Küllerden Doğmak Vol.2

bulasiklik ne dmeek?
AYNAlar kirlenmisitr diye verdim ben aynisini baskada bisey aklima gelmedi zaten :)

sefa merveye gicik oluyorum ben alisvereis yaptim geri iadede sorun oldu
baska yerde gorrusem bakayim bi :)
moda nisada ayni sefa merve gibi deilmi
yurt disinda olunca hiç uygun olmuyolar
posata ucretu ayri, banka nin afzaldan kesnitisi ayri

Canım modanisadan çok alışveriş yaptım iade de hiç sıkıntı olmuyor aklında olsun:)

selam kızlar dün kuzumu doktora götürdük.soğuk algınlığı.zaten çok hassas bünyesi var.bir de psikolojik olarak belki size garip gelecek ama o hastalanınca ben de aynen hastalanıyorum.dün nasıl sıkmışsam kendimi bacaklarım et kesmiş. dün akşam ilaçları kullanmaya başladık inşallah en kısa zamanda iyileşiriz.
şu mevsim geçişlerinde illa şifayı kapıyoruz zaten.
bu arada rahatsız olan arkadaşlara da geçmiş olsun.
bu gün ki ödev de süper teşekkürler @ MaRaL|_cım
benim haftalık görevlerim bitti .takılarım geçen bahsetmiştim.perdeleri dün yıkadım.oturma odası ve yatak odası.kitaplarımız konsolun rafında onları elden geçirdim.dolap vs olarak ta yıkanan çamaşırları yerleştirdim .sanırım tamamdır.

bulasiklik ne dmeek?
AYNAlar kirlenmisitr diye verdim ben aynisini baskada bisey aklima gelmedi zaten :)

Sonradan düzelttim canım yazdım tekrardan, kaşıklık demek istemiştim

Zaten ileride başa döneceğiz ya o yüzden aklımızda farklı ödev varsa verelim demiştim

Takılar tamam ★
Kumbara tamam ★
Kitaplık geçen hafta yapıldı , bu hafta bir kitap okunacak ★
Dolap içleri tamam ★
Mutfak tül perdem yıkanıyor ★

Görevler 5 te 5 tamam, bu hafta iyi ki böyle oldu zor olanları yapmış olmanın rahatlığı hastalığıma iyi denk geldi:)

Sonradan düzelttim canım yazdım tekrardan, kaşıklık demek istemiştim

Zaten ileride başa döneceğiz ya o yüzden aklımızda farklı ödev varsa verelim demiştim
yatak yada mobilya yi ileri geri çekip altini temizlemek odev olurmu
$ahsen ben supururken girunen yeri telizliyorum, odalar kuçuk etrafini dort kose yapmiyorum kosesi duvara dayali :)

BUGÜNKÜ ÖDEV (13 EKİM 2015)
Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5.yesilkubbe

Şifonyerin aynası, banyodaki lavabo aynası ve tuvaletin önündeki lavabonun aynası silindi.

Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5.yesilkubbe
6.cnntrm

portmanto, wc, banyo, konsol ve şifonyer aynası silindi

Aynaları silmek

ÖDEVİNİ YAPANLAR
1. Patoloji
2. eflalim
3. Ruzgarinannesii
4. ayseyma
5.yesilkubbe
6-seyhan77

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…