kulak burun boğaz sorunları yaşayanlar yardım lütfen

EYXSXAN0066

Oğluşunun Annesi
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
191
0
arkadaşlar 24.haftayım ve kulak burun boğaz sorunları yaşyorum çok fazla doktor gebeliğin normal seyrine bağlıyor boğzımda çok kötü sürekli bir yanma var burnum çok hassas zor nefes alıyorum nefes alırken acıyor kulaklarım hafif uğultu ve ağrı var çok basit ilaçlar veriyor doktor kullanmak istemiyorum ama çok sıkıntılıyım bu dırumda olan arkadaşlar nr yapıyor bildiklerinizi paylaşırmısınız lütfen

canım benimde çok az olan alerji çok fena durumda. sürekli bi hapşuruk, geniş kaşıntısı, öksürük öyle gidiyorum. ama doktorlar çok ciddi boyuta ulaşmadıkça ilaç vermiyolar.

gebelik bu tür sorunları biraz ilerletebiliyomuş.:1hug:

3 gündür aynı problemleri ben de yaşıyorum. Tek ilacı iyice dinlenmek ve bol bol sıvı tüketmek özellikle meyve suları.

geçmiş olsun. sabahları aç karnına su bile içmeden tuzlu su ile gargara yaparsanız boğazınızdaki mikroplardan arınabilirsiniz. gece boğazda üreyen mikropları su içerek ve bişeyler yiyerek yutuyoruz. tuzlu su onları öldürür. bir de soğanda bol miktarda c vitamini var. yemeklerle birlikte çiğ soğan yemek te çok faydalı. bu ikisini tavsiye ederim.

ben boğazımda ağrı hisseder hissetmez mutlaka boynuma birşeyler sararak sıcak tutmaya çalışıyorum. bu da iyi geliyor.

2 aydır ağzımdan geceleri kan geliyordu,
KBB uzmanına gittim dr bir şey yok dedi,
Hematoloji dr una gittim bir şey yok dedi,
son olarak diş dr una gönderdiler
henüz gitmedim ama galiba gerçekten geceleri diş kanaması yaşıyorum,

boğazınızdaki sorun için mutlaka tıp fakültesine gidin orada çok fazla araştıryorlar

X