Küçükken Yaptığımız En Fena Yaramazlıklarr

not:iftardan sonra asıl bombayı patlatıcam hazır olun

bu arada hayırlı iftarlarrr
Bende anlatayim bari:)))
Ben ailemde tek kizdim 5 erkegin arasinda hep erkk gibi davranirdim onlar ucurtma ucurrlardi damda bnde peslerinden ucak bir yerde dusuyor abilerim kosuyorlar almaya bnde arkalarndan dovuse gider gibi bizden once birileri cikarmissa onlari yakalayip dovuyorduk abilerim sacimi keserlerdi adimida Rambo bagirrlardi Rambo gel filan (bu arada annm bni ewde tutar bn kacardim yada acayip aglardim abilerime gidecm diye)birgun. Amcamin oglu bana ne kadarda erkeksin demisti cok kavga ederdim kavga flimleri izlmkten bnde hirs yaptim etek giyndm saclrm uzndu arkdslrmn ynna gittim Erik yiyorlardi sasirdilar baya sonra erkkligim tuttu Erik yemeye agaca ciktim orumcek gordum bn kacmaya calisirken etegim agaca takildi inemedim annm geldi bi guzel dovmustu agaca ciktim diye :88::99:

Zamanında aile fotoğraflarının olduğu çekmeceye, içi buz dolu bir kavanoz koyup, suyun sızmasıyla fotoların yüzde 80'inin çöpe atılmasına sebebiyet vermiştim.

Son düzenleme:
Biz küçükken kurtlar vadisi oynardık muahaha
Erkek kuzenim polat,ondan bi yaş küçük kız kuzenim çakır olurdu.
süt kardeşim her seferinde kavga ederdi memati olmak isterdi.senin saçların kıvırcık sen güllü ol derdi
ama her seferinde memati ben olurdum,o da abdüleyh.
eniştem okul müdürüydü,tiyatro salonunun anahtarını bize verirdi.ki bunun için ne kadar uğraştığımızı anlatmaya gerek yok.
sonra salona iner o haftaki konuya göre mahalledeki çocuklarla savaşırdık
hiç unutmam bi kere erkek sürüsü tiyatro salonunu kuşatmıştı,biz de kapıları kitleyip heyecandan altımıza işememeyi umuyoduk heralde(en azından ben öyleydim )
o gün birkaç cam aşağı indi ama olsun çok zevkliydi

he bi de ne zaman eve bi şey için çıkmaya kalksak annemler hemen eve sokar bi daha çıkarmazdı.sonradan akıl ettik de tuvalet kağıdından suyuna kadar her şeyi depoladık

biz küçükken içinden emzik çıkan külahlar vardı ağzı renkli kağıtla kapalı....dayımın kızları ile sürekli onlardan alırdık onlara emzik çıkardı bana abuk subuk birşey....bakkal sürekli uyurdu camekanın arkasında...birgün yine öyle aldık ben külahın içindeki marşmelowu elimle çıkardım baktım yine çıkmadı marşmelowu yedim külahın ağzını geri kendi kağıdıyla kapatıp bakkala bunu değiştirecem dedim adam çakmadı sonra çakmış durumu babamlara söylemiş...onlarda ne kızmışlardı...:26:

sesli güldümmmmmm

4 - 5 yaşlarındayım babanemde bizim aile 3 aile hamlar amcamlar bütün aile ordyız kuzenlerle bahçede oyun oynuyoruz izlediğimiz bi çizgi film vardı tost tv dergileri falanda vardı onu takip ediyoruz hepimiz ingilizce öğrenmek adına çizgi film izledik oyuna tekrar geri döceğiz ben televizyonun fişini çekicem herkez çıktı televiyon sımsıcak hemen bi bardak su alıp teleyizyonun üzerine döktüm daha fişi çekmeden sonro gidip bi bardak daha aldım bi döndüm televizyondan hafifçe ateş çıkıyo babama bağırdım bi hızla onlarda şarteller atmış babam ona kalkmak için çıkmış ben içeri çağırdım babam televyzonu gorunce bi surat ifadesi vardı altıma işemiştim ( benim neyime ingilizce daha türkçe konuşup çişim var bile diyememişim) dedemde çok aksidir babam amcamla ne yapıp ne ettiler akşama kadar teleyizynu tamir ettirdiler dedem çakmamıştı tabi ama yediğim azarın haddi hesabı yok

Küçükken balkonumuzun altından geçen insanların kafasına tükürürdüm hatta daha kötüsü bir bardak suyu gizlice dökerdim bir kere yakalandım adam dairemizi bulamamıştı sanırım, apartmana girmeye çalıştı çok korkmuştum televizyonu bile ses çıkarmasın diye kapadım, evden çıkamamıştım en sonunda babama anlattım çok kızdı önce sonra alıp karşısına başka kızın da onun üstüne su dökünce benim üzüleceğimi anlatmıştı, bir daha yapmamaya söz verdim sonra yapmadım

Ben de küçükken annem beni misafirliğe götürmüştü oradaki arkadaşımla sokağa çıktık oynuyoruz.Bir baktım arkadaşım almış eline bir taş arabaları çiziyor.Sonra ben de çaktırmadan ufak ufak başlayıp sonu b.k kelimesiyle biten çizme işlemimi tamamlamıştım.Bi adam bağırdı balkondan ne yapıyorsunuz diye biz de çakallık bu ya başka apartmana kaçtık adam aşağı inene kadar annemlerin yanına döndük.Pencereden bir baktım ki bütün sokak arabalarının başına toplanmış bağrınıyorlar.Tek tek apartman dairelerini gezip bizi bulmuşlardı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende sakin bi cocuktum.beş yaşındayken felan beni arı sokmuş çok aglamisim felan.bundan günler haftalar sonra mutfağa bi girdim bi arı tezgahin üstünde.evi kontrol edip guneslikleri kapattıktan sonra bi tabureyle yetisebildigim mutfak tezgahina elime makası alıp arının kanatlarını ve bacaklarını kesmistim.sonrada sen beni sokan arının akrabasısin demii siz benim canımı acittiniz bende ondan seni bole yaptım diye açıklama yapmıştım.annem görmüş sonra o ariyi da hayvanı o durumdan kurtarmış daha fazla acı çekmesin die.her hatirladigimda içim cizliyo.
Bi de eskiden camlar macunlanirdi ya babamlar yeni macunlamisti bende civiyle delmistim:))

Bende çok fenaa yaramaz ve hareketli bir çocuktummm.

4-5 yaşlarındayken halamın beyaz bir kedisi vardı adı maçiydi. Ona usulca yaklaşıp kuyruğundan yakalardım çocuk aklıya kuyruğundan tutup havada sallayıp sallayıp fırlatırdım sora kedi kaçmıştı kaybolmuştu sanırım benim işkencelerimden ama şimdi çok pişmanım.

Ben çok kötüymüşüm ya 6 yaşlarında filanım işte önceden parklarda yerler kumla kaplı olurdu hani o kumu alırdım bir kaba koyardım sonra içine su katar komşunun benden küçük çocuklarına yedirirdim baya da küçük hani 2-3 yaşlarında onlarda yazık afiyetle yerlerdi sonra yerde bulduğum sigara izmaritlerini ağızlarına sokardım bunları yaparken de kıs kıs gülerdim şimdi hatırlayınca pişman oluyorum sonra geçiyor aman çocukluk işte

Bebekken annemin binbir emekle dokuduğu halıyı kaşla göz arasında ispirto kalemle çizmişim. Halı mahvolmuş.
Ve çorapları kaşla göz arasında sobanın üstüne atarmışım

Az değilmişim ya

7-8 yaşlarımızdaydık Melek isminde ama şeytan mı şeytan bir arkadaşım vardı. Aklına uyduk, bir yılbaşı günü annemin makyaj malzemelerine bulandık! Evet tam anlamıyla bulandık, taşmış rujlar, abartı farlar ile bir Marilyn Manson bir Batman'in Joker'i olduk. Onların apartmana güle oynaya girmemizle bizi gören üst komşunun merdivenlere yığılması bir oldu, fenalık geçiriyor kadın! Meğer bu kadının askerde sınırda bir oğlu ve gelini varmış onlar geldi sanmış kırmızı yüzümüzü de ağzımız yüzümüz dağılmış gibi görmüş. Annem beni neredeyse çamaşır sularına yatırmıştı o gün sinirden çitilemediği kalmıştı

minik balonlara su doldurup balkonda pusuya yatar geçenlerin ayakucuna atardık

kuzenimde (şu an 38 yaşında) 5 yaşlarındayken bakkala gidip sakız almak istiyomuş

yengem yollammamış

annesi evin halısını yeni yıkamış o sırada

bak demiş halıya işerim

yengemde işe de görelim bakalım demiş,

indirmiş pantalonunu salonun ortasına halıya işemiş

Allah seni

biz çocukken mahallede bizden küçük çocuklara olmamış hurma yedirirdik ya herkes bilmez belki hac hurmalarindan değil olmamış hali yeşil elma gibi olur ya onlardan elma der yedirirdik gariplerime iyyy çok kötü yapıyo dili ya bilen bilir

halamlar merkezi bi yerde oturuyodu.aşağıda dükkanlar hatta pazar yeri gibi tezgahlar falan kurulmuş.bende balkonda oynuyorum.armut yedimtabi yarısını bırakıp ve çöpünü de aşağıya fırlattım.şans aşşağıdan geçen kelli felli adamın yüzüne güldü.o kel kafada bi dağılışı vardı ki o armutun aklımdan çıkmıyo hala.korkudan saklanmıştım falan adam gelip beni bulcak diye.

5 yaşındaydım sanırım.Annem pazara gitmişti ablam ben kardeşim evdeyiz ablam benden 2 yas büyük..Evimiz müstakildi komşunun kazları geldi evin önüne onları taklit ediyorum.Kazlar sinirlendi ben iyice abarttım demek ki beni ısırdılar ama boynumdan böle baya bırakmadılar ablamda alamadı elinden hayvanların ben bayılmışım..Ablamla kardeşim beni eve sürüklemişyere yatırmışlar, ablam üstüme yeşil bi seccade örtmüş yüzümü falan öldü sanmış..Kendime geldiğimde komşular bizdeydi annem eve gelip beni öyle görünce bayılmış :)Ayy ama çok korkmuştum kazları hala hiç sevmem ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…