Doğuma Hazırlık küçük melegimin ismi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
merhaba arkadaşlar 5 aylık hamileyim kızm olucak inşallah isim olarak eşim izel bense deniz ismini düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınız benim için çok önemli:ecrin_bebek:

ıllede ikisinden biri olacaksa DENıZ daha güzel bence, hayırlı doğumlar...

Izel ismi daha güzel bence.
Deniz uniseks bir isim oldugu için, ben pek sevmiyorum. (Ki bence Deniz erkeklere daha çok yakışıyor)

ben deniz diyorum

unisex olduğu içinde cinsiyetini dahada belli eden ikinci bir isim düşünüyorum

merhaba arkadaşlar 5 aylık hamileyim kızm olucak inşallah isim olarak eşim izel bense deniz ismini düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum yorumlarınız benim için çok önemli:ecrin_bebek:

canım bence izel güzel değil denizde güzel ama iki isme bağlı kalmayın derim ben favorilerimi yazayım aklının bi köşesinde bulunsun;BERFİN
ECRİN
CEYLİN
TUĞFE BELİNAY(ayrı da güzel birleşikte çok güzel bir kız çocuğunun ismiydi)
BERİL
ASYA
pazar günü de eltimin kızı oldu AZRA SARE koydular millet anlamıyor ismi FARE anlıyorlar GÜL GÜL ÖLDÜK sare hoş değil ama AZRA ve ASYA çok keskin isimler bir kerede çıkıyor ağızdan çok hoş...

ebnim kızım olursa defne diyorum ama daha keseyi bile göremedim:)
şimdilik cenin diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…