Kulak ameliyatımdan memnun kalmadım!!

smuwiLa

Guru
Pro Üye
3 Ekim 2010
11.411
3.586
Kızlar ben 2 hafta önce orta kulak iltahabımdan ameliyat olmam gerekti kulaklarım biraz büyük oldugundan onlardan ameliyat oldum ama sonuc istedigim gibi olmadı sanki yani herkes güzel falan diyor hatta eski resimlerime bakınca baya iyi durumda ama daha iyisi olabilirdi diyorum kendi kendime..

İlk defa olumsuz düsünmedim hic tam bir hafta boyunca boksör gibi dolastım yemek yiyemedim boynuma kadar bantlı oldugumdan cektigim agrılarda cabası yani bu sonuc olmamalıydı bandajlar acıldı o an bakmadım kulaklarıma eve geldim cok süre sonra bakabildim o zaman normal geldi gözüme bide sislikler oldugundan geriye dogru duruyorlardı uyurken de bandaj takıyorum sabah acınca gene geriye dogru duruyor ama biraz süre gecince sanki eskisine nazaran daha iyi duruyor!!

Sonucta bedava olmadım ki yarabbi sükür bundan iyisi samda kayısı diyeyim moralim cok bozuk yaa ..:KK43::KK43::KK43:

Ya kızlar yok mu kulak estetigi hakkında bir bilgisi olan??
İnternetten ameliyat öncesi ve sonrası resimlerine baktım cok fazla kepce olan bir kulak bile benim kulaklarımdan cok cok güzel görünümde.
Hani kulak yapısıdır diyecegim ama onun kulakları bile benim ameliyatımdan daha basarlı durumda.
Yani doktorun elinde bana yapısı bu diye bir bahane sunmaması gerekir.
Ne yapmalıyım??
Tekrar ameliyat benim icin sil bastan demek.:KK43::KK43::KK43::KK43:

X