Küçük Burunlu Olan varmı?

Tili

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
450
60
Slm Arkadaşlar,
Benim az bir zamanım kaldı ameliyata bu sebeple korkularımda arttı....Bazı sorularım olacak yardımcı olursanız sevinirim.....
Benim gibi normalde burun boyutu yüzüne göre normal (Benim ki Küçük ama güzel bir boyutta) olan ama yamukluktan dolayı estetik yaptıran varmı???
Benim sorunum şu estetik ameliyatla burnumun yamukluğu gitsin ve yandan ve önden daha düzgün bir burun olsun istiyorum ama boyutları değişmesin istiyorum yani dahada küçülürse burnum yok olur yüzümde:))) büyüsünde istemiyorum küçülsünde istemiyorum ama düzgün olsun istiyorum...
benim gibi burun ebatlı estetik yaptıran arkadaslar varsa tecrübelerini yazabilirler mi???:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:a.s.

Tesekkurler

Benim burnum küçüktü ama yamuktu :p Ucu da fazla düşüktü, buruna uzunluğunu da o düşüklüğü veriyordu. Burnumu kaldırırsa ve kemiği alırsa burnumun yokolacağını düşündüm ama çok güzel bir oranla düzeltmiş doktor burnumu. Yani kısacası bir şey olmuyor, merak etme. Tabii doktoruna da bağlı.

çok tesekkur ederim içimi rahatlattın...aynı dertten bende sorunluyum.....hangi doktora yaptırdın....

rely merhaba sen kime oldun acaba..benımde aslında çok büyük değil burnum.hafif kemerli ve azıcık düşük:KK43:

Merhaba Tili;
Merak etme doktorlar orantılı, hesaplarla çalışıyolar. En güzel şekli ayarlarlar.
Mesela benim burnumda az bi tümseklik vardı, biraz uzundu. Ben hep acaba burnumun ucu düzeltilirise bide tümsekklik giderse, uzun ve düz bi burnum olurmu diye endişelenmiştim.
Ama doktorum o kadar güzel ayarlamış ki...Hiç korkma.Doktoruna güven ve bunun içinde iyi bi doktor bulmanı tavsiye ederim.

diğer başlıkta da söylediğim gibi, doktorum tunç şafak'tı arkadaşlar.

rely merhaba sen kime oldun acaba..benımde aslında çok büyük değil burnum.hafif kemerli ve azıcık düşük:KK43:

merhabalar,burnuz büyük değilse bence hiç gerek yok,güzel gözler güzel dudaklar varsa kemerli bi burun inanın daha seksi duruyor... :1hug:

kızlar burnum baya geniş.daraltılacak da..doktor yapay bişey yaparsa diye korkuyorumu .insan içine çıkamam

Slm Arkadaşlar,
Benim az bir zamanım kaldı ameliyata bu sebeple korkularımda arttı....Bazı sorularım olacak yardımcı olursanız sevinirim.....
Benim gibi normalde burun boyutu yüzüne göre normal (Benim ki Küçük ama güzel bir boyutta) olan ama yamukluktan dolayı estetik yaptıran varmı???
Benim sorunum şu estetik ameliyatla burnumun yamukluğu gitsin ve yandan ve önden daha düzgün bir burun olsun istiyorum ama boyutları değişmesin istiyorum yani dahada küçülürse burnum yok olur yüzümde:))) büyüsünde istemiyorum küçülsünde istemiyorum ama düzgün olsun istiyorum...
benim gibi burun ebatlı estetik yaptıran arkadaslar varsa tecrübelerini yazabilirler mi???:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:a.s.

Tesekkurler

Evet, evet, ben varım=)

Her estetik operasyonda burun bri maiktar küçülür demişti bana diğer doktorlar, ben de kendi doktoruma sormuştum korkarak..
Seninki hiç küçülmeyecek, üzülme demişti..

Hakikaten de öyel oldu, hatta şu an şişliklerden ötürü eskisidnen daha büyük bir burnum var ve çok yadırgıyorum..

Neyse ki kıkırdak eklemeden burnu büyütmek mümkün değil, yoksa ona da evham yapardım=)

X