küçültüyoruz... :))

semu_55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2010
264
1
bayanlar bende geniş basen kalın bel ve büyük göğüs şikayetçisiydim... kayınvalidemin uyguladığı bi yöntemdi banada önerdi...

kağıt kalem hazır...boshayallersmile

tüm vucüt için...
bi kasede 1 limon suyu , 3 yemek kaşığı zeytin yağını karıştıyoruz.. (ben minik bi kavanozda denedim daha kolay karışıyo...)
sorunlu olduğunu düşündüğünüz bölgeye sürüyosunuz.. ve sıkıca streçliyoruz... başlıyoruz yürümeye yada bisiklet hiçbişey yapamadın ewdesin açıyoruz müziği göbek atıyoruz tam 45 dk... ellerimizde de 1,5 lt dolu su şişesi kaldırıp indiriyoruz..guclubacismile şişeler kollarıdan göğüs kanatlarına etkli... 4 günde etkisini görüyoruz. 15 günde 44 bedenden 40 bedene indi kayınvalidem...hihoyyyt bende deniyorum 3, gün sze devamlı etkilerini anlatıcam... a.s.

bugün 5. gün ve belimde basenlerde ve göğüslerimde biraz incelme var gözle görülür değil ama hissedilir gbi.. kıyafetlerimden az anlıyorum... :)))

mrb semu formül güzel gibi yani zorlayacak birşey yok sanırım.ilk sorular benden :)
1 tüm vücudumu streçliycz
2 tümden çöp poşeti giysem olurmu
3 göğüse yapılan hareket ne şekilde biraz tarif edermisin
4 bu uygulama yapılınca 15 günde 4 beden incelme durumu tüm vücud için geçerlimi
5 diyet varmıı??
kusura bakma tatlım biraz çok oldu sorum ama çok hoş geldi bu formül iyice öğrenmek istedim ben de yapabilirim.paylaşımın için çookkkk teşekkürler.opuyorumnanaktan a.s.

tatlım göğüs küçültmek istiyorum sadece bununla ilgili ne yapmalıyım?

Ben en çok müzigi açıp göbek atıyoruz kısmını beğendim zemuszemus sadece göğüs küçültmek istiyorum ben. Basen masen derdim yok şükür, zaten ben sportif latin danslarıyla uğraşıyorum 1 saatte ölmüş oluyorum ama memişler dert bende...sadece şişe kaldırsam olur mu?

mrb semu formül güzel gibi yani zorlayacak birşey yok sanırım.ilk sorular benden :)
1 tüm vücudumu streçliycz
2 tümden çöp poşeti giysem olurmu
3 göğüse yapılan hareket ne şekilde biraz tarif edermisin
4 bu uygulama yapılınca 15 günde 4 beden incelme durumu tüm vücud için geçerlimi
5 diyet varmıı??
kusura bakma tatlım biraz çok oldu sorum ama çok hoş geldi bu formül iyice öğrenmek istedim ben de yapabilirim.paylaşımın için çookkkk teşekkürler.opuyorumnanaktan a.s.

:)
1)sorunlu olduğunu düşündüğün bölgeyi streçliyosun... mesela bnm kaçla bel basen ve göğüs problemim var zayıf olduğum halde kalın ve fazla oldukları için rhatsız oluyorum... tüm vucüt dersen dizin üstünden başlıosun mumyalar gbi koltuk altına kadar streçliyosun.
2)poşet daha da terletiyo die duymuştum ama içinde renk barındırdığı için zararlı olabileceğini düşünmüştüm kullanmadım..
3) göğüse yapılan hareketler aşağıdan yukarı doğru dikleştirmeye yönelik masaj tabi aktiviteden snra yapılıyor... ben 1.5 lt suşişesini doldurup kollarımı ileriye uzatıyorum (hani öğretmenler göster tırnaklarını derlerdide uzatırdık ya öle ) ve açıp kapatıyorum yani kolarım tam tarifiyle 9:45 ile 6:30 gbi oluyor.. yerimseniben
4)15 günde 4 beden incelme konusu ise senin ne kadar hareket ettiğine ve de yaptığın diete bağlı annem fazla harelketliydi sabahları yürüyüp akşamları spor yapıyordu ve sıkı bi dietteydi... ben onun kadar hızlı eriyemedim henüz...
5)diet yapmıyorum çünkü 52 kiloyum ama akşam 5 ten sonra sebze ve meyve dışında bişey yemiyorum.. tabi öğünlerimde yağ şeker hamurişi ve tuz kullanmıyorum.. fazlasını kullanmıyorum dielim.. yoksa günde bi tane baklava bile yiyorum arada.. ve su çok önemli devamlı efor sarfedip terleyeceğimiz için su içmekte fayda var...

umarım açıklayıcı olmuştur herşey.. aklına takılan bişi olursa hiiç çekinme... olumunekankayizsmile

tatlım göğüs küçültmek istiyorum sadece bununla ilgili ne yapmalıyım?

sölediğim karışımdan göğüslerine sürerek maaj yaparak yedirmen ve sıkıca sarıp hatta göğüs korseleri vardır onuda kullanabilirsin.. yani terlemene yardımcı olmalı.. şınav çekip bahsettiğim suşişesi aktivitesini yaparsan dikleşir ve yavaş yavaş kçülür.. bide ben avonun sıkışlatırıcı kremini kullanıyorum ve etkisini görüyorum onuda kullanabilirsin... :)

Ben en çok müzigi açıp göbek atıyoruz kısmını beğendim zemuszemus sadece göğüs küçültmek istiyorum ben. Basen masen derdim yok şükür, zaten ben sportif latin danslarıyla uğraşıyorum 1 saatte ölmüş oluyorum ama memişler dert bende...sadece şişe kaldırsam olur mu?

şişe ve şınav... şınav çekemem dersen avuçlarını açıp duvara yasla ve duvarı itmeye çalış oda etkili oluyor...

birde arakdaşalr bu dans işi bnm için bel fıtığım olduğu için mekik çekmek gbi harelketleri yapamıyorum.. bu daha kolayıma geliyor.. güzelleşelim derken sakat kalmak istemem düğün öncesi.. :))))

semucum çok teşekkür ederim. opuyorumnanaktan
herşey çok açıklayıcı olmuş aklıma takılan olursa sorarım tatlım :1hug:
bu arada çok geçmiş olsun Allah şifa versina.s.
bende en kısa zamanda başlıycm durmak yok :dance:

Arkadaşlar bundan sonuç alan kimse varmı yada yapıpta gerçekten faydasını görmeye başlayan varsa yazarsa çok seviniriz:)

bizzat uygulayan ben... artık 80 bedenim :))) basenlerimde fazla durmuyor var olan göbekimde kalmadı... :)))))))

adszbg.jpg

31726403329687389664487.jpg

umarım yardımcı olur canım şimdilik bunlar varmışşş

bunlar kuculsun dıleyın ne dılersenız ama sanmam o yuzden denemye bıle gerk yok sempatiksalakcinni

m.joyy o senin düşüncen elbette ama bu yöntemi denemiş ve sonuç almış çok kişi var... o yüzden karamsar olmayın derim...

X