Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gecmis olsun canım dogalgaz çok gelmiş daha biz acmadik bu sene ev çok sıcak ince yada kısa kolluyoz hala
Bizde Alyadan dolayı ekimden beri yanıyor
Gecen ay 275 geldi
Buay yüksek gelmiss
Koci 4-12 vardiyasında gündüz kapatmıyor onun da etkisi
Sabah evden cıkarsan kapat diyorm unutuyor

Araba bakarken kazali arabalara bidd kilometresi yuksek arabalara150 160 bin diyolar
Bizim araba 165 bin oldu normalde değistircektik babam dedi km ye bakmıyor kimsw araba yok piyasada dedi erteledik degistirmeyi.
Ben otomotiv sektöründeyim aynı zamnda yok 2.el kimsede

Dyson un muadilleri var onlarda is görüyormus
Bereketli olsun ilk maayıss
Bende cocuklara 20 snden sonra yılbası hediyelerini alacagım 500 tl bakiye ayırdm ins yeter

Dyson un muadilleri var onlarda is görüyormus
Bereketli olsun ilk maayıss
Bende cocuklara 20 snden sonra yılbası hediyelerini alacagım 500 tl bakiye ayırdm ins yeter
ay ne ki o bakiyim illa dyson demiyorum da supursun yani iki yila bozulmasin dedim .valla sinirim bozuldu fiyatlara

Benim fritoz 1.300e çıkmış.
Annem keşke bende alsaydım ozaman diyor ee günaydın dedim.

Bu arada kozalak surubunu astımı olanlara falan öneriyorum kızlar
Test ettim onayladım.
Benim nefesim daralır hatta gogus cerrahiye randevu aldım astimdan suphelendi romotoloji
Çünkü annemde teyzemde anneannem fln kronik astım bronşit var.
Bana iyi geldi.
Hatta köye gitmek kısmet olursa annemle toplayıp yapicaz kafamıza koyduk.
O da beğendi
Çocuklarda icirilebilirmis ama ben böyle şeyleri çocuklarda kullanmayı sevmiyorum
Mesela udihindi yagida çocuklara verilebiliyormus ama ben korkarım yağdı bitkisel şeylerdi bilmediğim etmediğim şeylere cesaret edemem.

Ve biz hepsine şahit oluyoruz dertlesiyoruz kimseye anlatamadigimizi burda anlatıyoruz nerden nereye

Afiyet olsun çok güzel görünüyorlar

Böyle minik yapıp arasına labne suruyorum azcikda dışına suruyorum sonra dereotu ya da maydanoza buluyorum aşırı güzel oluyor.
Sakallı poğaça diyorlar
Teşekkür ederim Onuda denerim mutlaka oğlum eşim seviyor poaca kurabiye hep ss alıyorum tarifleri

İyi geceler,
Saat 00:00 ben yeni oturdum. Bugün evi kaldırdım. Oda oda temizkeyip bitirdim ama uzun sürdü. Halıları koltuk komidin kaldır süpür sil. Ama silerken eskiden suyun rengi çok kötü oluyordu bu defa olmadı sanırım o da robot süpürge farkı. Tabi bugünki temizliği normal süpürgeyle yaptım. İyi alışmışım roboto.çok yoruldum. Ama içime sindi seviyorum yine de elle yapmayı
İşlerden sonra kızla duş aldık. Uyuyacaktı uyutmadım. Çünkü yemek yememişti.
Sonra da uyku kaçtı ya, saat 22:00 gibi odasına geçtik, uyumadı.Kitap oku vs Saat 23:00 ü geçti. Sonra odasını topla evi mutfağı topla bulaşık mk çalıştır ancak oturdum.

Aaa ben deneyeyim o zaman. Benim gıcık şeklinde öksürüğüm hep var. Çok şey denedim ve çok ilaç kullandım. Alerjik astım dediler. Şimdi de her ay gidiyorum kontrole. Ben sürekli göğsüme doğru sızlama yaşıyordum bu dönem dönem oluyordu. Bunu bronşit kalıntısı diye düşünüyordum. Doktor astımdan kaynaklı dedi. Astım ilacı verdi kullanıyorum. Artık o sızlama kalmadı.
Kozalak şurubu nasıl yapılıyor?

Hayırlı olsun canım maaşın. Bereketli olsun.
Nasıl gidiyor iş?

Bizde Alyadan dolayı ekimden beri yanıyor
Gecen ay 275 geldi
Buay yüksek gelmiss
Koci 4-12 vardiyasında gündüz kapatmıyor onun da etkisi
Sabah evden cıkarsan kapat diyorm unutuyor
Hayret baby senin koci doğalgaz çok gidecek diye hesap yapmıyormu şaşırttı beni, barilla makarnası, kahve makinası şimdi bir de doğalgaz eklendi adamın hakkını yeme bak

Gecmis olsun canım dogalgaz çok gelmiş daha biz acmadik bu sene ev çok sıcak ince yada kısa kolluyoz hala
Biz de öyleyiz kaç gündür kısa taytla dolaşıyordum. Üstelik gündüz kapatıyorum ben.
Tabi sabit ücret gelecekmiş. İlk ay yani geçen ay 99 tl geldi. Bu ay bilmiyorum ne gelir. Aslında daha da az gelirdi. Çünkü sadece akşamları açıyorum.

Ben de her gün düşünüp üzülüyorum. İnsanlar ne yapacak. Biz de ev borcu bitti tam sevinemedik o derece.yetişemiyoruz hiç. Ama yine de şükrediyorum ev borcumuz yok.tabi başka insanları düşünüyorum. İnsanlar nasıl geçinir diye.

Allah kolaylık versin en zor zamanları, çok şükür biz atlattık. Darısı senin başına

Yakınınızda carrefour varmı canım. Orada soğan indirimliydi. Geçen hızlıdan patatesi 1 tl ye muzu 5 tl ye aldım. İki gündür sıkma portakalda 0.95 tl de almadım. Evde var bayağı.
Hergün hızlı market fiyat kampanya kontrolü benden sorulur eşimin 20 tl indirimi varmış çatır çatır kullanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…