Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Tatlım ya kötüye yorma belki de gerçekten içinden gelmiştir
Bence de içinden gelmesi lazım ortalığa baksana kadınlar gözünün yaşına bakmıyor basıyor tekmeyi sonra kuduz dalamışa dönüyorlar

Daha önceden var mı peki vukuatı altından birşey çıkan

Maaşlarımızı aldık Allah kazançlarımıza bol bereket versin

5 gr altın gününe 12400 tl
Yarım altın gününe 8100 tl gönderdim

Rahatladım

Ayın 20 sine kredi kartı borcumu öder büyük oğlana harçlık gönderirim

Bir de oğlanlara ve yeğenlere bayram harçlığı veririm nasipse

Böylelikle Haziran ayı gelir ve gider meselesi tamamlanmış olur inşaallah

Küçük oğlan abisinin üniversitesini kazanıp abisiyle birlikte ev tutarlarsa ben emekli olup geleyim
Sabah kahvaltınız akşam yemeğiniz evinizin düzeni temizliği ile ilgineyim demiştim
Büyük oğlan hop oturup hop kalkıyor

Anne sen en iyisi evlen yoksa bize saracaksın diyor

Yavrum sen bul birini ben bulamıyorum ben evlilik konusunda eş seçimi konusunda beceriksizim kabul ediyorum dedim

Ama artık huzuru yakaladım kaybetmeye niyetim yok dedim

Aaaa bu kadar kolaymıydı
evet sogani kabuguyla 5dk haslayip suyunu iciyorsun sabah icmistim gece gelmisti benim
var var olmami
Allah bereket versin ablacim

Bahçeye geldik kiraz ağacına daldım
Kirazlar da bana daldı karnım ağrıyor

Maaş yattı ama eft ücreti alan zalım banka sebebiyle hiçbir ödememi yapamadım, kurbanı da babam göndercek sonra ben ona göndereceğim zalımsın QNB

Kuveyt hesabım var yıllardır onu kullanıyorum ücret almıyor hafta sonu bile. maaş yatınca hemen ona atıyordum ama haftasonuna denk gelince kaldık, ATMden çekme limiti de 10 bin şaka gibi

Bizim halkbank hiç kesinti yapmadı

Bizim bugünkü gün sahibi geçen hafta trafik kazası geçirdi

Günümüz içinde 3 adet hissesi vardı son hisseye girerken adını vermemiş ben de listeye "gölge oyuncu " adıyla eklemiştim

Okuldaki başka bir öğretmen arkadaşın komşusu oluyor onun vasıtasıyla güne girmişti

Ama az kalsın gölge ola yazdı adam
Sabaha karşı bir yerlerden gelirken kaza yapmış

Ay Allah korusun kelimelerin gücü gerçekten sandığımızdan daha fazla o yüzden dikkatle seçmeliyiz
Ağustos 2024 bitmeden gönlümden geçen evi kolaylıkla helal yoldan alacağım

dolar milyoneri A101 boykot listesinden çıkınca haber et yahu
Ay ben de zorlanıyorum ablacım hatta geçen gün boykota bir seferlik uymadım inşallah bşr an önce çıkar ya sonuçta sadece onların ürünlerini satmıyor ama yaptığı da kabul edilemez. Aklını başına alaın kendini de bizi de mağdur etmesin

Akıllı ol uleyyyynnn Aaaa yüssssbir

Son düzenleme:
Ay Allah korusun kelimelerin gücü gerçekten sandığımızdan daha fazla o yüzden dikkatle seçmeliyiz
Ağustos 2024 bitmeden gönlümden geçen evi kolaylıkla helal yoldan alacağım
Elbette balımmmmm ağızdan sözlere çok dikkat etmek lazım
Ihtimaller aleminde sayısız ihtimalleri uyandırmaktan bahseder Mevlana
O sebeple hep güzel cümleler kurmak lazım

Allah dünyada ve ahirette af ,afiyet, huzur ,selamet versin bizlere kuzucum

Sen Ağustos bitmeden evini al ben de hayırlı bir müşteriye evimi satayım ve hayırlı komşuların olduğu bir yerden yeniden bir ev alayım

Çok amin

Diğer marketlerin de aslında bir farkı yok

Kesinlikle öyle ablacım dua saatine de gelebilir yani konuşurken çok özenli seçilmeli kelimeler

Amin amin amin iki cihan saadeti nasip etsin Rabbim

Ay inşallah ablacım kolaylıkla ve hayırla olsun ama çok çok çok amiiiiinnnnn

Diğer marketlerin de aslında bir farkı yok
Satması ayrı bişey ama insanların gözüne soka soka indirim yapma, aktüel broşüründe bir sayfayı sadece bunlara ayırmak hoş olmuyor. Baktığında mahalle bakkalı da satıyor o ürünleri ama aleni destek vermiyor sonuçta. Ben buna devam edeceğini düşünmüyorum a101in

Inşaallah devam etmez
Benim de tam evimin karşısında kerata hemen inip çıkıveriyordum dar zamanda ve de şimdi sıcak mevsimde uzak mesafeden yük taşımak zorunda kalmıyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…