Küçük Düşün Büyük Olsun!

Dezenfektani salincaga falan sıkıyorum sildikden sonra o da
Eline direk sıkmak istemiyorum o sebeple sıkmiyorum
Ona aldigimiz alkolsuz islak mendillerle siliyorum sık sık disaridayken.
Evham mi yapıyorum bilmiyorum ama icim rahat etmiyor.
Dun adam bebek sandalyesi var getirim dedi durmuyo onda dedim.
Getirse hep silecektim cunku ay bakıyorlar sonra avel avel.
Kalsin dedim oturttuk kucagimiza yedirdik.

Günaydın iyi pazarlar,
Bugün sabah eşim saçımı boyadı.bahaneyle kuaförlüğünü tam yap oje de sür sağ elime dedim. Ayaklarıma ve sol elime sürmüştüm. Sağ elime zor sürüyorum ona sürdürdüm. İlerde kızım sürer. Yeni aldığım ojenin rengini beğenmedim. Şişesinde Toz pembe gibi duruyor ama Ela bile dedi anne hiç belli olmuyor oje güzel değilmiş.Dedim sen ne zaman büyüdün de oje rengi belli olmasa olmaz diyon Beğenmiyorsun.
Saç boyamadan sonra eşim dedi siz kızınla anne kız oturun kahvaltıyı ben hazırlayacağım oturduk, daha önce izlediğimiz çocuk filmini istedi onu izledik birlikte. Sonra gittik kahvaltımızu yaptık.,ne rahatmış ya böyle. Erkeklerin sürekli olan rahatlığı bu olsa gerek
Bugün avm ye gideceğiz eşim bana hediye boynerden guess in sırt çantasını almıştı. 300 tl puan vermiş alacağımız şeyler vardı. Puanı süresi dolmadan kullanalım dedik. Eşim şort mayo falan alacaktı. Ben de madam coco ya bakacağım. Hala tam alamadım çekmece düzenleyici :) oradan da bakarım.
Eşimle konuştuk biraz dedim ev borcu bitecek ama tam anlamıyla sevinemiyorum çünkü gün ne gösterir umutla bakamıyor insan ekonomi çok kötü tabi yine şükürler olsun artık 2000 tl cebimize kalacak. Sonra işte dedi zaten toparlanmamız lazım şunu aldım bunu aldım sıraladı bunları ödeyeceğiz diye ama hiç annene de şöyle borcumuz vsr onu da ödeyeceğiz demedi. Bakalım ilerleyen aylarda bekliyorum düyecekmi. Demezse diyeceğim her ay anneme şu kadar para ayıralım verelim diyeceğim. Toplu zaten veremez eminim. Hani güya diyordu ilerde toplu veririz tek tek vermeyiz olmaz diye. Nasıl verecekse artık. Ama sıkıştıracağım az kaldı

Canım bereketli olsun. 40 tl indirim nerede var hepsiexpreste 60 tl ye 20 tl indirim var ben de alışveriş yapacağım.

Cristalin diye bir sprey var dezenfektan. Doktor arkadaşımın kızı 6.hastakık geçirdiğinde vermişti , boğaz ağrıyonca ona da sıkılabiliyor çok iyi geliyor.Gayet güvenli içerik. Bi incele istersen , ben onu kızımım eline falan rahatça sıkıyordum, hala kullanıyorum.

Ne güzel. Ben eline sıkıyorum malesef. Saniyelik yer değiştiriyor bütün parkı turluyor. Birden düşündüm ben de salıncağamı sıksam diye ama birden aklıma geldi 4 kaydırak gezdiği
Sitedeki park temizleniyor ama ne kadar dezenfekte oluyor bilmiyorum. Zaten virüste saniyelik geçer. Temizleseler ne olacak dimi. Virüsten önce de jel kullanıyordum.
işte zararları da var iç rahatlığı işte

Eli kuruttugu icin egzamaya yok aciyor surekli kullanimda.
Ahh kiyamayrum
Mustelanin kremleriyle kremliyorum dizlerini falan (emekliyo ya dizlikde almadik gec kaldik artik)
Hic kiyamiyorum onun tenine ya
Esim geçen sinek isirdi diye kolonya surdu bebek kolanyasi sur diyorum surme onu.
Simdi dis fircasi ve macunu bakicam temiz icerik fircalayamaz daha ama ogrensin.
Cildi nekadar gec tanisirsa okadar iyi.

Tabi benimkide yuruse ondan ona ondan ona atlar ozaman naparim hic dusunmedim.
Butun parki silemeyecegime göre surekli ellerini silicem artik.

Bakim onada bi avm falan gitsek yurudugunde cok lazim bana. Sagolasin.

Nasıl güzel yüreğin var, sen mutlusun başkasını da mutlu etmeyi seviyorsun. Kocanın bu hayatta başına gelen en büyük güzelliksin bunu bilir bunu söylerim. Ben çocuklarımın doğum günlerini küçükken hep hır gür içinde kutladım kocam olacak adam yüzünden sen bu süreci çok güzel idare ediyorsun valla topikteki kızlardan büyük olabilirim ama sizlere hayranım keşke benim çocuklar küçükken sizler burada olsaydınız.

Gün bana bu gün her zamankinden erken başladı bütün odalar artı salon dolu herkes uyuyor, evim ilk defa böyle doldu mutluluğum paha biçilmez. Pizza hamuru tuttum içine bir yumurta, 125 gram tereyağ ve biraz zeytinyag koydum sütle mayaladım. O mayalanırken de pizzanın malzemelerini hazırladım, pizza yaptım açma yaptım bahçeye hazırladık kahvaltıyı uzun sohbetli bol makaralı-kukaralı bir kahvaltı yaptık eşimle ben hariç hepsini denize gönderdik. Hemen akşama kalmayacak olanların çarşaflarını yastık kılıflarını değiştirdim odaları toplamış hepsi ama içime sinmedi bir de ben olmayanları düzenledim kahvaltı masasını topladım bulakşıkları yıkadım, duşumu aldım bir türk kahvesi eşliğinde biraz nefes aldım.Akşam mangalı ben abartmışım kalanları tencereye doldurdum bu akşam ısıtırım. Yanına da makarna salata karpuz yenir. Başka da bir şey yapmak istemiyorum. Biraz dinlenirirm bu gün.

merhaba : ) topiğe arada gelip okuyup kaçıyorum. Yazmak istedim.

eylül ayı itibariyle tam çalışma hayatına dönüyorum, ev iş oğlum organize etmek nasıl olucak meraktayım .
Yemek, temizlik , kışlık hazırlık yapacağım ay sonuna.
Oğlumun tam gün okulda olacağından akşamlarımızı daha verimli eğlenceli geçirmeye gayret edeceğim. Plan yapmam gerek.
Bitirmem gereken iki üni var. Şu an çalışıyor olman gerek finallere ama nerdeee. Konsantre olamadım.
Ah şu covid sayıları azalsa, ve bitse… çocuklarda yaşlılar da çok bunaldı. Allah kolaylık versin.
Eylül ayında yüklü ödemem var. Biraz sıkışacağım. Ve maalesef kıymetli maden bozdurmam gerekecek. Zamanla yerine koyarız inşaallah

Kuzu nette aile paketleri var hayvanat bahçesi için 3 yaş altı ücret yok birde tek alsan bile 10 TL daha ucuz hem gişede beklemiyorsunuz

Valla yap öyle bizim öyle aldıklarınızi görmüyorlar kendi ailesinden alınsa eminim daha çabuk verirdi benim esimede o konuda güvenip yok alıyor zevke gelince harcıyor odencek şeyde ofluyor alma onzmn benim uykum kaçıyor borç olunca harcamaya dikkat ediyorum o az para geçse harcıyorgeçmişte yaşadıkları hiç ders vermiyor adama

İnşallah yerine koyarsın keşke bozmasak ama yapicak bişe olmuyor işin hemen rayına girer umarım hoşgeldin bu arada

Benimki de bi ara öyleydi kart patlak
Ya sıkıntı içindeydik
Bitsede kurtulsak derdim yinee o limite gelirdik inş biter
Bu sıralar bizde dipteyiz para yok çünkü
Abla sen bizden tecrübelisin
Çok iyi bi kalbin var
Sürekli gel akıl ver bize
Bazen düşünüyorum
Çıkamıyorum işin içinden
Kaç gündür başım ağrıyor ilaçlarla ayaktayım
Midem başıma vuruyor sürekli
Hep sıkıntıdan üzüntüden oldu bunlar
Ahhh ahh
Dicekkki annen bacım
Benim ihtiyacım var
Verseniz yoksa koca milleti
Bedava gibi görüyo
Aman dursun annenin borcj
Derdi
Annem pat diyede isteyince şok oldu
İyide oldu bakma ödendi gitti
Çok canımda sıkıldı
Çok sıkışık bi haldeydik
Ama verdi iyi oldu
Nacizane fikrim ver uzatmadan
Allah bidaha kimseden borç almayı nasip etmesin diyorum son olsun inş
Benim kp zaten tam bir muamma
Aldığını vermeyen yapmayan bi tip
KV desen öylesine hepbir beklenti içinde
Aman düşündükçe bi değişikler

İnsan kıyamıyor, sorma virüs bir yandan dezenfektan zararları bir yandan ne yapacağımızı şaşırdık. Ben elini sonra ıslak mendille siliyorum. Ama o konuda neye koşacağını şaşırıyor insan. Sildirmiyor da
Diş macunu ve fırçası ross kullanıyorum ben. Şampuan da bioderma. El sabununu da 3 yaşına kadar bebek şampuanı kullanıyordum. Artık ayrı kullanmıyorum. Vücut kremi de var, dermotolog vermişti. bebekken bebe yağı yerine zeytinyağı sürüyordum :) daha doğal geldi bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…