Küçükken apandisit ameliyatı olan hanımlar nolur konuma bi bakın(yada tanıdığı olan)

Ben de apandisit ameliyatı oldum. Devam etmese de iki defa hamile kaldım. Sizin psikolojiniz bozulmuş. İnternette okuduğunuz bir şey yüzünden günlerce ağlamak nedir? Çok korkuyorsanız doktora gidin anlatın endişenizi, rahim filmi istiyorum deyin.

Hanımlar apandisit ameliyatı yapışıklık yapabiliyormuş tanıdığı olup hamile kalan var mı acaba
Çok yakın arkadaşım var şuan oğlu 4 yaşında. Lisedeyken yanımda rahatsızlanmış birdenbire. Ameliyattan 5-6 sene sonra evlendi ve şuan çocuklu. Her duyduğunuza inanmayın. ♥️

Ben de 8 yaşlarında ameliyat oldum. Şu an bir oğlum var ve ikinci çocuğuma hamileyim. 😊

Gidicem hanımefendi adet olmayı bekliyorum rahim filmi için adet ol gel dedi. Burada bir çok yazı gördüm apandisti olup tüplerinde sorun olan sıvı birikimi tıkanma vs. Korktum ve sordum tabiki herkes bir değil tabiki film olmadan belli olmaz sadece hiç mi yok apandisti patlayıp çocuğu olan diye merak ettim ve sordum .

Gidicem hanımefendi adet olmayı bekliyorum rahim filmi için adet ol gel dedi. Burada bir çok yazı gördüm apandisti olup tüplerinde sorun olan sıvı birikimi tıkanma vs. Korktum ve sordum tabiki herkes bir değil tabiki film olmadan belli olmaz sadece hiç mi yok apandisti patlayıp çocuğu olan diye merak ettim ve sordum .
Sadece merak edip sorsanız iyi ama siz aylardır agliyormussunuz. Normal değil bu.
internette hep tüpleri tıkar sıvı birikir yazıyor aylardır ağlıyorum :KK43:

Benimde patladı işte canım 2-3 gün gezdim hatta öyle anlamadılar internette hep tüpleri tıkar sıvı birikir yazıyor aylardır ağlıyorum :KK43:
Ağlıcak bişey yok canım herşeyin çözümü var benim patladı zehir içime yayıldı günlerce hastanede yattım ama ondan yıllar sonra hamile kaldım başka bi sebepten kürtaj olmak zorunda kaldım… şuan tekrar istiyoruz 7 aydır deniyoruz ama daha olmadı bakalım bende hsg çektirmek için 1 yıl dolmasını bekliyorum belkide benimde kürtajdan sonra bir tıkanıklık oldu 🤷‍♀️ hsgden sonra hamile kalan çokmuş burda okuduğum kadarıyla içini ferah tut

X