Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hepsiburadayla kapisiyorum sabah beri.
Bi iade var tam 1 ay oldu hala gitmiyor ilçede bekliyor.
Dedim ki dalga mı? Geçiyorsunuz tam 1 ay oldu.
Ozaman paramı iade edin beni ilgilendirmiyor peşine dusmediginiz iade urun dedim.
Ben iadesi etmismiyim etmişim kaybettiler vs her neyse banane yahu.
Biz ilgilenicez dediler 3 gün içinde dönecekler bakalım.

Bugün kimse yok
Lcw çarkına 200tl 75tl çıktı
Bayadır bej rengi esofman tkm istiyordum
Tkm yaptım aldım ama bedende şüphedeyim.
Olmadı mağazaya götürür iade ederim.
Bluz ve sal aldım bide (sal 9tl açığım kalmıştı ona tamamladım artik)
35-40-45 TL falan geldi fiyatları artık 30tl sweat almak hayal oldu valla.
Pazarda panduf sordum ya altı üstü basit Panduf çocuk icin hemde 35tl dedi.
Atki bere tkm(cocuk) 60tl dedi
Böyle indirimleri değerlendirmek lazım tabı gerekli seylerle

Bizimki uyanık istemiyorm diyo

Bende küçüğüme mont aldım 249 tl di. 1 tl lazımdı kargo bedava olması için, bir de bere aldım 30 ti ye perşembe akşam üstü sipariş ettim cumartesi sabah geldi.

Son düzenleme:
Ay sacmalamıs,misafirliğe ne götürecegimden sanane yani

Dün ailece görüştüğümüz arkadaşlara gittik yemeğe. Giderken ekler aldım 75 tl, arkadaş gelirken ekmek alışmışsınız demişti eşim almış koca bir poşet hiç yenmedi bile.
Arkadaşların da 2 çocuğu var kızın da akranı vardı iyi oynadılar, oğlanın da vardı. Gece bizi hiç rahatsız etmeden oynayıp eğlendiler. Bizde uzun uzun sohbet edebildik.
11 di kalktığımızda oturun yarın nasılsa tatil dediler ama daha fazla kalmadık. Zaten eve gelmek 12 yi buldu. Hemen uyuttum çocukları

Aa gecmis olsn kuzu
Üsüttün mü naptın

İyi aksamlar bacımlar
Kız öksürüyo geceden beri 4 saatte bir buhar veriyoruz
Nesesi iyi sükür tepemizden inmiyo
Adama namaz bile kıldırmıyo,adam secdeye kız dehh diye tepesine
Öglen markete cıktım 50 tl;cola,su,bulasık mak tuzu,aspirin yag sökücü,bitter cikolata.
Süthaneden 2 lt süt aldım 14 tl
Yemege dedim karısmam
Kızla pizza yaptılar kendilerine sucuklu bana ton balıklı
Yarın icin parca etli patlıcan yaptm .
Kız barbie ucak istiyo babasından
Kardesim ben veririm size dedi
Valla 650 tlmis baktık hayatta veremem.
Sevmediğim görümcem kıza yılbası hediyesi pijama almıs
Saolsun ama 5-6 yas neden aldı meraktayuz
2 yasında ya 3 al hadi 4 a 5-6 nedir yani
Neyse demicem bisey

Gule güle kullansın canım çabucak buyuyolar ben bir iki yaş büyük alıyorum artik bu sezon büyük seneye tam oluyor dursun kenarda gün gün herşey pahalaniyor

Küçüğün kreş toplantısı vardı hafta sonu. 1750 ödüyorduk. Kadı mecburum bu zamlarla döndüremiyorum ya kapatılamaz yada mecburen zam yapacağım dedi. 2500 oldu.
Kızı servise yazdırdım. Biz götürüp getiriyorduk ama eşimin işi gücü yoğun dışarı toplantıları oluyor, araba onda olunca da okula götürüp getirmek ikisini de çok sıkıntı oluyor. En azından düzenli servisi gelir de oğlan arada kreşe gitmese de olur dedik. 400 de servis masrafımız çıktı artık.
Aylık taksit ödemeleri falan uçtu bizde. Ucunu kaçırdık resmen

İyi Uykular kızlar,
İki gündür okuyamadım yazamadım.
C tesi ablamla biraz evde takıldık. Biraz da avm ye gittik. Zaten çok gezemedik. Kalabalıktı. Ablam biraz kıyafet aldı kendine. Elaya da h&m den mont,iki pantolon elsalı kilotlar elanın hoşuna gitti onları da aldı, sonra kasada beklerken pelüş oyuncak vardı onu da ela çok güzel dedi, alma çok pelüş oyuncak var dedim, istiyor çok hoşuna gitmiş dedi aldı. Sonra oradan calzedonia dan kendine birşeyler alıyordu, simli pullu şık şıkırdım, sen de al istediğini dedi. Ben de dedim ben nerde giyeceğim senin ortamın var giyersin. Oysa çok da severim ama hem giyeceğim ortam yok hem de eşim rus kadınları gibi oldun der sevmez :) Kışlık tayt pantolon aldım. Kesesine bereket. alışverişimiz bitince eşimi çağırdık geldi aldı bizi. Sonra onlar kızla markete gitti biz ablamla eve geçtik. Akşama balık karides yaptık yedik.
Bugün de ablam kahvaltıdan sonra gitti. Biz de şu kafamızdaki taşınmayı dşünsüğümüz bir kaç yere gittik baktık ortamına. Darıca çok sarmadı. İyi olan kesim marmaray durağına uzak. Önemli olan marmaraya yakın olnası.,sonra tuzlaya baktık. Orayı beğendik. İlkokul vardı durağa yakın onu da araştıracağım. Bilgisi olan varsa yazarmısınız. Çok içimize yattı. Gidek şu istanbul sınırlarının öbür ucuna.
Dönüşte kadıköy e uğradık. Biraz gezip yemek yeyip döndük.

Elanın montu vardı, daha doğrusu geçen yılki montları duruyordu.oluyor diye bu yıl yeni almayayım zaten seneye okula başlayacak seneye alırım demiştim. O gün de ablamın çok hoşuna gitti aldı ya, seneye mont alma masrafım kalktı. Eşimle konuşuyoruz bana diyorki çıkarıp 100 tl verseydi niye aldıki. Ben de dedim ne yapacaksın 100 tl yi kız bir sürü şey aldı saydım makyaj malzemesi aldı bana kıza şunu şunu aldı,bana pantolon aldı. 1200 tl para harcadı dedim. Tabi kızdım da.ama ters de konuşmadım. Ben anlamıyorım. İnsan derki sağolsun düşünmüş almış. Allah daha çok versin. Kendi dayısı para bıraksa hemen diyor ayy niye bıraktı zaten parası yoktu.bir de ailesi birşey yapınca ballandıra ballandıra anlatır.geçen babaya birşey alıp göndermiş. Bana diyor adam bize bir sürü şey gönderdi.
Alsın tabiki yapacak.yapmazsa ayıp olur. Ama benim aileme niye öyle olmuyor anlamıyorum. Çok canımı sıktı konuşma tarzı. Çok terste konuşmak istemedim. Bu ara herşeye parlıyor.,tabi ekonomik konular ülkenin hali herkesi gerdi. Bugüne kadar benim ailemin yaptıklarını asla ön plana çıkarır gibi davranmadı. Bir kompleksmi var anlamıyorum.
Valla hiç ona ablam bizi termale götürecek iznini ona göre ayarla diyesim de yok.
Şu an oldukça kızdım ona.
Biraz canım sıkıldı size anlatmak istedim

And. Yakasi candır.
Seviyorum ben bu tarafı.
En azından günü birlik bile olsa Bi kocaeli, kartepe, yuvacik,sile falan yapiyoruz.
Tuzlada guzeldir sahili falan ama bazı mah. Eşim beğenmiyordu Şifa mah gibi.
Maltepede konum olarak güzeldir.

Ablanın kesesine bereket canım.
Güzel günlerde kullanın

Günaydın
Sağlıklı, huzurlu, bereketli bir hafta olsun inşallah
Akşamdan mutfagi toplamıştım sabah temiz mutfakla boş mak. İle başlamak mutisko
Kiz yine geç uyudu 2.30 falandi.
Düzen falan kalmadı.

Oglanla yine geriliyorum.
Allahim ne dersem tersini yapıyor sanki inadına.
Sabah diyorum ki oğlum deodarantini sür (terliyor cok) sürmüyor inat ediyor
Ben yap dedikçe hiç yapmıyor.
2 gündür boğazım ağrıyor diyor ilaç verdim, ıhlamur, ballı limon ama kısa kol cam açık oturuyor ateside yok.
Okuldan ararsan gelmicem dedim.
Kendine dikkat etmiyor ki laf da dinlemiyor
Arkadaşlarda hep oglanlardan sikayetci laftan anlamiyorlar diye.
Geçecek lelli gececek diye diye ya sabır diyorum.
İnsan azcık anlar yani az laf dinler yok.
Sanki dediklerimin zıt anlamına kurulmuş saat gibi.
Soylendim sabah öyle gitti okula.
1 bardak çay iç diyorum sıcak sıcak yok
Karnın aç nasıl ilaç verim sana diyorum.
Bisi yemeden gidiyor.
Ee sen iyilesim diye çabalamazsan ben sana napabilirim.

Bugün kapıları silmek istiyorum.
Bi de sulu yemek yaparım.
Camasir yine 2 mak. Yıkancak.
Kızın yemeği var günün mutlu edeni☺

Dün 3 tabak 1 bardak kırdık.
Dedim 1i sakarlık 2si sakarlik 4u de mi sakarlık
Tabak halıya düştü tuz buz oldu.
Bardağa tava çarptı 2ye ayrıldı.
Eşim kırdı akşam.
Ben kötü enerjiye inanırım.
İnsanların kötü gözleri malesef var.
Sirkeli suyla silicem evi bugün.

Midemin bana dönüşü -2kg
2gundur hiç bisi yiyemiyorum.
Dün 38 beden elbisemin içine girdim.
Elbise almam Bi daha
Hiç giymedim zaten. Çizmeye falan giyilir.
Etek alicam kışlık etek istiyorum.
Hiç kışlık eteğimi yok.
Botla çizmeye giymelik.
Bluzlarım var onlarla giyerim nerede giyeceksen.
Kınaya gidersem orda giyerim.
Anneme kızı bırakıp başka semte gidip bakicam orda daha uygun ve çeşit çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…