Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri küçük göğüsler

06_busra

yaktın bizi lys ygs
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2011
194
6
15 yaşındayım ama göğüslerim çok küçük ya 75 i tam doldurmuyo bile çok üzülüyorum
beden dersinde kızlar üstlerini değiştirirken bakıyorumda hepsinin maşallahı var insan üzülüyor yanii
ne yapmalıyım?:KK43:

Canım daha yaşın çok küçük elbet büyüyecekler üzülme bu kadar.

Ben 15 yaşındayken sütyen kullanamıyordum okdar küçüktü ve uçları bile yoktu. 22 yaşımda falan 75 bedene ulaştım şimdide arkadaşlarımın göğüsleri hala benden büyük ama ben memnunum küçük göğüsün çok avantajlarıda var biraz önü açık şeyler giyince dekolte olmuyor ayrıca daha dik daha güzel duruyrlar:KK76:

birazda ergenlikten herhalde kafayı takıyorum işte hiç yokta değilde biraz daha büyük olsunlar istiyorum sadece :KK5:

Henüz 15 yaşındasın takma kafana ileride biraz daha büyür ama seni memnun etmeyecek ölçüde olursada 18 inden sonra estetik düşünürsün.

Son düzenleme:
estetik düşünmem herhalde umarım büyür demekten başka bi çarem yok sanırım

15 yaşındayım ama göğüslerim çok küçük ya 75 i tam doldurmuyo bile çok üzülüyorum
beden dersinde kızlar üstlerini değiştirirken bakıyorumda hepsinin maşallahı var insan üzülüyor yanii

tatlım ne zaman adet gördüğünle de alakalı meme gelişimi ilk adetten sonra 3 ayda büyür ve ergenlik sonunda son şeklini alır diye biliyorum.

yada adetten önce başlıyordu gelişim adetten sonra son 3 ayda duruyordu canım

Son düzenleme:

Ben bir krem kullanıyorum faydasını görmeye başladım tabı bır tek kremden bekleyemezsin herseyi masaj ve spor yapmanda gerek düzenli bir şekilde. Merak edersen mesaj at kremin ismini söyleyeyim sana tabı nasıl masaj yaptığımı ve sporda hangı hareketleri yaptığımı :)

internetten araştırdım kimi durur diyo kimi daha büyür diyo valla hangisine inancağımı şaştım

X