küçük mutfağa sahip kızlar yardımınıza ihtiyacım var..

hamis

her işimi kendim yaparım .
Pro Üye
Anneler Kulübü
6 Temmuz 2009
3.544
2.768
Kızlar merhaba 5 aylık evliyim evimiz 2+1 mutfağını içine girmeden yaptırdık mobilyacıyla ben karar verdim projeye dolapların yerleşimine ama gelin görün ki yerleştiremiyorum bi türlü resim atmaya çalışacam olmazsa akşam evden çekicem şoktan raf aldım dolapların içi için biraz ferahladı ama genede açıkta kalan kısımlar var nasıl yerleştirdiniz siz mesela mutfağınızı

Benim evim toplamda 65 metrekare mutfağımda küçük eşyalarım az benim 1 tencere takımım var birde düdüklü tencere 2 tane ayrı ayrı 6 kişilik yemek takımım birde marketlerden aldığım küçük kaseler var

telefonumda bulunan 2 resim var onları yükleyecem şimdi mutfağımın toplam alanı bu şekilde

Eklentiler

• upload_2016-12-30_16-0-9.png
    239,9 KB · Görüntüleme: 329
Canım mutfaklarımız hemen hemen aynı karşıda duvar varsa ortaya kiler dolabı yaptırabilirsin

KARŞI TARAFTA MASA SANDALYE VAR CANIM TEREK YAPTISAMMI DİYE DÜŞÜNDÜM AMA BİLEMEDİM EVE GİDİNCE DAHA DETAYLI ÇEKİCEM AMA RESİMLERİ ACABA O İNCE UZUN DOLAPLARDAN MI ALSAM

KARŞI TARAFTA MASA SANDALYE VAR CANIM TEREK YAPTISAMMI DİYE DÜŞÜNDÜM AMA BİLEMEDİM EVE GİDİNCE DAHA DETAYLI ÇEKİCEM AMA RESİMLERİ ACABA O İNCE UZUN DOLAPLARDAN MI ALSAM
Canım terek yaptırma mutfağımız küçük ya ister istemez yemek yağları onlara yapışır dışarıda oldukları için benim gibi fazla eşyalarını ya birisine ver yada koli yap kilerin varsa oraya kaldır canım İnan bana rahatlarsın

Benim masa çekmeceli bütün kaşıkları topluyor birde sandalye Yok 2 taburem var üst üste koyuyorum elime biraz para geçerse şundan alıcam mutfağıma içine malzeme koyucam sanada fikir olur bir bak

Eklentiler

• IMG_8057.PNG
    221,6 KB · Görüntüleme: 327
Birde dolapla ile tezgah arasına ikea satılan borular var askılıklı onlardan koyabilirsin yada raf üstüne baharatlığını kaşıklarını koyabilirsin

Canım bak dediğim uygulamalar bir göz at birde buradaki evlerinin resimlerini paylaşanlarda da var kullanan

Eklentiler

• IMG_8059.JPG
    39,3 KB · Görüntüleme: 323
  • IMG_8060.JPG
    69,8 KB · Görüntüleme: 318
Bende exra dolap almistim kiradaki mutfak kucuktu
Raf yaptirmistim
Kuru baklalarimi buzdolabina koymustum

kızlar günaydın haftasonu çok hastaydım ve internet paketim bitti ne siteye girebildim nede yükleme yapabildim gerçi halen çok hastayım rapor almadım yeni yıla girdik satışlarım düşük başlamasın diye banka ve satış basksı bilenleriniz vardır belki

evidea da bunu buldum şimdi almayı düşünüyorum beni baya toparlar kanımca

sağol canım akşama inşallah resimleri çekip bunu koyacağım yeri de göstericem :)

Iyi aksamlar kizlar simdi foto cektim sabah ise gecince yukleyecegim mutfagimin tamami ve dolabi koymayi düşündüğüm yer daha dogrusu esim simdi diyor ki kapinin girisine olmaz dar olur bilemedim ya size de bi gostermeden edemeyecegim mutfagim cok daginik ikimizde hasta olunca aldi basini gitti her yer

Geçmiş olsun canım sen fotoyu çek yükle buraya bir fikir yürütürüz sıkma canını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…