Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük Göğüslülere Haberrr..

Kololove

H'erseyin farklı ♥
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2011
1.305
0
Merhaba kızlaar,
Bende sizler gibi küçük göğüslüyüm ve son zamanlarda takmış bulunmaktayım.
Ama bir kaç yakın aile dostumdan ve onlardan birisinin doktorundan aldığım bir haber biraz moral oldu bana.
Bazı insanlarda ergenlikten sonra 1-2 sene gelişim dururmuş ama 20'den sonra (yaş olarak yani) gelişim birden devam edermiş ve göğüste büyürmüş.. Yani 20 yaşın altındaysanız bir umut var demektirr :)

gerçekten miii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: doğruluğu kesin mi canım :):26:

Son düzenleme:
İnanmıyorum gerçekten mi? :KK53:

Ben bir ara çok takıyordum bu konuyu, pek küçük sayılmazlar ama vücuduma göre küçükler, biraz daha büyük olsalar hiç de fena olmaz :)

Son düzenleme:
gerçekten miii:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: doğruluğu kesin mi canım :):26:

Evet canım. İnşaAllah bakalım bekliyoruz 20 yaşı ehehe :)

İnanmıyorum gerçekten mi? :KK53:

Ben bir ara çok takıyordum bu konuyu, pek küçük sayılmazlar ama vücuduma göre küçükler, biraz daha büyük olsalar hiç de fena olmaz :)

Bakalım büyücekler inş. umut var eheheh =)

1.5-2 senem kaldı umarımm kocaman kkocamannn olrlar :) benmkiler çok küçüüük:KK43:

kızlar burada kast edilen gelişim boyunuzun uzaması değil sanırım ama bayanlarda şöyle bir durum var ki yaş 20den sonra özellikle 25-30 civarında östrojen hormonunun çok salgılanması nedeniyle doğum kontrol hapı filan kullanmıyorsanız ve menstrüasyonunuzda düzensizlik hormon bozukluğunuz yoksa doğum da yapmamış iseniz meme büyümesi olabilir. bende de öyle oldu. bu bilimsel bir gerçek (yeni bulunan birşey de değil)
ama başka bir şey keşfedildiyse de ben bilmiyorsam onu bilemiycem tabi hergün yeni birşey buluyorlar

kızlarda ergenliğin ilk belirtisi meme büyümesidir
yani öyle 20li yaşlara gelince büyümez
ergenliğe gelince biter
emzirirken filan da süt dolduğu için büyür emzirme bitince geri küçülür
olmayan meme dokusu sonradan ne yaparsanız yapın olmaz
anca kilo filan alınırsa yağ dokusu olur
üzgünüm :)

kızlar burada kast edilen gelişim boyunuzun uzaması değil sanırım ama bayanlarda şöyle bir durum var ki yaş 20den sonra özellikle 25-30 civarında östrojen hormonunun çok salgılanması nedeniyle doğum kontrol hapı filan kullanmıyorsanız ve menstrüasyonunuzda düzensizlik hormon bozukluğunuz yoksa doğum da yapmamış iseniz meme büyümesi olabilir. bende de öyle oldu. bu bilimsel bir gerçek (yeni bulunan birşey de değil)
ama başka bir şey keşfedildiyse de ben bilmiyorsam onu bilemiycem tabi hergün yeni birşey buluyorlar

Evet canım bende göğüs büyümesini kastettim zaten boy vs değil

kızlarda ergenliğin ilk belirtisi meme büyümesidir
yani öyle 20li yaşlara gelince büyümez
ergenliğe gelince biter
emzirirken filan da süt dolduğu için büyür emzirme bitince geri küçülür
olmayan meme dokusu sonradan ne yaparsanız yapın olmaz
anca kilo filan alınırsa yağ dokusu olur
üzgünüm :)

Ama bu durumu yaşamış kişiler var ve bir doktorun söylediği de bu. Heralde öyle 85-90a yükselecek şekilde değil ama belirgin bir şekilde büyüme olduğunu öğrendim.

Bu gerçek midir acaba :KK50:
22 yaşıma giricem aralıkta, öyle bi büyüme falan olmadı biraz daha mı beklemeliyim acaba :KK50:

ben 21 yaşındayım benmde durmuştu göğüslerim ve çok küçükler gerçekten ama bu aralar bir büyüme var bu bilgi doğru olabilir :) eskiden taktığım sütyen şimdi sıkıyor

ben Cake Göğüs Büyütücü ULS-CAKE kullandım ve gözle görünür bir şekilde büyüme gerçekleşti .Artık çok daha mutluyum. :) biraz pahalı ama bu mutluluğa değer . Artık göğüslerim büyükkkkkkk :)

ben kendimden örnek vereyim yengeç burcuyum mesela çoğu yengeç kadınının göğüsleri büyük olur ama maalesef bende öyle değil.

Çıplak kendime bakınca kendimi kadın gibi hissetmiyorum açıkcası..
17 yasındayım ergenliğe ilk girdiğim zaman göğüslerim şimdiye nazaran eskiden daha dolgundu.
Bende öyle ergenlikteki çocuklar gibi göğüs ağrısı vs. olmadı sadece sivilcelerim çıktı vs. vs..
Yani göğüslerim hala küçük ve ben büyüyeceğine pek inanmıyorum ama bu mesajın benimde hoşuma gitti belki büyür benimkilerde büyümezlerse kesinlikle silikon yaptırıcam kafaya taktım insanın kendine güveni gidiyor çünkü..

Gelelim örneğime; ablamında göğüsleri küçüktü şuan 20 yaşını geçti ve eskiye nazaran daha dolgun daha hoş bir görüntü var göğsünde hani böyle 85 bedenlik göğüs değil ama hiç değilse kadın gibi duruyor..

ben 21 yaşındayım kızlar.yokkk hiç bşeyın büyümenin olduğu yok :KK43: herkesin büyük benim yok ya.bunalıma giricem.silikondan başka çağre yokmu yaa.doktorun dediği binde birdir.o kişi de ben değilimmm:KK50:

ben 21 yaşındayım kızlar.yokkk hiç bşeyın büyümenin olduğu yok :KK43: herkesin büyük benim yok ya.bunalıma giricem.silikondan başka çağre yokmu yaa.doktorun dediği binde birdir.o kişi de ben değilimmm:KK50:

herkesin büyük değil tatlım bak burda kaç bin insan var :KK1:

canlı kanıtıyım =))
gerçi daha yaşım 21 ama daha bu ay beden atladım:KK3::KK3:..oluyo yani,ünvye ilk geldiğimde giydiğim südyene sığamıyorum bazen.Benimkiler de küçük orta,75di 80 oldu=))
--
bi de evlendikten sonra büyür diye tahmin ediyorum,o vakumlamaların etkisiyle:KK17::KK17:
çevrenizde dikkat ettiyseniz evlenen ya da sevgilisyle beraber yaşamaya başlayan insanlarda gözle görülen bir dolgunluk oluyo :p

Canım malesef yanlış alarm. Ben şuan 22 yaşındayım 14 yaşındayken nasılsa şuanda hala aynı :KK43: hiç büyüme deişiklik yok malesef :KK43:(

X