Küçük Düşün Büyük Olsun!

13 kişiyi oturtacak masan var mı ki çatalı dert ediyorsun
bende de 12 kişilik çatal bıçak
12 kişilik yemek takımı
6 kişilik kahvaltı takımı var
hepsi de esimin çeyizinden bazen kendi zevkime göre biseyler alayım diyorum sonra yer kaplayacak diye vazgeçiyorum.. illa yeni bişey alırsam da elimdekini satarım dayanamam o kargasaya
bunları bende cok begenıyorum sade modern daha ne olsun

Ben kavurup ya da haşlayıp koyuyorum. Bilmiyorum ne kadar sağlıklı. Ama artanı koyuyorum genelde. Ciğeri hiç denemedim.
Ayy o da çeneli olacak bıdı bıdı bizim bu ara anne dıdıdıdıdı anne dıdıı susmak bilmiyor saniye susmak yok. Bazen başım ağrıyor ne yalan söylim
Az önce dışarıdan geldik. Duşa girdim onu sokmadım çünkü küvette oynamak istiyordu. Beni banyoda bekledi. Hiç susmadı hiç ben duş alana kadar. Şimdi 10-20 defa da yanına çağırır bişi der
Allah kolaylık versin sanada bacım

Bereketli olsun canım. Allah ağız tadıyla yemeyi nasip etsin.

Fazla eşyaya gerek yok. Evime o kadar kalabalık gelmez gelse de binde bir. Ben de hayatımda bir değişiklik yenilik istiyorum ama işte imkanlar fırsatlar.
Eşimde aramış şimdi difriz alacağım yerin ölçüsünü ölçsene. Hem ev değiştireyim diyor hem eşya alayım diyor. Şuan için gerek yok bence de. kendi bilir. Al dediğim zaman almadı. Şimdi aklı başına geldi :)

Valla dogru benim masam bile yok

Begeniyorsan kullan gitsin
Bende cicekli bocekli almam sadecik olsunlar
Renklide almam.
Az oz olsunlar diye diye azaalttim epeyce.

Kizcagzim uyudu nihayet.
Yemekler tamam.
Evi supurdum sildim.
Sabah toz almistim.
(takinti oldu cam onlerini siliyorum her sabah sanki tozlarin hepsi oraya yagiyo gibi camlar ustden acik genelde ondan sanirim) ya da bana oyle geliyor bilemedim.
Balkonu supurdum sildim.
Kaldi ütü
Devrildim kaldim.

Oglan o ara aciktim dedi bi de kizi doyur oglana yemek ver.

Hepsiexpresde 90tl 30tl indirim var.
Telsehriye, cop poseti (4pkt), sogukcay(denicem bunuda bir ara), ayran, limonata, maagnum 6li, süt falan aldim.
65tl odedim.

Biraz daha bisi lazimda liste yapicam.

Cümlemize:)

Maşallah ne güzel anne baba sevindirmek yaptıklarınızı afiyetle yemek nasip olsun ben Ağustos sonuna doğru yaparım buzluk dolu şuan

Kuzu maşallah ne güzel iki duygu yasiyorsun iç içe seneye gör sen prensesi neler yapacak hesap adı ne merak ettim

Selam bacılar
Temizlik yaptım bugün sil süpür büyük supurgeyi açtım paspas toz aldım cam önü sildim banyo duşakabin ovdum balkonu silip nevresimleri söküp yıkadım esim oğlanı parka çıkardı bende çıktım onlarla çöp atıp bime girdim tavuk Avşar soda ekmek 19 ödedim şoka girdim patates duş jeli indirimdeydi le petite olan güzel kokuyor onunaldim 12 oraya verdim geldim tavuğu attım haslaniyor bayramda bozuklukları koymuştum onları şişeye attım 20 TL gibi bir para bereketli olsunsabah su aldım 10 TL bugün başka harcama olmaz sanırım tavuk çorbası istedi oglus yoğurtlu makarna var bide yeter

Kızı yıkadım. Bir iş yapmadım. Yemek yemedi uyumak istedi.
çok acıkmışım. Başım döndü resmen. Açlığa dayanamıyorum. Bir sıkıntımı var anlamadım.,
kahvaltıyı arkadaşta yaptık. Biraz oturduk.sonra parka çıktık. Markete uğradık. Salatalık domates aldım. Gerisi kızın abur cuburu artık markete de kızla zor gidiliyor. Ondan istiyorum anne bundan istiyorum. Alıyor 30 tl harcadım. Yemek de patlıcan var köfte çıkardım islim kebabu yaparım belki.başka bişi bulamadım evde.

Yorucu bir günü bitirdik sükür
17.00 de cıkıp kendimizi markete attık 75tl,(buara sanaldan indirim kovalıcak motivasyonu bile bulamıyorm kendimde)
Fiyatına bakmadan alıyorm desem yeridir
2 sise omo sıvı(18 e düsmüstü)2 tane cöp poseti,buzdolabı poseti,organic yumurta,1 kutu oreo
Et attım ocaga kavurma yapcam en kolayından.

Geçmiş ola canım bu hafta tam gunmu olacak hep

Valla dogru benim masam bile yok

Begeniyorsan kullan gitsin
Bende cicekli bocekli almam sadecik olsunlar
Renklide almam.
Az oz olsunlar diye diye azaalttim epeyce.
benim de mutfak masası dışında bi masam yok
kişi kendinden bilir işi oldu :)
bendekiler biraz desenli bayılmıyorum ama yenisine para harcayacak kadar rahatsız da etmiyor :)
tabaktan başka önceliklerim var şuan için..

Günaydın kizlar erken uyandım yine bugün baktım kafesi koymuştum kuşların yeni küçük vardı satilmis hem gardospta hemde dolaptayazdım gardospta kine iptal edin diye dolapta bakiyem var biriksin orda kutu var inşallah uyarsa vercem öğlen çıkıp kahve içiyoruz eşimle sonra kahvaltı hazırlama olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…