Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bu ayın 3 hediyesini aldım.
1 hediye daha alicam tamam.
Diğer ay da öyle.
Bir meblağ ayırdım kafamda bunlarla her ay sevdiklerimin ufak tefek ihtiyaçlarını karsilicam.
Hediye olur o an lazım ona bisi olur gıda olur.
Onunda parası hazır ama görüşemedik.

Alırdım zaten ama bu sene için planlarım var
Düzenli yapicam herseyi.
Kitabimida düzenli okucam.
İnsan elemelerede baslamisken hersey yolunda gidiyor çok şükür. Bu sene terazi burclarina iyi olacağdi hersey bakalım. Olmadı Vela havle diye devam edicez artık.
Benim istediğim gibi gidiyor simdilik
Ayyy arkadaşımın çocukları çok beğeniler aldıklarımı çocuklar en çok da onlar sevinsin.
Onların gözündeki ışık hiç sönmesin.

Kiza baloncuk mak siparisi verdim.
Yeminle ufurukcuhoca gibi olduk evde Manuel var üfle üfle otomatiğe geçelim bari nefesim kalmadı.
Bi de mıknatıslı balık siparisi verdim.
Hem el becerisi hem yerlestirme sevinir kuzum
Babası her akşam Bi oyuncakla geliyor.
Ona vericem o versin
Koca yürekli ana gibi ana
(Babasız durmuyor işime geliyor çaktırmayın çok sev babanı kızım cok)

Dough diye bi marka var trendyolda oyun hamuru.Temiz icerik.Tabiki yemesin ama yese de bugday unundan yapılıyo biraz fiyatlı 100 tl gibi ama ben ilk onlardan almıstım.
ALya 1-2 yeltendi sonra yemedi(tadını sevmediyse demek)bende normal hamura döndüm.

Bakım bende sağol cicemm

Bana telf. Almisti 20ekim d.gunumde esim ödüyor hala
Geçen attım ona kızıp ekranı gitti yaptırmış 750tl.
Eşim demiski çocuk düşürdü yok abi baya bildiğin şiddetli atılmış demis telefoncu
Kredi kartımida kırdım attım onu da bildirmiş yenisi gelecek diyo.
Beni sizler yarattiniZ diyorum.
İçim acımıyorda ben zalım oldum baya baya

O haddeye getirmez inşallah seni canım artık elti kızı flnda yaklaşmaz söylemişsin herseyi

Selam kızlar sabah 10 du kalktim oglus oksurdu gece çok uyandım uyuyamadım geri bugünde duruyor evde ıhlamur bal zencefil iciriyirum kayinvalidemler uğradı daha iyiydi şükür buntarafta işleri garmis dönüşte bir çay içip çıktılar saolsunlar kaynım Antalya tarafına gitmişti h sonu oğlumda hasta diye muz portakal mandalina armut getirmişler dalından yer gibi çok lezzetlilermis keselerine bereket ortalık topladım onlar gelmeden bulaşık calistirdim eldekileri yıkadım az çay keyfi yaptım namaz kilcam

Geçmiş olsun cnm, ben okumamışım, gözümden kaçmış. Tamamını okuyamadığım kısımdaydı galiba.,kim rahatsızdı
Kayınvalidem evinde düştü canım kırık vs yok ama ağrısı var bu hafta burda kalcak sanırım perşembe sabahı gelmişti doktor işlerinde vardı hallediyolar

Kızlar bu sene 1 bilezik daha aldircam
Ata alinabilirse iyi olur 20ye tamamlamak ama bakalım.
Eşim projesindeki fabrikayla anlaştı
Yani devam ediyorlar.

Kolye ve bileklige yuklenicem bu sene.
Bu senede böyle olsun hevesimi alım napim.
Ceyrekli bileklikde istiyorum.
Tugrali ve baget kolyeyi alim önce.
Altin çok firlamadan almak istiyorum
50tl sabah kaptım.
Hafta sonuda 100tl alırım.
2000tl e az kaldı.
Kalıyor 1000tl.
Ha gayret lelli

Az bile olmuş anladiklari dilden konuşacaksın bazen hep üzülen sen oluyorsun boyle
Gayette sessiz sakin konuştu sucunun gayet farkinda
Ama dönüşünün olmadığını anladı.
Yokladı nabzımi salağa yatarak bakti ben yemiyorum.
Hala inkar ediyor sana demedim diyor az durusun olsun benim gibi dedim.

Kızlar hep altin konuştum ama aklıma ne geldi.

Abi dediki hepsini aynı boy alma buyukde al en başa takarsın dedi bana boy boy hepsi sigsin koluna.
Yok abi küçükler büyüklerin içine geçiyor. İç içe giriyorlar görünmüyor dedim Bi bakıştık o an adam bastı kahkahayi
İdrak edemedi bi an ne diyorum anlayınca koptu.

Bu gün günlerden annem sabah sabah bankaya gittik. Kardeşim götürdü işlerini halletik geldik. Bu gece annemler yemeğe gelicek yemek pişiyor güveç yaptım, kuzu kelle paça çorbası da oldu sayılır bir terbiyesi kaldı, akşam üstü de tavuk kapama fırına veririm tavukları haşladım, pirincide ıslattım. Sütlacı da yaptım birde salata yaparım cola-ayran tamamdır. Yoruldum ama trendyoldan alış-veriş durmuyor durduramıyoruz. Kredi kartına eşim arabanın sigortasını yaptırmış üçe bölmüşler 980 tl miş. Eşim zamlı maaş almadan gitti bile.

Hey masallah:)Ay benim bilenzikler noldu acaba
Ara ara aklıma geliyorlar bak
Senin altınları bende merak ediyorum

Bir ara istemiştin bahaneler sunmuştu dimi yanlış hatırlamıyorsam
Ama yok ya duruyordu onlar başına bir iş gelmemiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…