Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ben de kıza minik kurabiye istedi bir de muffin istedi. Yapacağım da yapamadım. Tereyağım bitti. Eşim sipariş verecek. Bakalım gelince yaparım. Marketten almıyordum tereyağı. Belki yarın şoktan alırım. Yaparım. Bir de bugün şarkı açtırdı sürekli gel dansedelim anneee iş yaptırmadı bu ara çooook eski şarkı bim bam bom onu aç diyor onunla dansediyor şarkıyı da söylüyor.

Montessori Gemisi Kırmızı Çubuklu Sayı Tahtaları Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
şu linkteki materyale bir bakın, daha uygun fiyatlıları da var.
Evde de yapılacak çok etkinlik varr aslında da ben biraz kolaycıyım
Ahşaptan yada magnet olarak sayılar var onları kumun, makarnanın içine saklayıp buldurma yapabilirsiniz, yada sayıları gösterip şeklini bir kaptaki mercimeğin, kumun içine eliyle çizmesini isteyebilirsiniz(hem duyusal oyun). Yine linkteki oyuncak mantığında mesela makarnaları renkli boyarsınız sayıların yanına o sayıda makarna koymasını isteyebilirsiniz. Arkadaşım bu aralar bunları yapıyor da çocuğuna

Çok sevdiği dostudur, kardeşten öte derler ya illa öyle arkadaşlıklar oluyor. Benim de var mesela. Kardeşlerime duyduğum sevgi gibidir sevgisi. Doğum günümde gönderdiği hediyeleri falan paylaşmam da eşiminkini de paylaşmıyorum. Benim kızımın resim videolarını kardeşlerimden de daha çok paylaşır. Kızımın bir teyzesi de odur.
Alınmış olabilirsin.

Niye bu adam sürekli tersine gidiyor. Bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek hakkınızda hayırlısı olsun canım.

Yaaa süpersin İyi bir araştırmacısın her konuda.. ben de çok az yaptım bişeyler. Meyveli yoğurt kaplarına karton yapıştırıp sayıları yazdım. Ters çevirip açtırıyorum aynı sayıyı bulup eşleştirip hangi sayı olduğunu soruyorum. Bir de ipe boncuk dizip yanına boncuk sayılarını yazdım. Sıkıldı onlardan. Bu anlattıkların da çok güzelmiş ve eğlenceli hoşuna gider eminim. Yaparım. Diğerine de bakar incelerim. Çok teşekkürler

Dayı oglunda suc yok bence.
Adam zaten belliymis
Kocan niye geziyo onla yani
Bide telefon acmamak nedir
Havuza cocukları bırakıp kendileri mi gittiler
Seninkinde de ayrı bi dengesizlik var hee

Biz evin icinde kucakta geziyorız bayılcamm
Bide döndür beni diye tuttuuruyo

Bende dün dolaptaki satışı verdim kargoya gardospta ki kadın bende gece aldım niye bana yollamadiniz diyor ddim orda satıcı puani etkiliyor birde indirim bile istemeden almış hesap soruyor baya

Seninki de adam iyi adam değil ddigin halde gitmiş canim hem telefonu açmamak ne anlamıyorum kavga sebebini kendi verip üste cikiyolar bide dayioglunun onu arayıp gaza getirmeside hoş olmamış hakkında hayırlısı canim

Günaydın canlar akşam salonda uyudu oğlan onunla uyumuşum sıcaktan 7 yi gece uyandım eltime gideceğim kahvaltıya köyden döndü çamaşır var balkonda mutfakta biraz dağınık içerden toplim sonra çamaşır fln duş alırım peşine oglus babayla uyurken bı kahve içerim çıkmadan

Ya teşekkür ederim senin yaptırdıkların da güzelmiş, benim kız da 2.5 yaşında aklımda olsun
Bir de sanırım maruz bırakmak çok önemli matematik öğretmeni arkadaşım anlamaz dşye düşünme 6 basamaklı sayı bile olsa bir yerde karşılaştınız örneğin oku hiç kısaltmaya çalışma diyordu. , mesela biz yolculukta tünellere girince yada bir yere yürürken sayıyoruz devamlı bazen yüze kadar, bazen defalarca baştan başlayıp ona kadar çok hoşuna gidiyor.
Bak bir de şimdi aklıma geldi odasında bir yerlere sayı saklayıp bulma oyunu olabilir, yaklaşınca sıcak uzaklaşınca soğuk dediğimiz oyun var ya, buldurup hadi bu rakamları dizelim deyip sonra sırayla dizilebilir. Ya da iki kişi oynanıp kim daha çok rakam bulacak denilebilir belki. Bu arada da fonda sevimli dostların sayılar şarkısı

Niye bu adam sürekli tersine gidiyor. Bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek hakkınızda hayırlısı olsun canım.

Adam zaten belliymis

Artık bıktım dedim boşanalım ne yaparsan yap bitti sen dedim parayı görünce kalktın iyice dedim bende ne halin varsa gör dedim çocuklarımı alıp gitcem annem kalsın burda mal gibi

Sağlam biri değil o adi ş. Siz dedim gitme eve üç kere gitti geldi tekrardab
Ailecek biz görüşmüyor o ortalık bozar o dedim gitti kız hastalandı
Adam daha ara bozmaya aradı resmen
O derece benim salagı
Dedim o üvey annesi ile babası kavga etsin diye yatakların yorganların üzerine işemiş böyle adi biri
Kendi annesi ölümden döndüm bi kere aramadı dedi
Yaklaşma dedim
Herkesle küs
Neymiş ben msj attığını buna söyleyecekmişim
Sen atdamda ona atmasamda hep aynısın dedim her zaman başkalarını savunuyo hep ben haksız oluyorum yeter dedim
Haline evlatlarına şükretmiyosun
Kız kardeşin evlat hasretine alıyo defim
Sen dedin sağ sol gitme dediğim insanların yanındasın dedim
Çokkk değişti para yı görünce ortak olunca kendi bilir

Adam zaten belliymis
Onda suc dayımın oğlu ş. Sizde suç baby
Ona arama dedim kendin git bizden kimseyi arama dedim
Dediğim halde abim eniştem benim salağı aramış
Msj attım arama bak msjda atma bizden kimseye
Karından izin alamıyorsan gelme yazmış pislik
Neymiş küçük düşürmüşüm ben onu
Bende dayımın oğlununaradım saydım bi güzel ağzıma gelene ben sana arama msjdahi atma dedim sen kim oluyo dedin o adiye
Bile bile msj attı benn salak kocaya kavga olsun diyr
Annemde ben aroycam o koca kafalıyım bilerek yaptı diyo

Hayırlısı hakkınızda
Arama msj atma dendiği halde atılması ayıp yani.
Peki konustunuz mu?
Neyapacaksınız?

Cırpınıyorsun sen cocukların icin,nasıl görmüyor bunları
Hos benimkine sorsan benimki de görmüyoır ya
Günün sonunda naptınki oluyor.
Cidden keske evlenmese böyle tipler.

Sabah ben de azcık laf soktum.
Benimki malum kendileri bisey yapmaz ama milletin yaptıklarına mana illa bulurlar.
Arkadası esiyle bozukmus,kadının gözü yükselerdeymis göyaa,tabi bu erkek tarafının ithamları
Ben de dinliyorm:)
İste dubleks istiyormus da kadın,fabrikada calısan aadam nasıl yapsınmıs da:)
İnsan azcık düsünürmüs de.
Aa dedim neden evini begenmiyor muymus?
Orta yolu bulsunlar cnm bunun icin bosanılır mı dedim.
(Burda sair gol icin ortam hazırlıyordu)
İste gözü yüksekte evi de var mis gibi flan dedi
Ay dedim biz ölek ozamn:)
senin neyin eksik diyo bana
1+1 e evlendim büyük ev diye 2+1 de 6 senedir yasıyorm
Artık mezarımı genis tutarsınız ben ona yatırım yapayım bari dedim
Baby vurdu gol oldu
Bide demiyo mu neyin eksik?
sanırsın hanlarım hamamlarım var ben mevkii begenmiyorm

Meyve sebze hızlımarketlerde pahalı geldi bana. Genelde acil olmadığı sürece kampanyalı ürün alıyorum.
25 tl indirime ben de baktım da alacağım şeyleri bulamadım. Mesela saç boyası rengimi :)
Pirinc, magnum vs bazi pahali seyler daha uyguna geliyor.. Ben bunlari alıyorum genelde.. En cok tuketilenler

Ayy kiza agzin nerde burnun nerde kac yasindasin ogretiyorum o bana dil cikarip bidi bidi yapiyo.
Umru diil sulalesi raat.
Buraya tasindigimizdan beri gece cok miziklaniyor.
Dönüyor surekli ama uyuyo mik mik ediyor uyuyor.
Besigemi sigamiyor rahat edemiyor sicakdan mi anlayamiyorumm
Uzerini ortmuyoruz zibiniyla yatiyo zaten.
Bende uyuyamiyorum o miklandikca.
Uyusa uzancam kafam bi dunya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…