Küçük ve sorunlu göğüsler!!

merdumgiriz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2010
3
0
Merhaba kadınlar kulübü üyeleri....
Önemli olduğunu düşündüğüm sorunlarım var onun için direkt konuya giriyorum...
20 yaşındayım, göğüslerim normalden küçük, ergenlikten beri çok az büyüdü desem yeri...
Göğüslerimle ilgili bi sürü sorunum var, doktora gitmekten çekiniyorum....
-Göğüslerimin ikisinde de 3er 4er tane uzun siyah kalın kıllar var, bişey olur diye de koparamıyorum
-Göğüslerimin ucu hiç düzgün olmadı, hep yara gibi sarımsı ne sert ne yumuşak bişeyler çıkıyo, küçük küçük çıkarmak zorunda kalıyorum sonra tekrar oluşuyo, bazen dokununca acıyo
-Uzandığımda yana dönünce çok acıyolar, rahat uyuyamıyorum
-Küçükler ve yumuşak değiller

Acaba tüm bunlar bir hastalığın belirtisi olabilir mi? Yoksa normal şeyler mi?Ne yapmalıyım? Fikirleri olan paylaşırsa inanın çok mutlu olurum...

yeni gördüm konunu...doktora gitmende fayda var...göğüste olan tüylerin koparılmaması gerek bunu biliyorum sadece...ama diğer anlattıkların hakkında bi fikrim yok...doktora git..utanılıcak bişey değil..bişey varsa da erken önlem almış olursun...allah korusun tabi..için rahat olur bi baktır...

Meme ucunda problem olmasının pek de iyiye işaret olmadığını duymuştum. İnşallah bir şey olmasın yine ama, hiç vakit kaybetmeden doktora görün istersen. Buradan ne kadar bilgi vermeye çalışsak yanlış olur. Hem göğüslerin de küçükmüş zaten bir çaresine bakar doktor.

Cevaplar için teşekkür ederim, bu zamana kadar cesaret edemedim ama doktora gitmeliyim artık...
Buraya yazmamın sebebi de aynı problemi yaşayan biri varsa belki yardım edebilir düşüncesiydi

cnm epey zaman olmuş ama tedavi oldun mu merak ettim??
ben de aynı sorunları yaşıyorum ve gitgide artıyo
özellikle tüylenme beni mahvetti
küçüklük desen orta 1 deki boyunda hala ki o da gelişmemiş seviyede..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…