Küçük Düşün Büyük Olsun!

Anamın taraf Adana da benimde , annem Adana da büyümesine ragmen yemiyor:)
Onun hic tadını bilmiyorm yiyenler görüntüye aldanmayın diyor ama
Sırdan flaan da hic yemedim
Kokorec bile yiyemiyorm ben
Bana yollayabilirsin
Severim
Düğünden dönüşte girdik gece biyere kokoreç. İçin kuru yapmışlar yağlı olcak biraz

Merhabalar. 24 aya kadar ebeveyenli oluyor 24 ay sonrası ebeveynsiz olanlarda oluyor aslında, özellikle açık alanda olan gruplarda iyi oluyor siz uzaktan izlerken onlar etkinlik yapıyor. Benim kız da benden zor ayrılır ama oyun gruplarında önce bi 10 dk dibimde duruyordu sonra yavaş yavaş gidiyor. Ben beni görebileceği bir yerden izliyordum

Ben her ödemeyi yaptım ama yaranamadım.
Çok verici olmamak lazımmış onu anladım.

Tasindim canim 1 ay oldu
Kolay gelsin sana ya zor gercekden.
Zaman asla yetmiyor

Çok üzüldüm rabbim kimseyi annesiz bırakmasın

Selam kızlar dışarı çıkıp geldim bı taksit ödedim telefon için ordan az yürüdüm a101 e girdim peynir ceviz küçük yoğurt mayaladigim yoğurt az var ekmek eski kaşar yarım kg nektar 6 li su bardağı 75 verdim Onur'a girdim et baget tavuk meyveli yoğurt sucuk permetik patates sivri biber kapya birazda 115 orda bıraktım iki poşet şey 200 TL zulama para koycam hala sisemede bozuklukları toplar atarım

Selamm kızlar,
Ben geldim. Ancak bakabildim. Aslında işler beni bekliyor ev toz içinde.
sabah saat 10 da hastaneye gittim. Doktor bu bronşit değil dedi. Solunum testi vs ciğer filmi çekti. Solunum testini ilaçlı da yaptırdı. Astım bu dedi ama ciğerlerin temiz dedi. Eğer önlem alınmassa ilerde ciğerlere iner dedi.Tabi haklı öncesinde sadece gıcık öksürüktü birkaç yıldır dönem dönem göğsüme doğru ağrı hissediyorum biliyorsunuz, bu da beni huzursuz ediyor. İlaç verdi bir ay kullanıp gideceğim. Duruma göre alerji testi yaptıracak. Evinizde hayvan besliyormusunuz dedi. Papağan dedim. Diyemedimki kafesi eşim ihmal ediyor temizlemiyor Eşime diyeceğim doktor sık sık temizleyin kafesi dedi diye
Neyse ilacımı aldım 38 tl oraya 15 tl hastaneye ödedim. Gezdim biraz kıza küpe kolye yüzük tokalar aldım da aldım ne bu ya kız çocuğun olunca kendine bakmıyon almıyon sonra kıza döktürüyorsun. 40 tl de oraya harcadım. Kendime de işte saç bandı aldım 15 tl cik. Oje aldım kıza neyse ben de otlanırım 7.5 tl.
oradan geçtim makbule uğradım. 60 tl de oraya baydım kuruyemişe. Oradan pazara uğradım fiyatlar içler acısı. Salatalık 7 tl elma 5 tl armut 7 tl biber 7 tl patlıcan 5 tl muz 14 tl maydonoz nane soğan aldım. Taze fasulye 12 tl kırmızı biber 4 tl ye buldum. Bamya 25 tlydi almadım. Bir kadın da dedi yemesek de olur seni bamya dedi :) Peynir ve kırma zeytin aldım bizim pazardaki peynircimizden. 40 tl. Valla para ne kaldı bilmiyorum. Pazar harici birkaç yere eşimin kartı kullandım. A101 den çekmece düzenleyici aldım. Sabah da kahvaltı öncesi markete gitniştim. Çeri domatesi normal domates kıza su tabancası, tost ekmeği 35 tl tuttu. Bugün deli gibi harcama günümdü. Ne olacak bilmiyırum herşeyin fiyatı berbat. Yeterki karnımı doyurayım ona şükür diyeceğimiz zamandayız. Pazardan simit de aldım çok seviyorum kıtır kıtır oluyor. Eşim dedi akşama simit falan kahvaltı yapalım. Sabah zaten sadece melemen yesik. Pazardan eve pazarın servisi ile geldim. Bir yaşlı teyzeyle mıhabbet ettik 71 yaşında. İstanbulun en güzel dönemlerini yaşamış anlattı biraz nasıl duygulandım. Keşke o dönemde yaşasaydım.
Eve geldim kız uyumuş eşim bulaşık mk boşaltmış. Klimada takılmış. Filtre kahve hazırlamış. Duş aldım kahveyi içtik. Evi süpürmüş ama tozu aldım diyor hiç içime sinmedi. Silerim tekrar. Pazardan getirdiğim poşetleri de al sen halının üzerine koy. Ayyy dedim kaldırdım sildim halıyı yere koyuyorum falan. kız annem gelmeden uyumam demiş ama uyumuş :)
Eşim sabah kızın parasını verdi koydum kenara. Ama birşey almak istiyorum ne alsam yatırımlık ? Hastaneye giderken de 20 tl verdi taksiyle git dedi o gittim biliyor ben yürüdüm kenara atarım o parayı da

Bu gün günlerdem misafir günü. Eşim mangalı akşam için hazırlıyor. Misafirimiz var dostlar hemde yatılı kardeşim yurt dışından geldi eşi ve çocugu ile eşimin yegeni eşiyle ve kardeşi ile geldiler. Tavukları sosladım, köfteyi yogurdum yarısını çubuklara itina ile doldurdum kalanını normal kasap köfte yaptım. Patates kızartırım, pirinç pilavı, makarna da istediler. Kaşık salatası, ayran,cola artık Allah ne verdiyse yeriz. Yemekten sonra da gece pazarına gitmek istiyorlar, ben gitmem anca toplarım gelince duşları var, ama sorun mutluyum kızlarım çok seviyor bu ortamı. Harcamaları yazamıyorum etleri daha önce almıştım dondurucudan çıkardım, lavaş, normal ekmek, şalgam, çerez, yogurt, ayran, cola daha da var ama unuttum alışverişin bir kısmını da dün sanaldan aldım toplam ne kadar harcandı bilmiyorum eşim ödedi ama yarın maaş günü bakalım bize ne kalıcak. Herşey çok pahalı bir boğazımız var tasarruflu alıyorum-almaya çalışıyorum. Evde de tadilat devam ediyor laminantlar artık bizim renkte üretilmiyormuş, canım çok sıkkın adam bize rengini bulamadım yakın renk aldım dedi bende zannettim ki az farklı bir renk getirdi bir açtı evde döşeli olanlar kiraz rengi adamın getirdikleri bej Allahım adamı dövecektim neyse ki sakin kalmayı başardım. Eşim dedi İzmirde buluruz gıda çarşısında olabilir dedi oraya gidip bakıcaz. Masraflar masraflar okullar açılacak işte böyle kızlar.

Gecmis olsunn

Slm kızlar
Cmrtsi ve benim harcamasız günüm
Ama bilin bakalm ne yok
Kızın dogumgünü haftaya pastası icin falan ayırdım para.
Normal bi pasta alacagım bu sene kutlamayacagız büyük seneye okulda kutlarız dedik kısmetse gerci Agustos okul olmaz ama yaz okuluna falan giderse artk.
Alya beni cok zorluyor bugun
40 dk falan uyumus anca
2 kere denedim uyumadı
20.00 gibi bayılır diyw bekliyorm
Ton balıklı salata yapacagım kendime
Gelince 2 dilim lazanya vardı onu yedik
Alyaya da corba yaptm yayla

Normal bir pasta daha güzel başbaşa olunca gerek yok hiç pahalı biseye bende bu sene Şubat doğumlu oglus orda yaparız heralde

Maşallah abla gelenleri seviyorsa insan yorgunluk dokunmuyor valla bende kardeşlerim gelince öyleyim

Normal bir pasta daha güzel başbaşa olunca gerek yok hiç pahalı biseye bende bu sene Şubat doğumlu oglus orda yaparız heralde
Gecen sene 2 dogumgünü yaptık kocam annemlerle kutladıgımıza aksama dogru geldi
Annemler valla bu snee yapsam haytta gelmezler
Haklılar da o yüzden kapadm dogumgünü konusunu ailede.
Kısmetse 70 eur biriktirdim sırf bunun icin 20 sine kadr da ne koyarsm kenara bagıslıycam.
Kocama da mümkünse kızın düğünü dahil hic bi organizasyonuna gelme diyorm
Herseyini rezil ediyo cocugumun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…