Küçük Enes'in, yasak ilişkiye kurban gittiği ortaya çıktı

etkin

Guru
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2006
1.590
1.070

Küçük Enes'in, yasak ilişkiye kurban gittiği ortaya çıktı

IĞDIR’ın Tuzluca ilçesinde kaybolduktan 6 gün sonra çuvalla gömülmüş halde cesedi bulunan 6 yaşındaki Enes Tosun’un yasak ilişkiye kurban gittiği ortaya çıktı.
Tuzluca ilçesinin Güllüce Köyünde Metin-Bahar çiftinin 6 yaşındaki oğulları Enes Tosun, 29 Haziran günü oynamak için çıktığını evine bir daha dönmedi. Ankara’dan getirilen özel ekip ve kadavra köpeklerinin 4 Temmuz günü yaptığı aramada Enes Tosun’un cansız bedeni, bitişiklerindeki evin bahçesinde çuvalla gömülmüş halde bulundu. Cinayetle ilgili baba Metin Tosun’un amcasının oğlu Mahmut Tosun, kardeşi M.T. Mahmut Tosun’un eşi Güneş Tosun ve bir akrabaları olan Ahmet Tosun gözaltına alındı. 3 çocuk annesi Güneş Tosun jandarmadaki ilk ifadesinde evlerine gelerek Oyun oynayan Enes’i yaramazlık yaptığı için ittiğini ve çocuğun kafasını duvara çarpınca bayıldığını, bunun üzerine korkup bahçeye gömdüğünü söyledi.

SEN GERİSİNİ HALLET

Güneş Tosun, eşi Mahmut Tosun ve kayınbiraderi M.T. ile akrabaları olan Ahmet Tosun Tuzluca Devlet Hastanesi’nde yapılan sağlık kontrolünün ardından saat 19.00 sularında adliyeye çıkarıldı. Güneş Tosun savcılıktaki ifadesinde eşinin çobanlık yaptığını, akrabaları olan Ahmet Tosun ile gönül ilişkisi bulunduğunu, olay günü Enes’in kendi çocuklarıyla oynamak için açık olan kapıdan eve girdiğini bildirdi. İfadesinde Enes’in kendisi ve sevgilisini yatakta yakaladığını anlatan Güneş Tosun, bunun üzerine Ahmet Tosun’un çocuğu yakalayıp yazmayla boğduğunu ileri sürdü. Güneş Tosun, Ahmet Tosun’un Enes’i öldürdükten sonra kabloyla el ve ayaklarını bağlayıp "Geri dönüş yok. Ben çıkıyorum. Sen gerisini hallet" dediğini, bunun üzerine kendisinin Enes’in cansız bedenini çuvala koyup bahçeye gömdüğünü söyledi. Güneş Tosun, savcılıktaki ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Erzurum’a gönderildi.

Adliyede 3 saat ifade veren katil zanlısı sevgili Ahmet Tosun 'canavarca hisle adam öldürme', koca Mahmut Tosun ise 'tedbiren' tutuklandı.

http://www.milliyet.com.tr/kucuk-enes-in-yasak-iliskiye-gundem-2084156/

yazık yaaa,belliydi arkasından böyle bir şey çıkacağı.ilk anlatım şüpheliydi.yazık 2 can gitti.:KK43:

yazık yaaa,belliydi arkasından böyle bir şey çıkacağı.ilk anlatım şüpheliydi.yazık 2 can gitti.:KK43:
İlk anlatım banada çok şüpheli gelmişti .yaramazlık yaptıysa çıkarırsın evinden kendi evine gönderirsin.

Cocuk cinayetiyle igneleme yapman asil ahlak disi
Allah belasini versin boyle insanlarin pislikler nasil kiydin o cana
Anne babayi evlatlarini ararken gormustum zaten yikilmislardir Allah sabir versin :KK43:
"Toplumun ahlakını eşcinseller bozüyürrr" diye çırpınanlar bu haberleri iyi okusun. Görüldüğü üzere toplumda ahlak falan yok zaten.

Cocuk cinayetiyle igneleme yapman asil ahlak disi
Allah belasini versin boyle insanlarin pislikler nasil kiydin o cana
Anne babayi evlatlarini ararken gormustum zaten yikilmislardir Allah sabir versin :KK43:

Hangi mesajım "ahlak dışı"? Bir çocuğu kendi gizli ilişkileri ortaya çıkmasın diye öldürebilen canilere ahlaksız dememi mi ahlak dışı buldun yoksa eşcinsellere kafayı takacağınıza toplumda önce bu çarpıklıkları görün dememi mi?

Ya da vazgeçtim sormaktan sana göre senin hoşuna gitmeyen her şey ahlak dışı sanırım.

ar, namus, hiç bir şey kalmamış.

gönüldür bu kocandan vazgeçebilirsin olabilir ne diyeyim ama kocanı kendi evinde akrabasıyla aldat ( soyisim aynı, aynı kan - bu da ayrı bi aşağılık durum ) sonra çocuğun öldürülmesine izin ver. ve göm. ALLAH bilsin ve görsün inşallah.

o çocuğun anacığı ne yapsın şimdi? hangi psikolog düzeltebilir bu psikolojiyi? hangi ilaç sakinleştirip yararlarını sarabilir?

ALLAHın el kahhar ismiyle anıyorum seni. ve sevgilini.

kıyamam canım enesim melektin , şimdi kanatlandın :KK43:

rabbim ailenin yardımcısı olsun inş.

zaten altından böyle bir şey çıkacağı belliydi. hani bir anne bir çocuğu psikolojik problemleri yoksa neden öldürür ki.
kadına bak, kocasıyla aynı soyadını taşıyacak kadar yakın bir adamla birlikte ya kocasının amcaoğlu ya da öyle bir şey kuzen çocuğu falan.
yazık, kendi pislikleri yüzünden masum bir cana kıymışlar.

ya bu anadolunun ücra köşelerinde ne hikayeler var

hep altından böyle şeyler çıkıyor:KK57::KK57:

herkes herkesi birbiriyle aldatıyor çocukların kimden olduğu belli değil

nereye ilerliyor bu toplum allah ıslah etsin

zaten altından böyle bir şey çıkacağı belliydi. hani bir anne bir çocuğu psikolojik problemleri yoksa neden öldürür ki.
kadına bak, kocasıyla aynı soyadını taşıyacak kadar yakın bir adamla birlikte ya kocasının amcaoğlu ya da öyle bir şey kuzen çocuğu falan.
yazık, kendi pislikleri yüzünden masum bir cana kıymışlar.
müge anlıda çıkan bir olay vardı dilber kula diye bir kadın kendi oğlunu öldürmüştü

dostuyla bastı diye sonrada yayına çıkıp aramıştı yüzsüz çocuk kayıp diye

neler var ne pislikler var allah bizleri böyle mahluklardan korusun

Bıktık escinsellerden her konuda bir escinsel atarlanmasindan yahu sanirsin bu olayı basının tacı edip ahlak dışı bulmayanlar varda habire escinsellik konusu getiriliyor önümüze temcid pilavına döndü

Allah belasını versin bunu yapanlarin ayrıca

Son düzenleme:
Ne bilecektin o eve girmenin o güzelim canına malolacağını. Küçücük bedeninden ruhunun alınacağını, top oynayacağın yaşta kara toprağa gireceğini. Nerden bilecektin insanların bu kadar kötü olabileceğini? Daha çok küçüktün tıpkı diğerleri gibi... Cennette bol bol oynayın kuzularım...

özellikle ığdır bu konuda pisliğin çok bol olduğu bir yer geçen sene de yeğeniyle ilişkiye girerken çocuğu gördü diye camdan attılar. ertesi gün de adamı baltayla kestiler. sonra yine bi kadın kocasının yeğeniyle yaptı diye öldürüldü adam hapse kadın mezara.

Bazı kadınların clnsel az ma durumu felaketi getire biliyor
çok iğrenç bir olay, ölünceye dek onun vebalıyla yaşamak ,
birde akraba oluşu bakışlarda çok farklı olacak dışarıdan bakanlara

Bıktık escinsellerden her konuda bir escinsel atarlanmasindan yahu sanirsin bu olayı basının tacı edip ahlak dışı bulmayanlar varda habire escinsellik konusu getiriliyor önümüze temcid pilavına döndü

Allah belasını versin bunu yapanlarin ayrıca

En güncel konu olduğu için eşcinsel örneğini verdim bıkacak bir durum yok. Bu olayı başınızın tacı ediyorsunuz demiyorum görüldüğü gibi eşcinsellerin toplumun ahlakını bozduğu falan yok diyorum; toplum hali hazırda ahlaksız, insanlara boşa "ahlakımızı bozuyorlar" diye yüklenmeyin yani.

hepiniz haklısında,hanı eşcinsel demişlerya,o eşcinsellerde ortaokul çağındakı çocuklara musaalat olup kanına giriyor,beyoğlunda falan dündar program yapmıştı,görüntüler çok üzücü idi,yanı böle olayda eşcinseller değil ahlakı bozan yanı çok gereksız ve üzücü olmuş,yanı her olay bırbırının halkası iç içe geçmiş,dunyanın sonu gelse dıye bakar olduk,

Köylüler bizden daha marjinal ya. Hem aşkı memnuya özen hem de çocugunu öldür gördü diye :KK57::KK57::KK57: Hapis cezası alsalar bari ömür boyu

Allahin cezalari kendi pis gunahlarini kucucuk cocuktan cikarmislar yavrum yaa kim bilir nasil aci cekti can verirken :KK43:

X