Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ayy ne gıcıklar. Adamı yolma derdindeler. Boşver huzurunu bozma onlar için. Değmez. Onlar da aman huzurunu bozduk diye sevinirler, sen de huzursuz olduğunla kalıtsın açma bile konusunu bence. Tabi nacizane fikrim.

Sağol canım yok işim olmaz eskiler ile büyük konuşmayayım da.2 sene aradan sonra şaşırtıcı o zaman tepki vermesi kendini anlatması lazımdı.İlahi adalet işte mutsuz, düzeni bozuldu kendince kuruyor galiba.Şeytanından bulsun bizden uzak olsun.

Evet canım ne emeklerle geldim bugünlere Allah yardımcım oldu çok şükür. Ben hep dua ettim ediyorum Allah yanımda.Mutluyum çok şükür daha da mutlu olacağım düşmanlara inat

Annen temizmi diyemi bakıyo şaşırdım doğrusu
Bu arada eş aile konusunda isterdim şöyle iyi anlaştığım bir kv ve ailemle daha çok dialoğu olan dünürler. Bizim ailelerin arasında bağ yok. Zaten annesi yok babası kendi hayatında.,Ailemle gidip gelmez. Teyze dayı ile gittik annemlere bir de annemler geldi onlara yemeğe dialog o kadar. Bayramlarda öyle arayıp bayramlaşma yok. Herkes kendi halinde yani dahamı iyi böylesi bilmiyorum.
Belki de daha iyidir.

Ayy ne gıcıklar. Adamı yolma derdindeler. Boşver huzurunu bozma onlar için. Değmez. Onlar da aman huzurunu bozduk diye sevinirler, sen de huzursuz olduğunla kalıtsın açma bile konusunu bence. Tabi nacizane fikrim.
Yok abla ailesi konusunda en ufak bişeye tahammülüm yok. Bana yaşattıkları travmaları bilsen..
neyse iş çıkışımda aradı sesin neden soğuk o konu mu vs dedi bende içimdeki herseyi söyledim yanlış anladığımı Bi kere deneyip beğenirse kendilerinin sipariş vermelerini söylemiş bugün yada yarın gönderecekler dedi. Artık tepki verince mi kıvırdı yoksa baştan mı yanlış anladım bilmiyorum.. muhtemelen tepki verince geri adım attı çünkü eve girince Bi şirinlikler iltifatlar.. onu yanlış anlamış olsam sitemkar davranırdı

En azından tatlıya baglamaniza sevindim.
Başkaları yüzünden bozulmasın huzurunuz.
Onlar güle oynaya keyif sürerken, siz burda onlardan sebep mutsuz olmayın

Hahaa kuzu takılma benim arkadaşım in oğlu 11 aylık emeklemedi nerdeyse benimki 17 aylıktı ama bir yürüdü tam di yani düşme vs yaşamadı saglamci benimki birazda tembeldibabaya çekmiş

Olsun önemli olan senin sözünden çıkmaması ikisi de aynı yola çıkıyor.
sevindim sorun çıkmamasına

Yok kuzu diyordur maşallah ne kız dogurmusum bence ozeniyordur temiz yetişiyor olmana bence

Amcasına güvenip evlenmesin bı zaet hatırladım canım anlatmistin tek maaşla geçim zorken bunlar neye güvenip evleniyolar

Deli mi ne niye hala uğraşıyor yada gerçekten arayı bozdugunu düşünüp özür dilemeyimi düşünüyor ki

Ay sacmalık cidden

En azından tatlıya baglamaniza sevindim.
Başkaları yüzünden bozulmasın huzurunuz.
Onlar güle oynaya keyif sürerken, siz burda onlardan sebep mutsuz olmayın
Evet katiliyorum uygulamayi yapamasamda amaclari o zaten.
Yani ortam germek,huzursuz etmek.
Bizde kavga cikarip CAnimizi sıkarak sanki koz veriyoruz

Bizim kaynanaya ihtiyacımız yok kız analarımız varken

Selam kızlar eltimdem aksam üzeri geldim bende benimkiyle takistim iki senedir evde biliyorsunuz hep çıkmıyor dışarı hayiflandim biraz çok konuşmuyoruz eltimlerle güne girdik kaynanam hep gelemem ddi büyük eltimde girmemişti kaldık 4 kişi verdim elti kizindaydi gün 200 verdim benimki Ekim'de oturmaya geliyolar zaten ev anca normale dönüyor ev yanıyor sabah ekmek almistim 6 TL evde yemek yoktu makarnayı yemem ddi benimki ızgara istemiş kart için gelmemiş çocuk 60 ona verdim şarj aletim bozuldu 40tl kafasıyla aldım bı tane akşam çıkıp bime uğradım kahve sucuk ekmek süt dilimi 39 verdim orayada harcandi baya şişeye 5 TL attim

Allah analı babalı büyütsün
En insan lazım oldugu zaman iste
Hadi pandemi gelen giden olmaz ama bakanı yoksa Allah kolaylık versin
Düsünmüo millet yaparken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…