küçük mutfağa sahip kızlar yardımınıza ihtiyacım var..

Eklentiler

• upload_2017-1-5_9-6-23.png
    487 KB · Görüntüleme: 97
günaydın kızlar dağınıklık için kusura bakmayın tekrardan mutfağım bu şekilde

CANIM 2. SAYFADA kapının önünün resmi de var sanırım gözden kaçtı işte sandalye de var ya çekmek oturmak filan sorun olabilir diye dar eder dediler

CANIM 2. SAYFADA kapının önünün resmi de var sanırım gözden kaçtı işte sandalye de var ya çekmek oturmak filan sorun olabilir diye dar eder dediler
Canım sandalye kullanma ben mutfakta tabure kullanıyorum masanın altına giriyor hem seni etiket yaptım kırmızı gitarın mutfağının topiğinde gördün mü

Hamis benim mutfak dolaplarım seninkinden daha az inan ve seni çok iyi anlıyorum canım,ben çözümü buzdolabının yanına uzun ince bir dolap yaptırmakta bulmuştum.Arkadaşın biri yukarıda eklemiş ona benziyor.Bir de masa koyduğun yerde ki duvarın üst kısmına da dolap yaptırabilirsin.Az kullandığın eşyalarını oraya koyarsın.

Bir de şöyle bir masa görmüştüm 2 kişilik bunu alabilirsin,o çıkıntılı yer masanın altında oluyor ve oraya da birkaç eşya koyabiliyorsun,hatta şaraplıkları bile vardı gördüğüm masanın.Tabureleri yanyana koyacaksın.Banio,Koçtaş gibi yerlerde var bakabilirsin canım.

Aklıma bir de şöyle birşey geldi;masa koyduğun tarafa kendin bir çizim yapıp mobilyacıya yaptırsan,altı dolap ,üstü masa olacak şekilde ince uzun bar masası gibi.Şunun duvara montelenmiş ve altının boş değil de dolap olduğunu düşün.Kendin çizebilirsin böyle birşey.

Canım sandalye kullanma ben mutfakta tabure kullanıyorum masanın altına giriyor hem seni etiket yaptım kırmızı gitarın mutfağının topiğinde gördün mü
Evet canim gördüm o konuyuda inceledim sagolasin :*

Canim simdi bu evidea daki dolabi bi düşünüyorum cunku fiyati cok uygundu mobilyaciya ek olarak daha fazla odemem gerekebilir onada bütçemiz yok malesef

Canim simdi bu evidea daki dolabi bi düşünüyorum cunku fiyati cok uygundu mobilyaciya ek olarak daha fazla odemem gerekebilir onada bütçemiz yok malesef
Tamam canım haklısın,sen yine de daha sonra mutfak masasının üstündeki duvarı da bir düşün,orayada bir dolap yaptırırsan herşeyini toparlar.

Benim mutfağım seninkinden küçük, dolaplarım da az. Bir boy dolabı aldım. Fazlalıkları da başka yerlere koyuyorum. Vitrinin falan yok mu?
Terek yaptırsaydın keşke. İyi olurdu.

Benim mutfağım seninkinden küçük, dolaplarım da az. Bir boy dolabı aldım. Fazlalıkları da başka yerlere koyuyorum. Vitrinin falan yok mu?
Terek yaptırsaydın keşke. İyi olurdu.
terek yaptırabileceim yer sadece masanın üst kısmı onda da masada oturup kalkarken kullanımı nasıl olur bilemedim :/

bu mutfağa küçük diyorsan ben ne yapayım birde masa sandalye bile koymuşsunterek işini görecekse duvara terek olabilir ya da terek koyacağın yere dolap yaptırabilirsin

Canim oraya dolap yerine 5li hasir cekmeceler varya hani ondan almaya karar verdim alinca resim ekleyecegim ilgine cok teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…