Küllerden Doğmak Vol.2

Dolap iç ortusu nasıl bışey

Seni böyle okudukça halime şükrediyorum sabrına,sevgine azmine,motor takmış haline hayranım. Bide hastalıklarla uğraşıyorsun Rabbim şifa versin istanbulda olsan kızanlara ben bakardım sende ameliyatını olurduno çok bilmiş kaynanan gelsinde baksın size ölürmü acaba

Kızlar erken çıktım bugün işten. Şimdi girdim eve saat tutup benimle beraber kalkacak var mı.

Naz gelsene

Off bu gün hiç iş yapmadım. Sabahtan beri bir suru bulaşık birikti. Makineye çamaşır attım asmaya üşeniyorum. Banyonun yıkanması lazım. :'( ama içimden gelmiyor. Sürekli yatıyorum :'(

Off bu gün hiç iş yapmadım. Sabahtan beri bir suru bulaşık birikti. Makineye çamaşır attım asmaya üşeniyorum. Banyonun yıkanması lazım. :'( ama içimden gelmiyor. Sürekli yatıyorum :'(

Canimm aynı anda kalkalim mi ben ortalık topladım bi mutfak kaldı. Makineyi de çalıştırdım. Şimdi spor yapacağım. Sen balkon yıkayıp çamaşır as ben de spor yapayım tam 1 saat sonra buluşalım haydiiiiiiiiiii

Tuh 15 dk sı gitmiş ben mesajı okuyana kadar. Tamam canım bulaşık yıkayayım ben önce. Çamaşırları içeri seriyorum zaten. 45 dk sonra gelirim

Tuh 15 dk sı gitmiş ben mesajı okuyana kadar. Tamam canım bulaşık yıkayayım ben önce. Çamaşırları içeri seriyorum zaten. 45 dk sonra gelirim

canım ben de sen yazana kadar çayımı aldım, takılıyordum 16:30 diyelim, 17:30'a kadar kalkıyoruz, haydi 1-2-3

Ayy anne olmak çocuk büyütmek gerçekten çok zor Allah sabır versin bizim uykuya dalmasi uzun sürüyor 1-1,5 saat ya yanına yatıyorum ya da ayakta sallanıyor ama uyur yani yemek vs sorunu yok çok şükür tek sorunumuz eşyalara zarar vermek atmak fırlatmak kırmak.. yazın da tv degistirmek zorunda kaldık balık fanusunun içinden taş alıp koleksiyon yapacakmis :) hem fanus kirildi balıklar yerden toplandı hem de tvnin içine su kaçmış tamir olmaz dediler yenisi alındı pc çalışıyor ama yarı hurda şeklinde üstünde tuş yok vs bir süre daha böyle devam ederse pedagogla görüşme ayarlariz artık ama çocuk 3 yaşında faydası olur mu bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…