Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük goguslere veda

zeynep_ist21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2010
213
0
Bitkisel bakım uzmanı Suna Dumankaya, 'doğa eczanesi'ndeki malzemelerle güzellik iksirleri hazırladı. Yeni kitabında 300 doğal reçete veren Dumankaya, göğüs büyütmek isteyenlere ayva çekirdekli bir formül önerdi.

Doğal malzemelerle hazırlanan pratik ve ekonomik güzellik reçeteleriyle tanınan güzellik uzmanı Suna Dumankaya, meslek sırlarını 'Doğal Güzelliğin Sırrı' adlı yeni kitabında topladı. Bitki bilimiyle, 100 yaşına kadar yaşayan anneannesi Fatma Öktem sayesinde tanışan Dumankaya, her yaşta bakımlı ve güzel olmayı sağlayacak 300 doğal formülü okurlarıyla paylaştı. İşte, o formüllerden bazıları...

GÖĞÜS BÜYÜTMEK İÇİN DOĞAL ESTETİK
- 1 ayvanın çekirdeklerinin jölesi
- 1 yaprak aloe vera jeli
- 2 kahve fincanı ginseng
- 1 yumurtanın akı
- 2 çorba kaşığı tuzlu su

Küçük Göğüslere VedaAyva çekirdeklerini bir kahve fincanı suda beş dakika kaynatın, 30 dakika bekletin, jöle gibi olur. Çekirdeklerini süzün. Sıvısına bir yaprak aloe vera jeli katın. Yumurta akını karıştırarak ilave edin. Tuzlu suyu da ekleyin. Ginsengi yavaş yavaş karıştırarak katın. Önce herhangi bir yağla göğsünüze masaj yapın. Daha sonra tülbendin içine elde ettiğiniz bu karışımı yerleştirin. Sutyeninizin içine koyun. En az altı saat kalması lazım. Bu karışım göğüslerinizi besler ve büyütür.

tatlım sen bunu uygulayıp sonuç aldınmı acaba. ayrıca her gün mü yapmak gerekli. ne kadar süre sonra etkisi görülüyor. kaç bedene kadar büyütüyor yoksa sadece dolgunluk mu veriyor? bilirsin bu forum kullanıcıları didik didik herşeyi sorar sonra uygular

daha uygulamadım uygulamayı dusunuyorum aleo vera bıtkısını nerden bulucam bılmıyorum dun gece sıteden buldum bunları buraya aktardım denemekle fayda var bıtkıyı bulunca deneycem bnde cok kucuk benımkıler ya herkesın goguslerı buyuk kıskanıyom

Çok değişik bir tarif yalnız

Yumurta akı çok ilginç bir kere, harç mı karıyoruz ne yapıyoruz

Deneyen ve sonuç alan varsa lütfen yazsın çok merak ettim bi de bunu deneriz napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…