Küçük Düşün Büyük Olsun!

tr_lelli canım mikrodalga kullanışlı oluyomu
Bende almayı düşünüyorum sonrada kararsızdım ama etrafımda kolaylık oldugunu söylüyorlar
Zararli deniyor falan ama ben cok alistim.
Buzlukdakileri cozdurmede, isitmada.
Yemekleri isitmada
Misal biber dolmasi ici zor isinir bilirsin.
Hemen sipsak isitiyorum.
Annemde kullaniyor bozuldu onunda aldi hemen yenisini olmuyor onsuz diye alisinca olmuyormus gercekden.

Esim al odeyelim bari ilk taksidini dedi mikronun kart kesimini beklemedim bende samsung siyah aldim.
Yorumlari onun guzeldi bakalım gelsin goriciz.
Buraya daha bisi almicam dedimsede cikiyo anacim.
Uste sira gelmicek sanırım.
Ust kat icinde liste yapiyorum.
Hemen alamam ama sırayla almak istiyorum.

Canim insallah duzelir.
Bi arastir bakalim yorumlara falan bak.
Evet sıkılır yapmakdan belki ama sende onunla yaparsan hareketleri belki yapar.

G.dolaps kesinti yapmıss aa25 tlden 13 tl yatırmıs sikayet yazdım bakalım.
Bana mı kitlemis kargoyu ya bu ne?
Desi diyo paket buyuk diyo kesiyo zalim.
Dolandırıcı oldu hepsi.
Yollicamiz seyleri iyice katlayip küçültüp oyle yollicaz.
Bisikletden de cok keserler koliyle yollarsan dolapda oyle bisiler yapmaya baslamis haberin olsun beybi

Ay ne dicem dun kizi aldik ciktik yine aksam
Esiyordu cokda durmadik.
Dondurmacidan dondurma alalim dedim.10tl verdim esime(yine parasiz cikmis bilerek yapiyo dicemde bende unutuyorum bu ara bu sefer vardi) dedim 3er liralik koydur cok gelir..
Ana 2 top 5tlmis.
2ser top koymus 10tl almis.. Ulan 2.5tl koyarlardi bitiremezdik nolmus boyle.
10tl 1tl gibi oldu valla paranin degeri yok hic.

Mikrodalga icindeki isinlar kanserojen etki yarattığı için çok ihtiyacım olduğu halde almaya elim gitmedi.
Benim oğlum da du tabanlı var. 3 yasinda şimdi. Bende de var

Benim oğlumda düz tabanlı 3 yasinda şimdi. Bende de var bende hafta başında gotureyim ortopedi doktoru görsün

Son düzenleme:
Çok kolaylık evet ama ben içlerindeki ışınların kanserojen etkisi sebebiyle vaz geçtim. Bir akrabamız çok kullanırdı. Kadın kanser hastası olunca ilk önce evden onu atti

Bizim burda genelde 4 tl 1 top dondurma

Bugün rutin günlük işler ardından alışverişe gömüldüm.Dün hepsiexpresten market alışverişi yapmıştım o geldi. Sonra bir parça daha yaptım bana 30 tl memnuniyet puanı göndermişler onu kullandım. O siparişim cumartesi gelecekmiş gelsin. Acil değildi. Bir 25 tl daha memnuniyet puanı yüklemişler onu da bir ay içinde kullanırım.
Eşime de sordum geç geliyor yemek yemiyor ne yapayım kısır hamur börek ne istersin dedim. Kısır istemiş. Yanına da poğaça yaparım. Yumurta ve poğaça için peynir siparişi verdim. Trendyoldan alttaki onur marketten istedim. 10 tl de oradan kazandım. Fiyatlar daha uygundu ve çabuk gelir diye oradan sipariş ettim.
kız uyudu. Arkadaş uğradı. Sağolsun kırılmamış bana çok şükür sevdiğim arkadaşım.
şimdi bulguru ısladım. Yeşillikleri yıkadım. Eşim gelmeye yakın yaparım. Poğaçayı da kızla birlikte yaparız. Kızın yemeği sulu köftw var az da mantı pişiririm. Bem acıktım çiğ köfte vardı onu yedim.

Trendyol market siparişim geldi bile kesinlikle çok iyi. Alttaki onur market yoğun diye site dışındaki onur markete iletmişler.hızlı olması için. Acil ihtiyacımdı kız uyuyordu. Gidemeyecektim. Uyanınca gitsem de bu defa yok parka gidelim yok zıpzıpa gidelim birşey hazırlamaya vaktim kalmayacaktı. Tabi çıkarkenki giyim telaşı da ayrı
Hızlıca gelmesi ayrı güzel. Getiren görevliye de bahşiş verdim.

ben de mikrodalga cok istiyorum ama zararli derdine almadim bir turlu daha
Bi arastirmak lazim ya
Bilen birinden
Yani simdi her evde var gibi
Yeni evlerde set halinde hatta artik mikro firin davlumbaz falan..
Pastaneler vs her yer kullaniyor.
Bi arastiricam ben ama biz cok uzun zamandir kullaniyoruz.
Soyle diyorum bu zararliysa ne zararsiz?
Su telf. Hepsi radyasyon saciyor ve hep elimizde hatta bas ucumuzda.

tr_lelli canım mikrodalga kullanışlı oluyomu
Bende almayı düşünüyorum sonrada kararsızdım ama etrafımda kolaylık oldugunu söylüyorlar
Bizde var ama çoook nadir kullanıyorum. Zaten kızımla ilgili hiç birşeyi koymuyorum. Çalışırken kolaylık oluyordu. Sadece acil buzlu ürünleri çözdürmek için bir de tencerede ısıtılmayacak yemek olursa kullandığım oluyor çok nadir.

Plastik seylerin koyulmamasi soylenir hep zaten metal koyulmuyor.
Ben porselen cam tabak kase koyuyorum.
Buzlukda yaptigim kek borek vs cozulmesinde
Ayri yemek yedigi icin genelde yemek isitmada kullaniyorum.
Kiza bende isitmiyorum kucuk tencerelerim var onlarda isitiyorum.

Corbayi falan zaten tencerede isitiyorum
Ama dolma, pilav vs icin iyi oluyor.
Pilav 1 tabak koyucam mesela hepsini isitmak isime gelmiyor.

Su sonay 3 cocuguyla karadeniz tur yapiyo ben bi bebeyle hasta olur diye diye gidemedim ya.
Salcam bunu salcam bunu alistircam dedim güya
Dun esti hemen kapsonlusunu giydirip kapadim kafasini.
Ayy bilmiyorum nasıl alisacaksa boylede.

Benim oğlumda düz tabanlı 3 yasinda şimdi. Bende de var bende hafta başında gotureyim ortopedi doktoru görsün
Valla benim ayakta çok çıkıntılı değil eltim söyleyince anladım o gün neyse artık sağlık olsun çok çocukta oluyor diyor bir doktor yazısı okudum prof 8 yaşa kadar esnekse taban düzeliyor yazıyor doktor düzelmez gibi konuştu kafam karıştı bir doktora daha gostercem bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…