İçti. Kustu.
-kız yıkandı, etraf silindi.
-Bulaşık makinesi dolduruldu. Çalıştırıldı.
-katlı çamaşırlar yerine yerleştirildi.

Benim gün boyu süren maraton sonucum

Odalar yataklar toplandı
Üst kat alt kat dahil ev komple süpürüldü
Salon camı şöyle bi üstünden silindi
Alt kat bütün odalar silindi
(2 oda 1 salon VE koca bir hol)
Bütün tozlar alındı
Çocukların gardolap kapaklarındaki aynalar silindi
Dış kapı silindi
Mutfak camı silindi
Tülü yıkandı asıldı
Kızın odasında ki küçük puf silindi
Bulaşık makinesi boşaltıldı
Alışverişe çıkıldı
Gelince çocuklara yemek hazırlandı(pratik bişey)
Kuru patlıcan dolması yapıldı
Patatesli rulo börek yapıldı
Sultan sarması tatlısı yapıldı
Mutfak 127834 kere toplandı
Çerkez tavuğu için tavuk haşlandı
Mutfak dolap kapakları silindi
Bir tek banyo kaldı onu da yarın sabahtan hallederim
Öğlene misafirlerim var
Sabah da Çerkez tavuğunu VE poğacamı yaptım mı tamamdır bu iş

Önümüzdeki günlerde beni maratona çağırmazsınız artık şaka şaka her zaman emrimize amedeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…