Küçük Düşün Büyük Olsun!

İşte gelsin yüklemiştim ilk alisverise 30 veriyordu kardeşimin krd kartıyla aldım 130 tuttu 100 ödedik esim yollamış onada parasını cumaya buldum anca teslimatı palmolive duş jeli 6 li soda yeşilçay iki paket makarna yüzey silici peros 2.5 litre indirimliydi 30 lu yumurta süt küçük Nescafe küçük bal 2 sise içe tea aldiklarim

İyi geceler bacımlar
Kızla kargoya gittik verdik kargomuzu
Markette 130 tl bıraktıkFinish 30 lu tablet,cif yag sökücü,külot bez,gronola,yıkanabilir saklama poseti 3lü 9.90 dı,Türk kahvesi,organic yumurta,kese yogurdu,kücük kolonya.
Kız taktı benim gronalalara badem vanilyalı aldım seker ilavesiz oturdu onları katur kutur yedi
Yıkadım hemen eve gelince bezelyem vardı yedirip uyuttım
2 mak.camasır yıkadm astım
Mutfak dolaplarını sildim cifle ,dualarımı okudum bayılırım birazdan
10 eur aldım bide yolüstünden

Bu ara herkesin canı burnunda
Adamlar evdeyken hele hicc cekilmiyor

Ayy o eltin ne hala uğraşıyor derdi ne. Aman sakın bulaşma huzursuz olmaya gerek yok. Ne güzel hayatın var evin de oldu çok şükür. Hayat sana daha da güzellikler getirecek.

Ay delirmisler
Gecmis olsun simdi mi gelmis akıllarına
Kendine mevzu arıyor herhlde ex elti

Şimdiki çocuklar filmlerde villa hayatları görüyor benim yaş grubumdaki tayfa da işte fakir halkın yaşantısını konu alan türk filmlerini izleyen tayfaydı mesela öğretmenin ek para kazsnmak için sokakta meyve sebze satması gibi.

Ancak okuyabildim. Muhabbet koyuymus.
Yemek yapmadım. Eşim gelirken kokoreç aldı. Bugün sindrellaydım elim iş tutmadı ohh yemek de hazır.,yarın kül kedisine dönerim artık :))
hee unuttum ya çamaşır attım tek makinayı bir açtım 40 tl para çıktı. Süperdi ya. Keşke hep çıksa paracıklar.
O da çamaşır atmamın ücreti galiba. Aldım zuloya attım. Kesin kocişin cebinden düştü. Haberi yoktur o paradan )

Deli mi ne niye hala uğraşıyor yada gerçekten arayı bozdugunu düşünüp özür dilemeyimi düşünüyor ki
Yok canım yazdıkları hakaret dolu özür değil.
Sözde biz iftira atmışız nasıl böyle bişey diyebilir mişiz felan.2 yıl önce aklı neredeymiş o zaman geçip karşımıza hesap sorsaydı.Yanlış anladınız öyle bişey yok benim yüzümden yuvanızı yıkmayın ben uzak durayım deseydi.Sessiz kaldı biz ne zaman adamla arayı toparlamaya başladık mesaj yaZdı mutlu musun ruh hastası dedi.Sonra adamla tartıştık ayrıldık.
Aradan 2 yıl geçti ne hesabı varsa bulaşıyor

Kız kardesimde ddi dadı başlıyor diye en son çalıştığım yerde ramazanda patron öğlen çıkardı iş yoğunluğu çok olmazdi illa bir bölüm izlerdim pertevin suzanla ugrasmasina bayılıyodum

Ağır sorunları var o zaman simdimi gelmiş aklına insanlar ne tuhaf valla

Cocuklar cidden ulasabileceklerinden fazlasını görüyoe bazen
Bu motivasyonunu da düsürür insanın.
Kardesimin kız gecn kıs online derse giriyordu,bazı aileler havuzlu evde oturuyormus dersi havuz basında dinliyor cocuk(görmemis cünkü anası babası)bizim kız evde bizim niye havuzumuz yok diye aglıyordu
Sonra okul yönertimi lütfen cockkların dikkatini dagıtmayacak köselerde girin derslere diye uyarmıs.
İyii oldu.Sacmalık yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…