Küllerden Doğmak Vol.2

Cocukların odasının dolaplarını çekmecelerin şifonyerlerini temizledim düzenledim böylelikle haftanın görevlerini BİTİRRRDİİİMMMM

veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee areser'de

@eflalim
@La_vinya
eshma
Nill41

@seyhan77 cim kuşum sen de mi vardın acaba, ben seni unutmam aslında ama, emin olamadım

ilk 5 arasında yerini almıştı

Canım ne iş yapıyosun ne güzel erkenden çıkıyosun :)

Canım özeldeyim, normalde 08:30- 17:00 ama hafta içi bir gün erken çıkabiliyorum ama bazen de cumartesi gidiyorum

Anca bulaşık yıkadım ocak sildim diyecektim ama daha vaktim varmış yerleri de süpüreyim
q
ooooooooooooooo süpersin canım benim

Ben de sporumu yaptım söylemesi ayıp chentiq ile düello'ya tutuştuk da tabii o geriden geliyor doğal olarak ben yeniyorum ama olsun

Sen süpersin maşallah. Hem iş, hem ev işi hem spor maşallah.
Ben de bi heves başlıyorum leslie ye ama devamını getiremiyorum. Gerçi başladığım hiç bir işin devamını getiremiyorum ve bu beni çok mutsuz ediyor aslında. Çok maymun iştahlıyım sürekli yeni şeylere başlayıp bırakıyorum

canım ben de arada leslie yapıyordum ama chentiq ile beraber 30 günlük jillian düello'suna başladık ki el mahkum işin sonunda chentiq'i yenmek var ya o yüzden yapıyorum bir de benim çok pis gaza gelme özelliğim var canım, o yüzden bu konu da düello'da çok yarıyor bana iyi ki varsınız yani ve iyi ki bizi yalnız bırakmadınız

Aynı benim kızım oyuncak bebekle tv nin camını parçaladı
Herşeyi kırar, bir laf söyle ne bulsa yere fırlatır. Sana bir kitap tavsiye etsem okur musun çocuk gelişimi üzerine. Ama anne baba okumalı ve uygulamalı. Bize kitabı pedegog söyledi ama eşim okumadı ve ben tek taraflı yapmaya çalıştım olmadı tabi daha da çığırından çıktı çocuk. Psikologa gittiğimiz de de eşimle çocuk konusunda atıştık kadın bizi evlilik danışmanına yolladı
Çünkü bizde çocuklar konusunda birlik yok
Eşim yüz veriyordu çokk. Sonra yaşayınca psikologa kendi götürdü bana da hemen bul çabuk bu çocuk dayanılmıyor dedi. Eee zamanında söyledim ama kime söyledim.
İyi oldu psikolog bize. Benim kızım da 6 yaşında.Tabi ki fayda eder. Psikolog bize dedi siz 33 yaşındasınız değişmezsiniz inandınız kırılmaz ama kızınızın kolay kırılır çünkü beyni taze daha. Götürdüğümüzde daha da küçüktü tabi
Kitabın ismi LEYLA NAVARO GERÇEKTEN BENİ DUYUYOR MUSUN?
Eğer eşinle uygularsanız içindekilerin herşey rayına oturur.

BUGÜNKÜ ÖDEV
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/ozmuayene.865987/buradaki gibi muayene yapmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. sosyoloji12
2. ftemiz
3. anka_misali
4. __ATALANTE
5. eflalim
6. dagci
7. naz__24
8. Littlebutterfly
9. Areser
10. bi kahve
11. yesa1

Ben de yaptım ama pek anlayamadım yahu, bir şeyler var ama kötü bir şeyler değil sanki

bendimahi canım sabah sen de yazmıştın sanki tam anlayabildin mi yahu

Çok teşekkür ederim
Söylediklerinizi yapacağım kendimi daha iyi hissettim

Çok sağolun tavsiyeleriniz için
Bugun biraz istek geldi üzerine sizin yazdıklarınız da motive etti inşallah yapacağım

ahh kuzum normal kural bile koyamıyorum ki ben eşim birkaç kez uyguluyor sonra işine nasıl gelirse öyle davranıyor mesela telefonla oynaması yasak ama ben iş yaparken babası ilgileniyorsa kendisi rahat etsin diye veriyor telefonu eline babalar nasıl olsa bizden az görüyorlar ya o an işlerine nasıl gelirse öyle hareket ediyorlar acısını biz çekiyoruz kitap için teşekkür ederim bulursam ben okurum ama tabi tek taraflı ne kadar işe yarar bilmiyorum

Canım muhit temiz ise eğer alışmayı sorun etme, zamanla düzelir alışırsın elbet... Bence sen şimdi evine odaklan. Evde düzenini kuramamış olmak çiçek gibi Temiz ve şirin Bi yuva oluşturmamış olmak seni daha da mutsuzluğa düşürür, yani kısır Bi döngü bu tatlım. Şimdilik yani önce evin le mutlu olmaya bak, sonuçta iyi bir muhitte kotu sayılarda Bi ev de mutlu etmeyebilir insanı öyle değil mi? Şimdi kaşıyan ve önce sadece evini düşünüyorsun evinden başlıyorsun... Ha baktın denedin gördün olmuyor mutlu olamıyorum muhit ile ilgili sorunlar var, kendi malın değ il mi satarsın da istersen, oturduğun yerde ağlanmanın bi anlamı yok ki arkadaşım.. Aramıza hoşgeldin :)

Çok teşekkür ederim tüm tavsiyelere uyacağım inşallah

Yaramaz tek taraflı kendimden biliyorum. Ağladığı anda eşim dünyayı serererdi önüne. Arada yine kıyamıyor ama açıyorum ağzımı. Benim kızım babasına sadece hafta sonu sabahları görür
Eşim gece öper sever hepsi o. Hafta sonu da görünce kahvaltı da tepemize çıkardı. Çok zor çocuk oluyor bizimkiler benin kızımın ağlaması enerjimi bitirdi. Ona rağmen birde ikinciyi yaptım. Herkes delisin sen eda ya rağmen ikinci çocuğu yaptın dedi.
Oda tam tersi anacım. Gık demez kolay kolay. Uyumaz ama huysuz değildir.
Birşey daha aklımdayken söyliyim sonra unutuyorum. İnternet ten DEHB testi yap kuzum. Bakalım sonuç ne çıkıcak

İyi akşamlar:)

Birkaç gündür rahatsız olduğum için hiç iş yapamadım. Haftalık ödevden perdeler vardı yapmadığım, kumbarayı ilk ödev yazıldığında hazırlamıştım zaten, çok bir şey atmasamda içine:) Portmanto olmadığı için ayakkabılığı düzenlerim uyarsa:)

BUGÜNKÜ ÖDEV
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/ozmuayene.865987/buradaki gibi muayene yapmak.

ÖDEVİNİ YAPANLAR

1. sosyoloji12
2. ftemiz
3. anka_misali
4. __ATALANTE
5. eflalim
6. dagci
7. naz__24
8. Littlebutterfly
9. Areser
10. bi kahve
11. yesa1
12.kelebek25
bende yaptım ama inşallah doğrudur zaten arada yapıyordum yağ bezesi oluşmuştu emzirirken doktor kontrolünde geçti ve muayeneyi öğretmişti şükür birsey yok gibi

arada bi gelemiyorum buralara artık affedin internet hala oturmadı bi düzene girmedi günlük ödevlerde kaçıyor bu yüzden

Olur canım olur

1.GÖREV: kitaplarımı düzenledim zaten arada yaparım ben bu işi çok severim ben onları
2.GÖREV: 2 dolapta düzenlendi yazlıklarımı kaldırıp kışlıklarımı yerleştirdim bahanem oldu sağolun

takılar için kutu almam lazım çok dağınık yarın halledicem yesa canım sana birsey sormak istdim benim perdeler yeni yıkanmıştı zaten 2 odamda var sadece diğerleri stor çünkü ama görev için 2 odamın camını silsem olur dimi kumbarada en kısa zamanda edinicem öptüm sizleri

Ooo ooo canım supersinnnn kızlar "ben perdemi yeni yıkadım bir şey yapmasam olur mu" diyorlardı sen cam sileyim demişsin supersin

sizin sebep babayı az görmek de olabilir o zaman canım ama ona da malesef yapacak bir şey yok.. testi yaptım şimdi dikkat eksikliği yok lakin hiperaktivite bozukluğu olma olasılığı yüksek diye bir sonuç çıktı ben en kısa zamanda bir pedagog ayarlayım en iyisi en olmadı eski öğretmenlerimden biri klinik psikolog ona danışırım yönlendirirler artık duruma göre.. Allah sabır ve güç kuvvet versin bize

Bizim de dikkat eksikliği çıktı testte. Psikolog ta test yaptı onda da çıktı.
Bizim birde diabet var o da çok zorluyor bizi.
Benden sana tavsiye peşini bırakma derim. Ben hep peşine düştüm o sayede ilk okulda rahat ettik. Yeni başladı ama hiç problem çıkarmadan,ödev yapmıyor birtek ona da zamanla alışıcak.
Haftaya Seansımız var yine. Onlar konuşuyor kızım söylemiyor asla ama psikolog bizi yönlendirmek amaçlı söylüyo kızım ne anlattıysa

CankuşlAr 3 gündür intertenetim yoktu gelemedim bayadır mutfak dolablarım berbaaaat yarın onu halledicem zaten haftalık ödecde oymuş bakalım yarın çok iş var biraz inceye girmek isitiyorum ebde herkes şikayetçi ee tabi alıştılar evi zımba gibi görmeye şimdi bana trip atiyorlar

Yarın için çok fena planlarım var
Örtüleri almaya ditcem halı ys koltuğa, sona dolap içi düzenleyici aliciiimm,sonra salon perdeleri yıkanıcak, banyo komple temizlenecek, daha da yapılıcak iş var ama olsun yaparım ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…